Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Moja "kariera"  (Przeczytany 2077 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Sushi
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 7
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« : 18.01.2012, 18:34:06 »

Witajcie, ostatnio zarejestrowałem się na forum. Chcę wam przedstawić jakie były moje początki aż do dziś. Wszystko robię dla siebie, bo to   :-*

Pierwsza praca w gimpie  Płacz ( wzruszająca  Chichot ) :



Druga praca o niebo lepsza i oryginalna  Mrugnięcie :



Trzecia to było w 2005 roku ( miałem wtedy 5 lat ) i wtedy zacząłem kibicować Fc Barcelonie:



A to praca którą zrobiłem ostatnio, także związana z fcb. Jest to kalendarz z terminarzem na luty 2012:

http://i43.tinypic.com/708h04.jpg - zobaczcie ją tu. Bo na stronie się nie mieści  Uśmiech 2.


Sami oceńcie czy zrobiłem postępy. Popatrzcie na to krytycznym okiem i dajcie wskazówki.  Cool





Zapisane

ktostam450
Gość
« Odpowiedz #1 : 18.01.2012, 19:29:35 »

Kalendarz dobry Uśmiech Ale mam taki pomysł: zaznacz jakoś szczególniej sobotę i niedzielę. I dodaj parę szczegółów żeby było fajniejsze, użyj światłocienia chociażby. Zrób nową warstwę (przezroczystą), weź pędzel Cirlce Fuzzy, białym kolorem pomaż trochę na górze (kalendarza nie obrazka), a czarnym na dole i daj 20% krycia. Najlepiej będzie jak użyjesz zaznaczenia (całego kalendarza, nie będziesz musiał się martwić że "pociapiesz" sobie obrazek). Zmień i wrzuć, to zobaczymy.
Zapisane
Sushi
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 7
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 18.01.2012, 19:53:03 »

Cytuj
Mi się wydaje, że tak będzie gorzej. Jestem zadowolony z tego. Niedługo będę robił kalendarz na Marzec, wtedy zastosuję się do uwag. Dzięki  Mrugnięcie.


To napisałem  Chichot ale zmieniam zdanie i zabieram się do pracy. Jednak zmienię tylko trochę dni tygodnia i wyróżnię sobotę i niedzielę.
« Ostatnia zmiana: 18.01.2012, 20:05:30 wysłane przez Sushi » Zapisane

milek1207
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 32
Galeria Użytkownika


Za błedy się płaci


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 18.01.2012, 20:39:32 »

Według mnie ten kalendarz to jakiś żart, wielki chaos na nim panuje.
Zapisane
Sushi
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 7
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 19.01.2012, 10:23:03 »

Kalendarz dobry Uśmiech Ale mam taki pomysł: zaznacz jakoś szczególniej sobotę i niedzielę. I dodaj parę szczegółów żeby było fajniejsze, użyj światłocienia chociażby. Zrób nową warstwę (przezroczystą), weź pędzel Cirlce Fuzzy, białym kolorem pomaż trochę na górze (kalendarza nie obrazka), a czarnym na dole i daj 20% krycia. Najlepiej będzie jak użyjesz zaznaczenia (całego kalendarza, nie będziesz musiał się martwić że "pociapiesz" sobie obrazek). Zmień i wrzuć, to zobaczymy.

Gotowe. Nie za bardzo skumałem o co Ci potem chodziło  Uśmiech 2 ale myślę, że jest lepiej. Na różowo  Chichot są zaznaczone weekendy, na czerwono dni meczy, a na granat normalne dni robocze  Język. http://i43.tinypic.com/33ju53m.jpg
Zapisane

ktostam450
Gość
« Odpowiedz #5 : 19.01.2012, 22:02:39 »

Dobry Mrugnięcie Ale ta czarna czcionka nie pasuje do boiska... zmień np. na przezroczystą (efekt Xacha czy coś takiego) albo dodaj takie zielone liście (brush). Napis luty jest bardzo fajnie wykonany, nie mam do niego zastrzeżeń.
Zapisane
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieGalerie 2DRóżne (Moderatorzy: Cloud, Hasia)Wątek: Moja "kariera"
Skocz do: