Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: [1] 2  Wszystkie
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: DOH! KraX art's  (Przeczytany 4102 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
The Clown
Gość
« : 06.07.2007, 17:30:23 »

Galeria Patricka

_______________________________________________

Ogólna notka: Jeśli chcesz napisać coś obraźliwego lepiej nie pisz. Jestem otwarty na uwagi, jeśli coś będzie nie tak chętnie to poprawie. Dotyczy się prac jak i błędów ort, int.
_______________________________________________

Nr 1. X-Man: Mystique and Frieund.
NOTKA: Większość, nawet starsze pokolenia znają ten komix, a jeśli nie przedstawiam wam jedną z moich ulubionych bohaterek, posiadającą zdolności przemiany w każdy organizm. Skąd wiesz, lepiej sprawdź zanim wnerwisz babcie.



________________________________________________

Nr 2. 300 Spartan: Leonidas King.
NOTKA: Przebojowy film tego roku, nie znasz obejrzyj, świat, w którym przemoc jest pierwszą myślą mężczyzny, a tylko prawdziwe kobiety potrafią urodzić owego. Jak to powiedział Leonidas: "These is Sparta".



_________________________________________________

Nr 3. Spider-man: Spider-man kiss.
NOTKA: Znacie go, to jedyny i nie powtarzalny Peter Parker, jako człowiek pająk za swą ukochaną M.J 



_________________________________________________

Nr 4. Alicja z Krainy Czarów: Uśmiech kota.
NOTKA: Znacie krwawą grę Alicja ? Znacie i krzywego kota.


« Ostatnia zmiana: 25.07.2007, 09:16:18 wysłane przez KraX » Zapisane
Gilthas
Użytkownik

Reputacja: 5 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.2
Wiadomości: 48
Galeria Użytkownika

Gilthas


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 06.07.2007, 18:55:16 »

Ogólnie to dość średnie sygi Język

1. Tło nie pasuje do rendera, pustawo bo bokach, zbyt wiele to się nie narobiłeś Język mimo wad, nie sprawia najgorszego wrażenia, IMHO najlepsza Twoja praca 5/10

2. Render poszarpany na bokach, tło nie pasuje i pusto 3/10

3. Tutaj chyba nic nie zrobiłeś, prócz nałożenia patternu i zrobieniu czarnego tła Język ale mogę się mylić, pusto 3+/10

4. Kolorystycznie dobrze, napis kiepski, znowu pusto po bokach 3/10

Rada- spróbuj pokombinować z c4d i ciekawymi brushami dla urozmaicenia swoich prac Uśmiech

P.S.
A i jeszcze przerabiaj tutki  Wilber Mrugnięcie
Zapisane
Bizzar
Emeryt

Reputacja: 16 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 160
Galeria Użytkownika


Lazy Sod


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 06.07.2007, 19:18:02 »

Słabiutko. Ogólnie: 2/10

Pracuj
Zapisane
The Clown
Gość
« Odpowiedz #3 : 06.07.2007, 19:26:05 »

Wciąż pracuję nad tym, sam osobiście nie uważam się nawet za średniaka. A teraz kolejna porcja dobrych wrażeń...
__________________________________

Nr 5. The Simpsons: Bartman.
NOTKA: Dzieciak ze znanej amerykanom bajki.



__________________________________

Nr 6. Sławy: Amy Lee
NOTKA: Piękna wokalistka, dobrego zespołu rockowego.

Zapisane
Skinner
Użytkownik

Reputacja: 6 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.2
Licencja: Copyright
Wiadomości: 379
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 06.07.2007, 20:32:04 »

Widze , ze przeczytales tuta i chciales sprobowac sam i myslales ze wyjdzie extra.
Tak nie ma musisz cw. na tutkach laczyc je itp. itd. az w koncu twoj umysl przystosuje sie do tak genialnego programu jak Gimp i wtedy zaczniesz sam tworzyc. Wazne jest zebys najpierw jechal na tutkach , pozniej je laczyl , a pozniej to juz ma Free wykorzystujesz swoja wiedzie i jedziesz skosem i wszystkie SoTW sa twoje ... ale tak nie ma Język Zatrzymujac sie na pkt. 2 .. laczenie tutaj najwiecej nauczylem sie w moim przypadku a co najsmieszniejsze to nie chcialem robic tutkow...bo myslalem ze jak potrafie wtopic render to jestem master. Jednak z czasem pomyslalem ze warto sprobowac i tak to juz sie toczylo ... widac roznice pomiedzy moimi pierwszymi pracami a dotychczasowymi i tak to jest w kazdym przypadku. Dlatego nie chce komentowac dwoch ostatnich prac poniwaz .. sa troche kaszanowate te pierwsze juz byly lepsze , wiem ze chciales cos nowego i sie z tym licze ale troche nie wyszlo estetycznie chyba sam to widzisz .
Mysle ze z czasem bedzie tylko lepiej Uśmiech Juz nie bede powtarzal pracuj ,pracuj .. bo wierze ze pracujesz Mrugnięcie Mysle ze po tej wypowiedzi nie zamkniesz sie w sobie Język
Zapisane

The Clown
Gość
« Odpowiedz #5 : 06.07.2007, 20:45:54 »

Wiesz z drugiej strony każdy ma swój styl, nie zapisuje czegoś co mi się nie podoba. A uwierz mi, że się zamknę w sobie  ^-^ joke!
Zapisane
Skinner
Użytkownik

Reputacja: 6 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.2
Licencja: Copyright
Wiadomości: 379
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 06.07.2007, 21:00:42 »

Wiem ze kazdy ma swoj styl nawet nie wierzac tobie Język
...tzn. styl moze bardziej chodzi o upodobania bo styl to sie raczej wyrabia robiac wiele prac itp ... wiem to po sobie ... i zycze udanych prac Chichot

Zapraszam do siebie Mrugnięcie
Zapisane

The Clown
Gość
« Odpowiedz #7 : 06.07.2007, 21:19:00 »

Okej, oceń to. To jest połączenie kilku tutków, napis nie wyszedł, ale ok.



To praca zrobiona przy połączeniu nudy i muzyki soad! Nie krzyczeć, to przez nudy, ja osobiście jestem pod wrażeniem ...
Zapisane
Skinner
Użytkownik

Reputacja: 6 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.2
Licencja: Copyright
Wiadomości: 379
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 06.07.2007, 21:23:01 »

To tak .. heh .. Ja u Ciebie komentuje ty tez bys mogl dozucic swoje trzy grosze u mnie.
Dobra po pierwsze jak w twoich wszystkich prawie pracach nie wiedze ramki .. a to duzy minus i praca na tym duzo traci :/ Mogles rowniez dodac jakis zmechanizowany napis , na dafoncie jest sporo, praca wygladalaby o wiele lepiej niz z tym Visitorem. Nastepnie mogles zmienic krycie tej szachownicy bo naprawde biale wogole nie pasuje .. ogolnie nie najlepiej ale nie najgorzej...poswiec troche wiecej czasu nad jedna sygnatura.
Nie rob ich na ilosc tylko rob na jakosc to naprawde lepsze rozwiazanie Mrugnięcie


Mam takie pytanie czy wiesz moze jak nazywa sie ta paczka brushy z ta szachownica?
Bede bardzo wdzieczny.
Zapisane

The Clown
Gość
« Odpowiedz #9 : 06.07.2007, 21:38:32 »

Z tą szachownicą chodziło mi o to, że ten facet z niej wychodzi, jak by przebił jakiś inny obrazek. Ramkę mogę dodać, czcionki niestety nie mam. A jedyną ramkę jaką umie to jest ta co z tym kotem. A te brushe drogi panie zwą się: Checker Grunge
Zapisane
Skinner
Użytkownik

Reputacja: 6 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.2
Licencja: Copyright
Wiadomości: 379
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 06.07.2007, 22:01:36 »

Ok .. ale mowie ze mogles zmnieszyc krycie ... nie no Panie nie mow ze tylko taka ramke potrafisz.Przeciez to jest najlatwiejsze z calej pracy ... pff popruboj nawet w paincie mozesz zrobic jak Ci sie nie chce w Gimp'ie .. chociaz jak mowie to jest banal!
Zapisane

The Clown
Gość
« Odpowiedz #11 : 06.07.2007, 22:36:51 »

Z szachownicą nic się zrobić nie dało, ale dodałem ramkę i napis ale przyszłość...

Zapisane
Skinner
Użytkownik

Reputacja: 6 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.2
Licencja: Copyright
Wiadomości: 379
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : 06.07.2007, 23:02:18 »

Noo i owiele lepiej Chichot
Ale 'By patrick' szpeci prace Uśmiech , i szkoda ze nie da sie zmienic krycia szachownicy.
Zapisane

The Clown
Gość
« Odpowiedz #13 : 06.07.2007, 23:18:06 »

Ani krycia ani by patric już nie zmienię, niestety.
Zapisane
Strony: [1] 2  Wszystkie
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieGalerie 2DSygnatury (Moderatorzy: Cloud, Hasia)Wątek: DOH! KraX art's
Skocz do: