Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: sygna  (Przeczytany 5186 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
wzol
Nowicjusz

Reputacja: 2 Offline Offline

Wiadomości: 5
Galeria Użytkownika

wzol


Zobacz profil
« : 04.07.2007, 21:02:43 »

prosze żeby ktoś zrobił mi toturiala jak zrobić z tego http://images25.fotosik.pl/17/6aefd4213cf4d08emed.jpg sygne. Acha i nie dawajcie linków z tej strony!!!!!! Język
« Ostatnia zmiana: 05.07.2007, 10:15:14 wysłane przez wzol » Zapisane
snufkin
Gość
« Odpowiedz #1 : 04.07.2007, 22:03:55 »

Nie można otworzyć strony.
Myślę, że wystarczy poprawić link.
Zapisane
wzol
Nowicjusz

Reputacja: 2 Offline Offline

Wiadomości: 5
Galeria Użytkownika

wzol


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 05.07.2007, 16:43:16 »

Nie można otworzyć strony.
Myślę, że wystarczy poprawić link.
POPRAWIŁEM
Zapisane
Johny
Emeryt

Reputacja: 17 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 439
Galeria Użytkownika


:)


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 05.07.2007, 17:24:14 »

Nie martw się, nie podam Ci linka. Sam sobie znajdziesz. ;-) W dziale sygnatury w tutorialach jest mnóstwo instrukcji jak zrobić sygnaturę z tzw. stocka, a obrazek który podesłałeś można tak nazwać.
Zapisane

No brain, no pain.
The Clown
Gość
« Odpowiedz #4 : 06.07.2007, 02:24:44 »

Człowieku żałosne, co Ci nowi userzy dziś robią. Nie rób nie potrzebnych tematów, jest taka opcja szukaj i tam wpisz co chcesz, a jak pomyślisz to znajdziesz. Innym wyjściem jest najlepsza strona na świecie -KLIK- !
Zapisane
wzol
Nowicjusz

Reputacja: 2 Offline Offline

Wiadomości: 5
Galeria Użytkownika

wzol


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 06.07.2007, 12:09:02 »

Człowieku żałosne, co Ci nowi userzy dziś robią. Nie rób nie potrzebnych tematów, jest taka opcja szukaj i tam wpisz co chcesz, a jak pomyślisz to znajdziesz. Innym wyjściem jest najlepsza strona na świecie -KLIK- !

No i szukałem i... gówno a ty sie nie wymądrzaj Zły
Ja prosze żeby zrobić z tej foti toturial... co nie. Więc nie piszci żebym szukał Zły
Zapisane
snufkin
Gość
« Odpowiedz #6 : 06.07.2007, 12:32:12 »

Cytat: wzol
No i szukałem i... gówno a ty sie nie wymądrzaj Zły
Nie wyrażaj się chłopie, trochę kultury poprosimy. Uśmiech

Cytat: wzol
Ja prosze żeby zrobić z tej foti toturial... co nie. Więc nie piszci żebym szukał Zły
Po co Ci tutorial, skoro na forum jest cała masa tutków, które mówią, jak ze zdjęcia zrobić sygnę. Zaskocz nas czymś, np.: nie leń się, albo chociaż nie złość się tak na innych, bo kiedy my zaczniemy złościć się na Ciebie, na pewno nie będzie Ci miło.
Zapisane
The Clown
Gość
« Odpowiedz #7 : 06.07.2007, 12:57:55 »

Cytuj
Po co Ci tutorial, skoro na forum jest cała masa tutków, które mówią, jak ze zdjęcia zrobić sygnę. Zaskocz nas czymś, np.: nie leń się, albo chociaż nie złość się tak na innych, bo kiedy my zaczniemy złościć się na Ciebie, na pewno nie będzie Ci miło.

O tym właśnie mówiłem, jest nawet specjalna zakładka dla takich jak on o nazwie tutoriale, która znajduje się powyżej.
Zapisane
wzol
Nowicjusz

Reputacja: 2 Offline Offline

Wiadomości: 5
Galeria Użytkownika

wzol


Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 06.07.2007, 13:00:00 »

Nie wyrażaj się chłopie, trochę kultury poprosimy. Uśmiech
Po co Ci tutorial, skoro na forum jest cała masa tutków, które mówią, jak ze zdjęcia zrobić sygnę. Zaskocz nas czymś, np.: nie leń się, albo chociaż nie złość się tak na innych, bo kiedy my zaczniemy złościć się na Ciebie, na pewno nie będzie Ci miło.
ok, ale możecie dać link bo ja w tych sprawach nie zabardzo... Jak widzicie to jest zdjęcie a nie renden(czy jakoś tak Język)więc prosiłbym o tutka(link) gdzie jest napisane jak zrobić ze zdjęcia sygne. Pozdro dla snufkin Język
Zapisane
snufkin
Gość
« Odpowiedz #9 : 06.07.2007, 13:05:45 »

Może to Ci pomoże...  Duży uśmiech
Zapisane
Skinner
Użytkownik

Reputacja: 6 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.2
Licencja: Copyright
Wiadomości: 379
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 06.07.2007, 13:27:41 »

Omg...rob prawie tak samo jakby to byl normalny render i w koncu zrozum ze nie ma specjalnych tutow na stocki ... nie badz uparty i wejdz w te Tutoriale!
Zapisane

The Clown
Gość
« Odpowiedz #11 : 06.07.2007, 22:49:20 »

Snufking, fajny screen.
Zapisane
Mariek
Użytkownik

Reputacja: 3 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.2
Wiadomości: 46
Galeria Użytkownika


...Gimp? Oczywiście...


Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : 07.07.2007, 15:52:12 »

Snufking, fajny screen.

patrick, fajny spam...

wiesz, nie zachowuj się jakbyś był pępkiem świata i jak chcesz wiedzieć to istnieje takie coś niewiedza, początkujący i nie mów mi, że w google coś znajdziesz... no powiedz mi jakich słów kluczowych użyć, i jak ty jesteś taki mądry i napisz/przetłumacz tutoriala na ten temat...
Zapisane



...kiedyś Mariek...
...później M4RI3K...
...teraz Mariek...
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aTutorialePropozycje i prośby o tutorialeProśby o tutoriale (Moderator: davlasq)Wątek: sygna
Skocz do: