Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: 1 2 3 [4]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Moje "sygnatury"  (Przeczytany 16657 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
rotting_mind
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 41
Galeria Użytkownika

rotting_mind


Zobacz profil
« Odpowiedz #42 : 01.05.2011, 12:49:59 »

Jaki plagiat ? Nie rozumiem Cię w ogóle
I jak nie ma c4d ? w tle są

W twoim "podpisie" masz sygnaturkę dokładnie kolor podobny do zielonego, nie jest to twoja sygnaturka w 99% ponieważ jest to o wiele wyższy poziom od twoich i pisze bodajże "adinho5", nie rozczytam całej bo zamazane.

C4D - jeśli masz wklejone c4d to je jakoś pokaż, bo w sygnaturze nic nie widać..

Durniu! To, że komuś wyszła fajna praca nie znaczy zaraz, że to plagiat! Co ty wypisujesz w ogóle? Zanim kogoś oskarżysz o coś podobnego to znajdź i przedstaw dowody.
A podpis na sygnach wyraźny: adinho58.
Kenik szczerze mówiąc to jestem ciekaw dlaczego właśnie na sygnaturach podpisujesz się inaczej. Może to na inne forum?
Odnośnie samych prac. Goku nie podoba mi się o tyle, że render jest słabo wtopiony, kolorystycznie słabo i mógłbyś się bardziej wysilić, jeśli chodzi o jakieś efekty- po prostu bardziej urozmaicić dzieło Uśmiech 2
Praca "Guts" nawet mi się podoba tylko znów leży wtopienie rendera (przynajmniej lewa noga postaci) i niepotrzebny kompletnie ten napis w górnej prawej stronie sygny. Oprócz tego w obu usuń ten podpis :]
Zapraszam do mojego tematu http://www.gimpuj.info/index.php/topic,51129.28.html
Zapisane

kenik
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

GIMP: 1.*
Licencja: Copyright
Wiadomości: 63
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #43 : 01.05.2011, 13:28:55 »



Trochę poprawiona, czy lepsza druga?

« Ostatnia zmiana: 04.05.2011, 08:44:14 wysłane przez caje » Zapisane

rotting_mind
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 41
Galeria Użytkownika

rotting_mind


Zobacz profil
« Odpowiedz #44 : 01.05.2011, 13:34:16 »

Ta druga wersja bardziej mi się podoba. Uśmiech
« Ostatnia zmiana: 04.05.2011, 08:44:29 wysłane przez caje » Zapisane

NexaT
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 182
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #45 : 01.05.2011, 13:35:28 »

Jaki plagiat ? Nie rozumiem Cię w ogóle
I jak nie ma c4d ? w tle są

W twoim "podpisie" masz sygnaturkę dokładnie kolor podobny do zielonego, nie jest to twoja sygnaturka w 99% ponieważ jest to o wiele wyższy poziom od twoich i pisze bodajże "adinho5", nie rozczytam całej bo zamazane.

C4D - jeśli masz wklejone c4d to je jakoś pokaż, bo w sygnaturze nic nie widać..

Durniu! To, że komuś wyszła fajna praca nie znaczy zaraz, że to plagiat! Co ty wypisujesz w ogóle? Zanim kogoś oskarżysz o coś podobnego to znajdź i przedstaw dowody.
A podpis na sygnach wyraźny: adinho58.
Kenik szczerze mówiąc to jestem ciekaw dlaczego właśnie na sygnaturach podpisujesz się inaczej. Może to na inne forum?
Odnośnie samych prac. Goku nie podoba mi się o tyle, że render jest słabo wtopiony, kolorystycznie słabo i mógłbyś się bardziej wysilić, jeśli chodzi o jakieś efekty - po prostu bardziej urozmaicić dzieło. Uśmiech 2
Praca "Guts" nawet mi się podoba. tylko znów leży wtopienie rendera (przynajmniej lewa noga postaci) i niepotrzebny kompletnie ten napis w górnej prawej stronie sygny. Oprócz tego w obu usuń ten podpis. :]
Zapraszam do mojego tematu http://www.gimpuj.info/index.php/topic,51129.28.html

Kurde, znowu na mnie najeżdżasz teraz znowu muszę Ci odpisać i Ci przedstawić dlaczego tak właśnie napisałem... Następnym razem pomyśl! Jesli prace wypadają słabo a w sygnaturze jakimś dziwem praca jest zaawansowanego grafika, może przesadzam ale praca jest fajna i bardzo dobra... Wtopiona, napis jest dobry a w tych jego pracach jest to źle, dlatego tak stwierdziłem... Jeszcze ten napis, wątpię że to jego sygnatura jeśli umiałby taką zrobić to zmieniłby tylko nick, prawda? A tutaj widac że zrobił to jakiś adinho58. Wpisz sobie w google 'sygnatury' a wyskoczy Ci tyle rzeczy że nie ogarniesz. Sorry za błędy.

EDIT: I za te "durniu" powinneś dostać warna czy co tutaj jest na tym forum.

caje: Wielokropek – znak interpunkcyjny w postaci trzech umieszczonych obok siebie kropek (…) używany przeważnie na końcu zdania, dla zaznaczenia fragmentów pominiętych. Nie dwóch.
« Ostatnia zmiana: 04.05.2011, 08:46:25 wysłane przez caje » Zapisane



Cytat: INSEKT
Kto ma dużo reputacji, ten jest fajny  Cool
kenik
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

GIMP: 1.*
Licencja: Copyright
Wiadomości: 63
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #46 : 01.05.2011, 13:43:35 »

Zawsze w moich wątkach się lubią kłócić. A jak wyszły mi te sygny no bo, że lepsza to nie znaczy, ze jest dobra albo chociaż przeciętna. Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: 04.05.2011, 08:47:06 wysłane przez caje » Zapisane

rotting_mind
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 41
Galeria Użytkownika

rotting_mind


Zobacz profil
« Odpowiedz #47 : 01.05.2011, 13:48:37 »

Dobra wybacz niepotrzebnie się wtrącałem może. Chichot Sygna ładniejsza, aczkolwiek nudna. Wydaje mi się, że mógłbyś bardziej zabawić się kolorami. Spróbuj nadać jej "życia" - właśnie kolorami. Dodaj może jakąś skromną ramkę i jakieś efekty.
« Ostatnia zmiana: 04.05.2011, 08:47:35 wysłane przez caje » Zapisane

NexaT
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 182
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #48 : 01.05.2011, 14:45:55 »



Trochę poprawiona czy lepsza druga ?



Ocenie to - tylko proszę mnie nie jechać...

Sygnatura pusta - robota na 2 minuty... Dodałeś render (wtopiłeś go, ładnie), teksturke którą zdestaurowałeś i c4d... Dodaj do tej pracy ładny napis, ramkę i więcej C4D! (Nie tekstury, tylko C4D!). Oczywiście tą 1 prace wywal, chodzi mi o 2.
« Ostatnia zmiana: 04.05.2011, 08:48:43 wysłane przez caje » Zapisane



Cytat: INSEKT
Kto ma dużo reputacji, ten jest fajny  Cool
kenik
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

GIMP: 1.*
Licencja: Copyright
Wiadomości: 63
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #49 : 03.05.2011, 19:34:28 »

Nowa. Komentujcie i oceniajcie.



###########################
 NOWA !!! dawno nie robiłem Uśmiech

« Ostatnia zmiana: 25.08.2011, 23:30:39 wysłane przez kenik » Zapisane

kenik
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

GIMP: 1.*
Licencja: Copyright
Wiadomości: 63
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #50 : 25.08.2011, 23:32:05 »

Odświeżam.
« Ostatnia zmiana: 26.08.2011, 14:13:52 wysłane przez Terrqge » Zapisane

Strony: 1 2 3 [4]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieGalerie 2DSygnatury (Moderatorzy: Cloud, Hasia)Wątek: Moje "sygnatury"
Skocz do: