Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieGalerie 2DTapety (Moderatorzy: Cloud, Hasia)Wątek: Własna tapeta Windows
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Własna tapeta Windows  (Przeczytany 1857 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
toudi68
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 2
Galeria Użytkownika

toudi68


Zobacz profil
« : 23.08.2011, 15:12:04 »

Stworzyłem tapetę w stylu Windows. To moja pierwsza praca na stronie, ale proszę o krytykę Chichot

Zapisane
Vailer
Gość
« Odpowiedz #1 : 24.08.2011, 13:29:12 »

No cóż... ja raczej bym sobie tego nie ustawił na pulpit, przede wszystkim nie pasuje mi to zdjęcie w tle, ja bym je wywalił i dał jakieś inne, ostrzejsze, kolorowe i robione z innej perspektywy (a najchętniej zrobiłbym jakieś własne tło, bo w ogóle budynki w tle loga jakoś do mnie nie przemawiają). Te białe linie też mi za bardzo nie pasują, a poza tym rzuca się jeszcze w oczy supernova w centrum loga - to też mógłbyś poprawić
Zapisane
toudi68
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 2
Galeria Użytkownika

toudi68


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 24.08.2011, 14:44:32 »

Hmm...
Supernova? To miało być takie "słońce" nad miastem.
Linie? Ok, to może nie pasować.
Miasto? Patrz na słońce. Chichot A to, że nie ostre? Akurat specjalnie rozmazałem Język
Zapisane
Vailer
Gość
« Odpowiedz #3 : 24.08.2011, 20:17:42 »

Co do supernovy, to jeszcze dodam, że nie miałem na myśli tego, żeby ją zupełnie usunąć, a raczej to, żeby ją umieścić za logiem tak, żeby je nadal rozświetlała, ale żeby nie była tak widoczna;
A co do patrzenia na "słońce"... no to myślę, że jakbym miał tę tapetę u siebie na pulpicie, to mój wzrok jednak schodziłby nieraz na budynki w tle i mówił mi, że coś tu nie pasuje Mrugnięcie, ale to już tylko mój gust
« Ostatnia zmiana: 25.08.2011, 16:19:36 wysłane przez Reliav » Zapisane
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieGalerie 2DTapety (Moderatorzy: Cloud, Hasia)Wątek: Własna tapeta Windows
Skocz do: