Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aBitwy i konkursyBitwy użytkowników (Moderator: Ziomioslaw)Wątek: Turniej: INSEKT, Mordrag122, WertyS (Biuro podróży - layout)
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Turniej: INSEKT, Mordrag122, WertyS (Biuro podróży - layout)  (Przeczytany 9857 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ziomioslaw
Administrator

Reputacja: 46 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.10
JID: ziomioslaw@jabber.org
Licencja: Copyright
Wiadomości: 7 432
Galeria Użytkownika


Cyklista Apokalipsy


Zobacz profil
« : 07.05.2011, 10:04:55 »

Typ: Layout.
Temat: Proponuję "Biuro podróży" jeśli nie pasuje to możemy dać dowolny.
Maksymalne wymiary: Dowolne
Rozstrzygnięcie: 6 głosów lub 3 dni

INSEKT:
http://s1.ifotos.pl/img/rozgwiazd_hnwqnps.png

Mordrag122:
http://graphic.org.pl/images/arx1304611069x.png
http://graphic.org.pl/images/klz1304611167n.png

WertyS:
http://www.gimpuj.info/replacement.png

Powodzenia.

INSEKT: 0
Mordrag122: 0
WertyS: 0
Zapisane
pewu.
Użytkownik

Reputacja: -2 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 33
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 07.05.2011, 12:01:06 »

INSEKT: 0 - Zbyt kanciaste, nawalone zbyt dużo rzeczy.

Mordrag122: 0 - Naprawdę dobra praca, ale też mało czytelne.

WertyS: 1 - Może nie jest jakieś wyrafinowane, ale strona nie jest duża, więc łatwo można znaleźć to, czego chcemy.
Zapisane
intruz
Użytkownik

Reputacja: -15 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 567
Galeria Użytkownika


disturbet


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2 : 07.05.2011, 15:53:53 »

INSEKT: 0 - Logo (gwiazda) mi się nie podoba, mało nawiązuje do laju, reszta to nice, duże, ale bez przesady, czytelne i oczywiście nie oczojebne. Nawet bez korzystania z usług i tak bym z chęcią wchodził i podziwiał taki laj co dziennie. Mrugnięcie

Mordrag122: 1 - Boskie. Ekskluzywne, czytelne no i oczywiście przekonujące, świetny pomysł ze stronami, jednak dla niektórych ludzi było by to zbyt trudne do rozpracowania.

WertyS: 1 - Imo najgorszy jednakże prosty, przejrzysty i czytelny w 100%. Bardzo łatwo można znaleźć wszystko, za to wielki plus. Mrugnięcie
Zapisane





agape
√ ι ק

Reputacja: 5 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
JID: nesq@gimpuj.info
Licencja: Copyright
Wiadomości: 842
Galeria Użytkownika


hejo


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 07.05.2011, 23:17:10 »

INSEKT: 0 - Pierwsze co mi się rzuciło w oczy to kanciastość tego. Pasuje to do banku, urzędu ale nie do wakacji i odpoczynku. Wszystko powinno być jak dla mnie zaokrąglone, oczy by łagodnie przechodziły po całości. Druga sprawa kolory, rozjaśnił bym ciut kolor tła. Bardziej błękitny niebieski też by tu chyba lepiej się prezentował. Projekt ma w zasadzie potencjał tylko trzeba trochę pomęczyć. W topie dałeś piasek, mógłby się on pojawiać jeszcze gdzieś w tle, nagłówki zrobić jakby były napisane na piasku, wywalić objęcie całego contentu w prostokąt, zrobić bardziej "na luźno" ten projekt.  

Mordrag122: 2 - Tutaj głos. Bardzo fajnie się na to patrzy. Czytelnie, nie pościskane wszystko. Parę błędów wytknąłem już na gie-gie, ale oprócz tych drobnostek zmieniłbym kolorystykę, na bardziej kojarzącą się z wakacjami. Kojąca zieleń połączona z mocnym brązem leżąca na jasno beżowym tle. Chichot

WertyS: 1 - zbyt wąskie i ciasne. Odważne kolory są fajne, ale zbyt dużo elementów wyróżnionych mocnym obramowaniem. Fajny logotyp. Nie do końca mi podchodzi typografia i mocne nagłówki, które się cisną w boksach. Projekt wymaga dopracowania.
Zapisane

davlasq
Opiekun tutoriali

Reputacja: 4 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 119
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 07.05.2011, 23:36:31 »

INSEKT: 0 - Chyba się nie postarałeś. Proste, poprawne, ale takie... nawet nie zwykłe, tylko pospolite. Nie podoba mi się logotyp.
Mordrag122: 3 - Ładne, nowoczesne, eleganckie. Kolorystyka nie pasuje do tematyki i brzydka typografia.
WertyS: 1 - Muszę Ci powiedzieć, że wypracowałeś swój własny styl. Jednak zbyt ciasno i w niektórych miejscach za duża czcionka.
Zapisane

Projektujesz strony i chcesz się dowiedzieć, w jaki sposób są one realizowane? Zapraszam na mojego bloga o webdevie i nie tylko!
Łukasz
Użytkownik

Reputacja: 7 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8 + GAP
Licencja: CC-BY-SA
Wiadomości: 902
Galeria Użytkownika


...


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 08.05.2011, 09:48:26 »

INSEKT: 1 - Nie wiem co wam się tu nie podoba? Faworyt! Kolory nawiązujące do wakacji, proste rozmieszczenie, dobre menu, ikony. Fakt, trochę kanciate i logo trochę odstaje od reszty. Podobają mi się boxy: oferta tygodnia i wyszukiwarka wakacji. Głos leci tutaj.

Mordrag122: 3 - Laj bardzo dobry, lecz fiolet i biel nie przekonują mnie do wakacji. Rozmieszczenie dobre, logo - ok.
WertyS: 1 - strasznie prosty, co nie oznacza że zły. Nie podoba mi się top i menu. Na dół od niego w porządku.

Poziom wysoki. Gratulacje dla wszystkich!
Zapisane
Rejke
Zdobywca Wilbera

Reputacja: 15 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: CC-BY-SA
Wiadomości: 283
Galeria Użytkownika


Gimp GPS


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #6 : 08.05.2011, 11:43:16 »

Pozwolicie na opinię bardziej wrażeniową? Z punktu widzenia przeciętnego klienta:

INSEKT: 1 - mnie osobiście nie pasują niebieskie elementy na tle w kolorze piasku, odciągają mój wzrok bardzo skutecznie od treści strony. Gdybym weszła na taką stronę z zamiarem zaplanowania wakacji...to chyba jednak nie obdarzyłabym tej firmy zaufaniem i poszukała gdzieś indziej.

Mordrag122: 4 - Ta praca, mimo paru moich "ale", najbardziej przypadła mi do gustu. Podoba mi się to, że jest pozbawiona wszelkich upiększeń w postaci tła z widokiem, lub czymś innym bezpośrednio kojarzonym z wakacjami. Ta czystość i świeżość sprawiają, że niemal od razu mam ochotę zaplanować swoją podróż a już na pewno zostać dłużej na tej stronie. To co najmniej mi się podoba, to czarna ramka "Znajdź coś dla siebie". Nie mam nic przeciwko czerni, ale tutaj trzeba by było coś pokombinować.

WertyS: 1 - podoba mi się to, że jest zwięzły, prosty, jednak obramowania i nagłówek strony bardzo skutecznie odstraszają Język
Zapisane

Ziomioslaw
Administrator

Reputacja: 46 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.10
JID: ziomioslaw@jabber.org
Licencja: Copyright
Wiadomości: 7 432
Galeria Użytkownika


Cyklista Apokalipsy


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 08.05.2011, 15:17:53 »

Zwyciężył:

Mordrag122

Gratuluję.
Zapisane
INSEKT
Emeryt

Reputacja: 27 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
JID: INSEKT@jabster.pl
Licencja: Copyright
Wiadomości: 2 723
Galeria Użytkownika


Ja tu tylko sprzątam


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #8 : 09.05.2011, 14:36:57 »

Ło kurczę, przez weekend nie zaglądałem, a tutaj już koniec. Gratuluję zwycięzcy Mrugnięcie

@Nesq
Dzięki za fascynującą wskazówkę. Od dziś, jeśli kiedykolwiek będę chciał wyjechać na wakacje, nigdy nie skorzystam z usług biura, które nie ma zaokrągleń na stronie.
Zapisane

Nie odpowiadam na wiadomości "(Bez tematu)".
Kilka rad, czyli how-to "jak nie wkurzyć Insekta": 1, 2, 3

Twój tutorial po to tyle czasu gnije w "Gotowych", żebyś nie musiał go więcej poprawiać, gdy zostanie przeniesiony do indeksu! Każda Twoja edycja sprawi, że tutorial zniknie i nie będzie widoczny, dopóki ja go nie przywrócę.
agape
√ ι ק

Reputacja: 5 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
JID: nesq@gimpuj.info
Licencja: Copyright
Wiadomości: 842
Galeria Użytkownika


hejo


Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 10.05.2011, 17:16:00 »

@Nesq
Dzięki za fascynującą wskazówkę. Od dziś, jeśli kiedykolwiek będę chciał wyjechać na wakacje, nigdy nie skorzystam z usług biura, które nie ma zaokrągleń na stronie.

@Insekcie, proszę. Uśmiech W sumie chciałem napisać coś więcej, dlaczego na zaokrąglenia lepiej się patrzy, itd. ale nie ma to chyba sensu.

I na koniec, ciśniesz ciśniesz mistrzu.
Zapisane

Mordrag122
Zdobywca Wilbera

Reputacja: 4 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.10
Licencja: Copyright
Wiadomości: 296
Galeria Użytkownika

Mordrag122


Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 13.05.2011, 15:04:17 »

Dzięki za rywalizację i głosy. Mrugnięcie

@INSEKT:
Jednak Photoshop wygrał. Zły

@Down:

Oczywiście, że to żart. Zły
« Ostatnia zmiana: 13.05.2011, 18:10:31 wysłane przez Mordrag122 » Zapisane
Ziomioslaw
Administrator

Reputacja: 46 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.10
JID: ziomioslaw@jabber.org
Licencja: Copyright
Wiadomości: 7 432
Galeria Użytkownika


Cyklista Apokalipsy


Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 13.05.2011, 18:02:42 »

@INSEKT:
Jednak Photoshop wygrał. Zły

No no! Za takie rzeczy może być dyskwalifikacja, więc nie żartuj nawet sobie.
Zapisane
INSEKT
Emeryt

Reputacja: 27 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
JID: INSEKT@jabster.pl
Licencja: Copyright
Wiadomości: 2 723
Galeria Użytkownika


Ja tu tylko sprzątam


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #12 : 13.05.2011, 20:22:32 »

Nawet ja bym się obraził, gdybyś go zdyskwalifikował Uśmiech 2 Przecież to nie narzędzie czyni artystę zajebistym zajefajnym. Ludzie po prostu mają frajerskie podejście, lubią to co popularne i standardowe, i są zamknięci na innowacje.
Niemniej, gratulacje!

Można zamknąć.
Zapisane

Nie odpowiadam na wiadomości "(Bez tematu)".
Kilka rad, czyli how-to "jak nie wkurzyć Insekta": 1, 2, 3

Twój tutorial po to tyle czasu gnije w "Gotowych", żebyś nie musiał go więcej poprawiać, gdy zostanie przeniesiony do indeksu! Każda Twoja edycja sprawi, że tutorial zniknie i nie będzie widoczny, dopóki ja go nie przywrócę.
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aBitwy i konkursyBitwy użytkowników (Moderator: Ziomioslaw)Wątek: Turniej: INSEKT, Mordrag122, WertyS (Biuro podróży - layout)
Skocz do: