Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: [1] 2 3 4
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: rotting_mind~sygny  (Przeczytany 10194 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
rotting_mind
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 41
Galeria Użytkownika

rotting_mind


Zobacz profil
« : 23.04.2011, 22:11:54 »

Witam. W tym temacie mam zamiar zamieszczać swoje sygnaturki.
1.
To jest moja pierwsza sygna wykonana w GIMP'ie. Wcześniej pracowałem na PS'ie Mrugnięcie
Szczerze nie wykorzystałem tutaj rendera, tylko 2 stocki.
Oczywiście ta- podobnie jak wcześniejsze prace, jest absolutnie amatorska, jednak chciałbym się dowiedzieć co o tym sądzicie. Tak więc witam i zapraszam do oceniania. W przyszłości mam zamiar dodawać kolejne prace.
PS. Mogę dodać wyżej wspomniane prace wykonane w PS'ie.

Dzisiejsza-na podstawie tutka: http://www.gimpuj.info/index.php/topic,44.0.html
2.
« Ostatnia zmiana: 24.04.2011, 13:59:34 wysłane przez rotting_mind » Zapisane

papirus1
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
JID: papirus1@aqq.eu
Licencja: CC-BY-SA
Wiadomości: 6
Galeria Użytkownika

papirus1

Trololololo


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 24.04.2011, 22:29:16 »

1sza jest fajna, utrzymana w jednej kolorystyce. Tylko szkoda że napis odbiega od reszty.
Tej na podstawie tutoriala nie oceniam.
Zapisane






Exilion
Użytkownik

Reputacja: 15 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 457
Galeria Użytkownika


Fight dead, fear the living!


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 24.04.2011, 22:41:37 »

Imo słabiutkie prace. Pierwsza ma brzydkie kolory, większość pracy zajmuję samochód, słaba kompozycja tła. Drug z tutorial więc nie ma sensu oceniania.
Zapisane

rotting_mind
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 41
Galeria Użytkownika

rotting_mind


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 25.04.2011, 17:49:47 »

Właśnie skończyłem. Nawet mi się podoba... A to znaczy, że pewnie kicz Duży uśmiech


Btw. dzięki za opinie Uśmiech 2 Wiem, że prace nie są genialne ale staram się. Być może mam dziwaczny gust i podobają mi się takie potworki?  Chichot

EDIT.
Usunąłem sygne, nie dlatego, że brzydka. Przyczyny... Osobiste? Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: 27.04.2011, 19:13:37 wysłane przez rotting_mind » Zapisane

limak49
Użytkownik

Reputacja: 1 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 16
Galeria Użytkownika

limak49


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 26.04.2011, 11:43:25 »

Pierwsza praca całkiem niezła, tak szczerze mówiąc bardzo dobrze wyszedł ci ten efekt rozmycia rendera, trzeba to umieć robić bo inaczej to brzydko wygląda i jak najbardziej ty to potrafisz Mrugnięcie Co do drugiej to ta za Chiny ci nie wyszła. Render kompletnie tam nie pasuje, nie gra dobrze z tłem itd. Ogólnie bardzo dobrze robisz napisy, za co wielki plus Mrugnięcie
Zapisane

Daniellos
Użytkownik

Reputacja: -2 Offline Offline

Wiadomości: 37
Galeria Użytkownika

Daniellos


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 26.04.2011, 12:08:08 »

Limak49 - napisy są słabe więc jak się nie znasz to nie mów... Pierwsza praca jest niezła ale ten lighten (tekstura czy coś) na postaci wygląda źle. Render nieźle wtopiony i tło ujdzie w tłoku a co do drugiej pracy to jest epic fail, nic się tu nie nadaje. Tyle ode mnie.
Zapisane
Simon1995
Użytkownik

Reputacja: 14 Offline Offline

GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 719
Galeria Użytkownika


Unstoppable


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 26.04.2011, 14:02:19 »

Wszystkie to epic fail Duży uśmiech Zapraszamy do tutoriali.
Zapisane

rotting_mind
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 41
Galeria Użytkownika

rotting_mind


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 27.04.2011, 15:08:13 »

To żeś mi panie moderator pomógł Duży uśmiech Nie zamieszczam tutaj prac tylko po to żebyście powiedzieli mi, że jest [cenzura]... Powiedz proszę co Ci się nie podoba, a nie tylko "Wszystkie to epic fail". Po co taki komentarz? Powiedz łaskawie co się nie podoba a może w następnej pracy tego uniknę. A co do tutoriali... Staram się robić według nich, a jak już coś zrobię to pozostaje to bez komentarza bo na podstawie tutoriala właśnie. Bez sensu jak dla mnie takie coś jest. Mrugnięcie
Tak więc po niektórych komentarzach (nie tylko odnośnie moich "epic fail") stwierdzam, iż to ONE są właśnie bardziej beznadziejne niż co niektóre pracki. Chociaż... Jeśli nick sugeruje wiek to się nie dziwie Uśmiech 2

PS. Zresztą - szczerze, a nie "bo on mi skrytykował!" to Twoje prace też są jak dla mnie przeciętne. większość to prosta obróbka zdjęcia, lub jeden i ten sam schemat z piłkarzem. NUDA Uśmiech 2
« Ostatnia zmiana: 29.04.2011, 18:22:37 wysłane przez Terrqge » Zapisane

Simon1995
Użytkownik

Reputacja: 14 Offline Offline

GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 719
Galeria Użytkownika


Unstoppable


Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 27.04.2011, 15:29:36 »

A po co mam powielać komentarze userów wyżej?  Obróbka zdjęć? Zabawny jesteś Chichot Poczytaj co to jest wektor, fotomanipulacja i pogadamy. I jak na amatora moje prace nie są przeciętne. Mam 16 lat i co ? Ja nie płaczę o zły komentarz. Denerwują mnie tacy jak ty. To jest jeden schemat. Przychodzi nowy na forum, pokazuje prace i myśli, że są świetne, bo kilku innych noobków go pochwali. Później przychodzi ktoś lepszy i skrytykuje, a ten nowy pisze posta z zażaleniami i krytyką prac tego, który skrytykował jego. Wielokrotnie przetestowane.

Poradziłbym Ci parę rzeczy, ale po co, skoro moje prace są "przeciętne" ?
Zapisane

Daniellos
Użytkownik

Reputacja: -2 Offline Offline

Wiadomości: 37
Galeria Użytkownika

Daniellos


Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 27.04.2011, 16:42:43 »

Simon - robisz może i fajne pracki, ale jesteś pucołowatym bucem zadufanym w sobie, który myśli, że jest mistrzem i mając 16 lat uważasz się za internetowego pana i władcę. A i ty także płaczesz o złe oceny, bo prawie nigdy się z nimi nie zgadzasz z tego co widuję...
Zapisane
rotting_mind
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 41
Galeria Użytkownika

rotting_mind


Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 27.04.2011, 17:42:14 »

Po pierwsze to wskaż, gdzie napisałem, że moje prace są zajebiste? To, że niektóre mi się podobają nie znaczy, że takie są.
Po drugie pisząc "ktoś lepszy i skrytykuje" masz na myśli siebie? Duży uśmiech Cóż przynajmniej masz poczucie humoru. Uśmiech
Po trzecie- ostatnie. Mnie wkurzają takie dzieciaki jak ty. Tak jak napisał szanowny wyżej. Jesteś zbyt pewnym siebie dupkiem, który uważa, że jak ma stanowisko Moderatora na forum to jest rzeczywiście lepszy od innych. Jasne - krytykuj moje prace. Masz do tego prawo. Ale przyszedłem na to forum się nauczyć czegoś a nie czytać TYLKO "epic fail. zapraszam do tutoriali". Kpina nie moderator. Skoro tak się znasz to napisz konkretnie co ci się nie podoba i uargumentuj jak według ciebie powinno być dobrze.

PS. Napisałem przecież, że nie podobają mi się twoje prace, bo dla mnie są najzwyczajniej lipne (według mojego gusta, a o tym się przecież nie dyskutuje), więc nie pisz, że moja krytyka to swego rodzaju odwet. Zamiast mi tutaj płakać jaki to żal bo ktoś na ciebie najechał i powiedział, że są "przeciętne" to napisz mi co i jak konkretnie poprawić. Uwierz, że być może podzielę twoje zdanie i zastosuje się do porad. Ot tyle.
« Ostatnia zmiana: 29.04.2011, 18:24:39 wysłane przez Terrqge » Zapisane

intruz
Użytkownik

Reputacja: -15 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 567
Galeria Użytkownika


disturbet


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #11 : 27.04.2011, 17:45:45 »

Nie zgodzę się z tobą Daniellos. Każdy ma prawo wyrazić swoją opinie na temat czyichś prac, Simon uświadamia nowicjuszów którzy zostali za bardzo "uchwaleni" za swoje prace, przez początkujących. Mówi tylko i wyłącznie prawdę i za każdym razem znajdą się ludzie którzy nie mogą pogodzić się z krytyką więc zaczynają mówić że prace oceniającego negatywnie również są złe i to właśnie tacy ludzie są zapatrzeni w siebie.

Edit:
Cytuj
Po drugie pisząc "ktoś lepszy i skrytykuje" masz na myśli siebie?  Cóż przynajmniej masz poczucie humoru
Napisał ogólnikowo, skąd ci przyszło do głowy że mial na myśli siebie? o.O 
A tak w ogóle, rotting_mind, ciekawy jestem jak by wyglądały wasze prace, gdyby nie forumowe tutoriale. Na pewno lepiej. Mrugnięcie
Zapisane





rotting_mind
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 41
Galeria Użytkownika

rotting_mind


Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : 27.04.2011, 17:52:56 »

Nie zgodzę się z tobą Daniellos. Każdy ma prawo wyrazić swoją opinie na temat czyichś prac, Simon uświadamia nowicjuszów którzy zostali za bardzo "uchwaleni" za swoje prace, przez początkujących. Mówi tylko i wyłącznie prawdę i za każdym razem znajdą się ludzie którzy nie mogą pogodzić się z krytyką więc zaczynają mówić że prace oceniającego negatywnie również są złe i to właśnie tacy ludzie są zapatrzeni w siebie.

Edit:
Cytuj
Po drugie pisząc "ktoś lepszy i skrytykuje" masz na myśli siebie?  Cóż przynajmniej masz poczucie humoru
Napisał ogólnikowo, skąd ci przyszło do głowy że mial na myśli siebie? o.O  
A tak w ogóle, rotting_mind, ciekawy jestem jak by wyglądały wasze prace, gdyby nie forumowe tutoriale. Na pewno lepiej. Mrugnięcie

Zapatrzony w siebie na pewno nie jestem.
Chyba nie ogarniacie o co mi chodzi Uśmiech 2 Nikt mnie nie chwalił ani nic. Chcę tylko wiedzieć co mam zmienić w stylu, żeby było lepiej. Nie dowiem się tego z postów "ale żal. czytaj tutoriale", poza tym czytam te tutoriale.
Zresztą bez tutoriali też by wszystko ładnie wychodziło, tylko dłużej by się do wszystkich efektów itp dochodziło. Mrugnięcie Daj spokój.
Zapisane

intruz
Użytkownik

Reputacja: -15 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 567
Galeria Użytkownika


disturbet


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #13 : 27.04.2011, 18:41:21 »

To czy jesteś zapatrzony w siebie czy nie, mnie nie obchodzi. Po za tym to nie było skierowane do Ciebie.
Zapisane





Strony: [1] 2 3 4
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieGalerie 2DSygnatury (Moderatorzy: Cloud, Hasia)Wątek: rotting_mind~sygny
Skocz do: