Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: 1 [2] 3  Wszystkie
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Galeria Wilka  (Przeczytany 18330 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
INSEKT
Emeryt

Reputacja: 27 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
JID: INSEKT@jabster.pl
Licencja: Copyright
Wiadomości: 2 723
Galeria Użytkownika


Ja tu tylko sprzątam


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #14 : 05.12.2007, 22:02:16 »

Ja nic nowego Ci nie powiem. Poświęc na sygnaturę 2 godziny, a nie 2 minuty, a od razu zobaczysz lepsze efekty.
Zapisane

Nie odpowiadam na wiadomości "(Bez tematu)".
Kilka rad, czyli how-to "jak nie wkurzyć Insekta": 1, 2, 3

Twój tutorial po to tyle czasu gnije w "Gotowych", żebyś nie musiał go więcej poprawiać, gdy zostanie przeniesiony do indeksu! Każda Twoja edycja sprawi, że tutorial zniknie i nie będzie widoczny, dopóki ja go nie przywrócę.
Wilku3d
Gość
« Odpowiedz #15 : 09.12.2007, 12:51:46 »

Dobra macie dwie nowe. Troche nad nimi pracowalem i od razu mi dwie wyszly powiedzcie która lepsza. Wymyśliłem też te kwadraciki z dwoma głównymi kolorami. Pzdr.





Edit:
Jeszcze taka bardzo prosta. Na szybko:

« Ostatnia zmiana: 09.12.2007, 23:26:06 wysłane przez Wilku3d » Zapisane
Samuel
Gość
« Odpowiedz #16 : 09.12.2007, 23:57:38 »

Proste metaliczne tło, te kwadraty nie pasuję Angelina Jole nie pasuje do tego...
Szczerze ile pracowałeś nad ta praca? wg prace słabe
Zapisane
Wilku3d
Gość
« Odpowiedz #17 : 23.01.2008, 12:52:18 »

Jeszcze jedna (dla fanów Naruto):


Zapisane
Abik
Użytkownik

Reputacja: 2 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 37
Galeria Użytkownika

Abik


Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : 23.01.2008, 18:52:11 »

te dwie małe postacie nie pasują... napis mógłby być poziomy bo taki się źle czyta, a uroku nie dodaje Skwaszony rogi fajnie zaokrąglone Mrugnięcie ... troche mogłeś bardziej w tle poszaleć bo mało ciekawie... ogólnie pusto Skwaszony przydał by się mocny porządny światłocień.... i jakieś wtopienie postaci też by było mile widziane ;>
Zapisane
Wilku3d
Gość
« Odpowiedz #19 : 26.01.2008, 20:55:42 »

Obydwie postacie są wtopiene więc radze się lepiej przyjżeć. Te małe dwie postacie nazywają się spritami. A napisu i tak nie dałbym poziomo bo i tak nie dodaje uroku jak to już stwierdziłeś.
Zapisane
Quarion.
Nowicjusz

Reputacja: 2 Offline Offline

GIMP: 2.4 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 9
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : 26.01.2008, 23:02:43 »

Mi się prace podobają ale jednak lepiej zrobić jedną porządną niż 10 daremnych. Sam od przed wczoraj zacząłem się bawić GIMPem i jakoś to idzie... Tu są moje sygnaturki zapraszam: http://www.gimpuj.info/sygnatury-avatary/sygnaturki-by-quarion-t12215.0.html
« Ostatnia zmiana: 27.01.2008, 01:44:26 wysłane przez Quarion. » Zapisane

INSEKT
Emeryt

Reputacja: 27 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
JID: INSEKT@jabster.pl
Licencja: Copyright
Wiadomości: 2 723
Galeria Użytkownika


Ja tu tylko sprzątam


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #21 : 27.01.2008, 01:10:25 »

Obydwie postacie są wtopiene więc radze się lepiej przyjżeć. Te małe dwie postacie nazywają się spritami. A napisu i tak nie dałbym poziomo bo i tak nie dodaje uroku jak to już stwierdziłeś.

Oj, Wilku, Wilku... To Ty powinieneś się jeszcze podszkolic. Nie wiesz nawet, co to jest prawdziwy sprite.
Zapisane

Nie odpowiadam na wiadomości "(Bez tematu)".
Kilka rad, czyli how-to "jak nie wkurzyć Insekta": 1, 2, 3

Twój tutorial po to tyle czasu gnije w "Gotowych", żebyś nie musiał go więcej poprawiać, gdy zostanie przeniesiony do indeksu! Każda Twoja edycja sprawi, że tutorial zniknie i nie będzie widoczny, dopóki ja go nie przywrócę.
Wilku3d
Gość
« Odpowiedz #22 : 27.01.2008, 14:22:46 »

Insekt- posłuchaj: Robie animacje od okolo pol roku, albo roku. Robie je za pomocą spritów czyli tych małych postaci które sa na tej sygnaturce. Jeżeli myślisz, że sprite to jest tylko 2 lub 3 razy wiekszy obrazek od tego małego obrazka na mojej sygnie to jesteś w błędzie. O to strona ze spritami z DS i nie tylko: http://sdb.drshnaps.com/SpritesDS.htm wszystkie, a przynajmniej wiekszość jest taka mała.
Zapisane
INSEKT
Emeryt

Reputacja: 27 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
JID: INSEKT@jabster.pl
Licencja: Copyright
Wiadomości: 2 723
Galeria Użytkownika


Ja tu tylko sprzątam


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #23 : 27.01.2008, 14:28:20 »

Co za... dobra, bez wyrażeń. Mrugnięcie  Ale zastanów się nad tym, co czytasz, staraj się nie rozumowac jak dziecko.
Osoba, która skomentowała "te dwie małe postacie" pewnie wie, czym jest sprite. I ja też wiem, czym są te małe renderki. Tylko że teraz mówimy o sygnaturach, również o tagach nazwanych "sprite" (czyli sygnatura zawierająca sprite), więc nie zgrywaj mądrzejszego, niż jesteś.
Zapisane

Nie odpowiadam na wiadomości "(Bez tematu)".
Kilka rad, czyli how-to "jak nie wkurzyć Insekta": 1, 2, 3

Twój tutorial po to tyle czasu gnije w "Gotowych", żebyś nie musiał go więcej poprawiać, gdy zostanie przeniesiony do indeksu! Każda Twoja edycja sprawi, że tutorial zniknie i nie będzie widoczny, dopóki ja go nie przywrócę.
Wilku3d
Gość
« Odpowiedz #24 : 06.02.2008, 20:30:24 »

Dobra, dobra INSEKT z(a)wracam honor. Nad tą sygną sziedzialem ok. 2 godziny, a reszta zrobiła się sama:








(po prostu pozmienialem ramki i dodałem deseń). Oceniajcie!
Zapisane
SasukexD
Nowicjusz

Reputacja: 2 Offline Offline

GIMP: 2.4
Licencja: Copyright
Wiadomości: 10
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #25 : 06.02.2008, 21:30:37 »

Wilku ty jesteś zalogowany na "Naruto anime i mugen"Co?Co?Co?Co?
Zapisane

[]http://www.mFoto.pl/uploads/1955/ninja_d60fc.gif[/img]

Czytaj regulamin - ewentualnie przeczytaj wiadomość podaną na obrazku.
Wilku3d
Gość
« Odpowiedz #26 : 06.02.2008, 22:35:04 »

Sry za offtop. Nie spamuj!! jak się chcesz o to zapytać to mi wyślij wiadomość na PW. Tak jestem tam zarejestrowany.
Zapisane
Buryna
√ ι ק

Reputacja: 7 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 776
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #27 : 07.02.2008, 17:37:32 »

Nawet spoko ale ze 2h siedziales... Buzia na kłódkę niechce mi sie jakos w to wierzyc
7/10 zapraszam do siebie Mrugnięcie
Zapisane

Strony: 1 [2] 3  Wszystkie
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieGalerie 2DSygnatury (Moderatorzy: Cloud, Hasia)Wątek: Galeria Wilka
Skocz do: