Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieGalerie 2DSygnatury (Moderatorzy: Cloud, Hasia)Wątek: Galeria Potania (Rosie-Dunne)
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Galeria Potania (Rosie-Dunne)  (Przeczytany 724 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Potania
Użytkownik

Reputacja: -1 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 97
Galeria Użytkownika


"Mówią świat to scena a Ty jesteś artystką"


Zobacz profil
« : 25.08.2010, 14:04:31 »

1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
1.
2.
3.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
Zapisane




Bycie najlepszym jest takie samo jak bycie średnim, a to jest tak samo jak bycie najgorszym. To wszystko tylko stany bytu. Liczy się to, jak dana osoba czuje się w swoim stanie i czemu się w nim znajduje.
JacobDonut
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 178
Galeria Użytkownika


Oh Yeah!


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 25.08.2010, 14:20:27 »

Świetne prace ja mam tylko do zarzucenia czcionkę w sygnaturce #7, bo trochę moim zdaniem nie pasuje do pracy i w sygnaturce #5, to , że jest za jasna jak dla mnie. Reszta prac wg mnie świetna. Uśmiech
Zapisane
Exilion
Użytkownik

Reputacja: 15 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 457
Galeria Użytkownika


Fight dead, fear the living!


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 25.08.2010, 14:30:43 »

Co do sygnatur są niestety słabe. Patrząc na sygnaturki sądzę, że zaczynasz się dopiero w to bawić ? Co na plus to widzę, że poradziłaś sobie z wtapianiem jest ono nawet, nawet. Pierwsze dwie były by lepsze gdy nie te zielono-żółte paski nad głową postaci. W trzeciej zaś jest za duży chaos i nie ma na czym oka zawiesić. Kolorystyka kompletnie leży. Czwarta nawet mi się podoba ale, wyrzuciłbym niebieskie świetliki i byłoby lepiej. Piąta też nawet dobra ale, przez monokolor wygląda brzydko. Szóstej kompletnie nie trawię, wgl. nie podoba mi się ten turotial. Siódma też mi się nie podoba, ma nudne kolory, kompozycja tła jakoś tak krzywo dobrana. Co do napisów na razie Ci nie wychodzą ale, próbuj w końcu wyjdą. Przydałoby się też abyś nauczyła się jakiś nowszych efektów więc polecam poczytać moje dwa tutoriale i Simona w fabryce tutoriali dzięki nim nauczysz się stosować lepsze efekty.
Zapisane

Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieGalerie 2DSygnatury (Moderatorzy: Cloud, Hasia)Wątek: Galeria Potania (Rosie-Dunne)
Skocz do: