Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Layouty od Daddy'ego.  (Przeczytany 1024 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Daddy
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 4
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« : 14.07.2010, 22:39:42 »

Proszę o wyrozumiałość ponieważ to jest moja pierwsza strona WWW.


EDIT#1: Poprawiłem to co sam uważałem za słuszne.

Nie mam w tym doświadczenia, dlaczego najbardziej przydałaby mi się ocena kogoś doświadczonego.
« Ostatnia zmiana: 15.07.2010, 10:29:48 wysłane przez Daddy » Zapisane

I'm the daddy, daddy cool
I'm green in DP
Please write to the PW
agape
√ ι ק

Reputacja: 5 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
JID: nesq@gimpuj.info
Licencja: Copyright
Wiadomości: 842
Galeria Użytkownika


hejo


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 20.07.2010, 17:24:53 »

Po pierwsze zwiększ masę. (!) To znaczy, szerokość samego ciała ustawiaj w granicach 900-1000px  , a tło ok. 100-200px po bokach, wtedy na całość się dużo lepiej patrzy.

Nie używaj w całym projekcie jednego i tego samego koloru, w każdym projekcie powinny (aczkolwiek nie muszą) znaleźć się 2 kolory, jeden główny i drugi dopełniający.

Typografia.. W menu używaj wygładzonych, niekoniecznie standardowych ale ładnych czcionek. W contentcie (czyli treści na stronie, która ulegnie zmianie) używaj najlepiej Tahomy 11pt, bez wygładzania. Czycli wszędzie tam gdzie masz "Lorem ipsum...". Warto też pamiętać o interlinii i odpowiednim kolorze fonta. Zbyt mała interlinia i rażący, mocny kolor tekstu sprawia, że nie da się go czytać i czym prędzej z takiej strony się ucieka.

Tyle na dzisiaj. Tego projektu już nie poprawiaj, nie ma to sensu. Szukaj inspiracji na dA i pracuj dalej!

Powodzenia!



Zapisane

Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieGalerie 2DWebdesign (Moderator: Hasia)Wątek: Layouty od Daddy'ego.
Skocz do: