Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieGalerie 2DSygnatury (Moderatorzy: Cloud, Hasia)Wątek: Sygnatura fortepianowa
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Sygnatura fortepianowa  (Przeczytany 651 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
puhe
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: CC-BY
Wiadomości: 1
Galeria Użytkownika

puhe


Zobacz profil
« : 11.05.2010, 22:32:24 »

Witam. Moja ostatnia praca raczej się Wam nie podobała, ale nie ma się czemu dziwić Uśmiech 2 Teraz postanowiłem Wam przedstawić sygnaturkę o tematyce mojego ulubionego kompozytora, znanego, z resztą, przez wszystkich. Liczę na szczere opinie. Wiem, że render fortepianu nie wtapia się w tło, ale tak to, z założenia, miało wyglądać  Język

http://img139.imageshack.us/i/chopinsygnatura.png/

A jak teraz?  Język
« Ostatnia zmiana: 12.05.2010, 23:10:08 wysłane przez puhe » Zapisane
Łukasz
Użytkownik

Reputacja: 7 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8 + GAP
Licencja: CC-BY-SA
Wiadomości: 902
Galeria Użytkownika


...


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 12.05.2010, 06:46:52 »

Zamierzone były też te białe ostre piksele? Reszta niezła; tło mi się podoba, portret Chopina może być, napis OK (masz akurat sygnature o takiej tematyce, że napis może być widoczny na pierwszy rzut oka). Całe efekt psują piksele... Jeśli masz XCF-a to spróbuj sygne poprawić.

7/10 Mrugnięcie
Zapisane
Pigan
Użytkownik

Reputacja: 4 Offline Offline

GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 339
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 12.05.2010, 15:24:37 »

Ładniej wyciąć fortepian i przesunąć na lewą stronę. Dopasować wymiary warstwy z napisami i wtedy dopiero rozmywać je w celu otrzymania tej mgiełki i napis lekko w lewo. Portret lekko do góry i w lewo. Myślę że to bardzo poprawi pracę. Ale myślę że przydałoby się iść trochę w stronę monokoloru ala'sepia.
Zapisane

Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieGalerie 2DSygnatury (Moderatorzy: Cloud, Hasia)Wątek: Sygnatura fortepianowa
Skocz do: