Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneHyde parkWątek: Jaką miałeś/masz średnią?
Ankieta
Pytanie: Miałeś wyróżnienie na świadectwie?
Zawsze. - 9 (31%)
Raz. - 2 (6.9%)
Dwa razy. - 0 (0%)
Trzy razy. - 3 (10.3%)
Więcej... - 1 (3.4%)
Nigdy - 8 (27.6%)
Raz trochę zabrakło. - 6 (20.7%)
Głosów w sumie: 28

Strony: 1 2 [3]  Wszystkie
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Jaką miałeś/masz średnią?  (Przeczytany 7695 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
intruz
Użytkownik

Reputacja: -15 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 567
Galeria Użytkownika


disturbet


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #28 : 21.04.2010, 21:05:21 »

4kl. 5.87 No niestety nie 6.0. Smutny
5kl. 5.60
6kl. Pierwsze półrocze 5.30

...i oby tak dalej. Mrugnięcie
Zapisane





Rodez
Użytkownik

Reputacja: 2 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 209
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #29 : 21.04.2010, 21:18:57 »

4 - pasek
5 - pasek
6 - 4.71 Skwaszony
1gim. - 5.28 (100% frekfencja Chichot)
2gim. - 4.78
3gim. - do półrocza jakieś 4.71 (pasek pasuje, bo punkty się przydadzą...)


Gwoli ścisłości... określenie kujon, to nie zwrot do osoby... to jest po prostu stan umysłu, odchylenie od normy... nie jest to dobre ani w tę, ani w drugą stronę...

To prawda, że testy nie pokażą tego, co naprawdę umiesz, bo możesz mieć np. zły dzień... ale prawda jest taka, że nikt wam na słowo nie uwierzy, jak powiecie "Ja to umie i tyle"... musisz mieć jakieś poświadczenie umiejętności... testy to nie jest może najlepszy sposób, ale coś musi sprawdzać waszą wiedzę ogólną...
Zapisane

caje
Emeryt

Reputacja: 7 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
JID: caje@aqq.eu
Licencja: Copyright
Wiadomości: 802
Galeria Użytkownika


chyba mam napis na ryju


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #30 : 21.04.2010, 21:21:35 »

Nesq, chodzi mi, że są ludzie, co mogą nic nie potrafić, a i tak twierdzą, że to nie oceny się liczą, a wiedza. Niestety to wiedza przekłada się na oceny, jakkolwiek byś nie próbował zaprzeczać.

Równie dobrze mogliby przyjmować wszystkich do szkół itp, bo co z tego, że mają beznadziejne oceny, na pewno dużo wiedzą.
Zapisane

pozdro & poćwicz

agape
√ ι ק

Reputacja: 5 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
JID: nesq@gimpuj.info
Licencja: Copyright
Wiadomości: 842
Galeria Użytkownika


hejo


Zobacz profil
« Odpowiedz #31 : 21.04.2010, 21:31:52 »

Nie chodzi mi tutaj o wiedzę czy umiejętności, ale o mądrość i inteligencje. Jeśli jesteś mądry, potrafisz logicznie myśleć, to nie znając dokładnej odpowiedzi na dane zadanie potrafisz tę odpowiedź wywnioskować. Nie wszyscy potrafią logicznie myśleć.
Zapisane

caje
Emeryt

Reputacja: 7 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
JID: caje@aqq.eu
Licencja: Copyright
Wiadomości: 802
Galeria Użytkownika


chyba mam napis na ryju


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #32 : 21.04.2010, 21:35:37 »

Nie chodzi mi tutaj o wiedzę czy umiejętności, ale o mądrość i inteligencje. Jeśli jesteś mądry, potrafisz logicznie myśleć, to nie znając dokładnej odpowiedzi na dane zadanie potrafisz tę odpowiedź wywnioskować. Nie wszyscy potrafią logicznie myśleć.

Racja, ale jeśli ktoś jest mądry i inteligentny, to raczej będzie się przykładał (chociażby żeby trafić do lepszego gimnazjum, liceum i na studia), bo może łatwo wywnioskować, że w przyszłości mu to pomoże Mrugnięcie
Zapisane

pozdro & poćwicz

agape
√ ι ק

Reputacja: 5 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
JID: nesq@gimpuj.info
Licencja: Copyright
Wiadomości: 842
Galeria Użytkownika


hejo


Zobacz profil
« Odpowiedz #33 : 21.04.2010, 21:43:25 »

Masz rację, rzadko zdarza się żeby ktoś mądry olewał szkołę na maksa. Jednak zależy mu choć trochę na tych ocenach.
Zapisane

Rodez
Użytkownik

Reputacja: 2 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 209
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #34 : 22.04.2010, 08:01:11 »

Masz rację, rzadko zdarza się żeby ktoś mądry olewał szkołę na maksa. Jednak zależy mu choć trochę na tych ocenach.

Tak to prawda, ale czasem są takie przypadki, że wszyscy wokoło Ci mówią, że jesteś zdolny a nauką się nie przejmujesz w ogóle, i jedziesz na ocenach 4/5... podaje to z własnego przykładu, bo potwornie mi się nie chce uczyć w domu i zmusić się nie mogę, więc mi wystarcza praktycznie tyle, żeby zrobić zadania i uważać na lekcjach... i około 75% materiału po lekcji po prostu wiem... inna sprawa, że każdy mówi "jesteś zdolny ale leniwy" ale to się często słyszy...

PS. Jest tu ktoś z okolic Rzeszowa, i wybiera się właśnie do liceum?
Zapisane

AquaDeus
Użytkownik

Reputacja: 3 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.10
Licencja: Copyright
Wiadomości: 181
Galeria Użytkownika


...nuda...


Zobacz profil
« Odpowiedz #35 : 22.04.2010, 11:18:00 »

Cytuj
Nie wszyscy potrafią logicznie myśleć.
Nie wszyscy maja do tego warunki Język przechodzil bym na samych 3-4 gdyby nie nauczyciele... Byly sytuacje ze z byle malego powodu dawala 1 do dziennika (uwagi w dzienniku przestaly dziac Język) lub pamietam ze z braku szacunku nauczycielka przyrody robila codziennie kartkówki (doslownie codziennie) nie poswiecala lekcji na nauczanie nas tylko mówila które strony mamy w domu przeczytac i na nastepny dzien byla kartkówka (a ze wszyscy to olewali bo mieli leprze zeczy do robienia po szkole niz nauka to lecialy same paly... np. dla mnie trzeba bylo zalozyc drógi dziennik bo nie bylo miejsca na oceny Język)nawet "prymusy" i pupile nauczycieli mieli slabe oceny.
Zapisane
agape
√ ι ק

Reputacja: 5 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
JID: nesq@gimpuj.info
Licencja: Copyright
Wiadomości: 842
Galeria Użytkownika


hejo


Zobacz profil
« Odpowiedz #36 : 22.04.2010, 13:48:23 »

Skoro masz tak źle to zmień szkołę.

Masz rację, rzadko zdarza się żeby ktoś mądry olewał szkołę na maksa. Jednak zależy mu choć trochę na tych ocenach.

Tak to prawda, ale czasem są takie przypadki, że wszyscy wokoło Ci mówią, że jesteś zdolny a nauką się nie przejmujesz w ogóle, i jedziesz na ocenach 4/5... podaje to z własnego przykładu, bo potwornie mi się nie chce uczyć w domu i zmusić się nie mogę, więc mi wystarcza praktycznie tyle, żeby zrobić zadania i uważać na lekcjach... i około 75% materiału po lekcji po prostu wiem... inna sprawa, że każdy mówi "jesteś zdolny ale leniwy" ale to się często słyszy...

Do czasu. Podstawówka i gimnazjum to - jak się to mówi - pryszcz.
Zapisane

Nose4s
√ ι ק

Reputacja: 6 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
JID: moses@jabster.pl
Licencja: Copyright
Wiadomości: 961
Galeria Użytkownika


Troll magister dyplomowany ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #37 : 22.04.2010, 17:27:42 »

Ke? ja do tej pory jadę tak jak opisał to Bocian, średnia 4.4 (było 4.3 ale dostałem to 5 z fizy Język teraz tylko matę na 5 podciągnąć, bo mam z niej 4.6 i nie chce mi dać piątki) na koniec LO  Zły
Zapisane


INSEKT
Emeryt

Reputacja: 27 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
JID: INSEKT@jabster.pl
Licencja: Copyright
Wiadomości: 2 723
Galeria Użytkownika


Ja tu tylko sprzątam


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #38 : 23.04.2010, 15:12:59 »

5,8
Zapisane

Nie odpowiadam na wiadomości "(Bez tematu)".
Kilka rad, czyli how-to "jak nie wkurzyć Insekta": 1, 2, 3

Twój tutorial po to tyle czasu gnije w "Gotowych", żebyś nie musiał go więcej poprawiać, gdy zostanie przeniesiony do indeksu! Każda Twoja edycja sprawi, że tutorial zniknie i nie będzie widoczny, dopóki ja go nie przywrócę.
Strony: 1 2 [3]  Wszystkie
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneHyde parkWątek: Jaką miałeś/masz średnią?
Skocz do: