Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: 1 ... 23 24 [25] 26
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Simon95 Gallery ;)  (Przeczytany 88816 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Terrqge
Emeryt

Reputacja: 17 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 353
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #336 : 09.09.2010, 16:44:14 »

Mam pytanie, dlaczego każdą sygnaturę podpisujesz adresem wwww.artifice.pl?
Zapisane

KacpiZary
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 93
Galeria Użytkownika


Chillout.


Zobacz profil
« Odpowiedz #337 : 09.09.2010, 16:45:34 »

Słuchaj simon, teraz nie o sygnach.
Prosisz ludzi żeby oceniali Ci prace według gustu nie prawda? To, że inni mają inny gust niż ty to nie znaczy, że masz ich wyśmiewać i krytykować ich ocen do twoich sygnatur...
Oni Ci łaskę robią, że oceniają Ci sygnaturki, powinieneś ich sugestie brać do serca -.-
A tu jeszcze jedno, dlaczego uważasz, że lion. kłamał z tymi 543 warstwami ? Gimp to nie PS, tu żeby cm'ke zrobić potrzebujesz zrobić 2 warstwy, co z tego, że jedną usuwasz ? Natomiast w PS masz narzędzie do CM... Ale to tylko przykład.

Powiem Ci tak, umiesz krytykować innych, ale nie siebie. Koniec

Zapraszam do mnie, mnie krytykować możesz do woli, wezme to do serca =)
Zapisane

Simon1995
Użytkownik

Reputacja: 14 Offline Offline

GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 719
Galeria Użytkownika


Unstoppable


Zobacz profil
« Odpowiedz #338 : 09.09.2010, 16:55:33 »

Powiem Ci tak mistrzu. 1 mądrych rad słucham. 2 pracuje w GIMPie. Na tym polega dyskusja, że się broni jak jestem krytykowany o głupie rzeczy, takie jak temat moich prac. Gdybym sugestii nie brał do serca, to moje prace wyglądałyby tak jak te z pierwszej strony. I nie mówię, że lion kłamał. Powiedziałem, że na pewno większość warstw, to praktycznie nic albo nic na niej nie było.
I jeszcze raz. Ściągnąłem PS'a ale mi się nie podoba - pracuję w GIMPie!!!

Terqge: Podpisuje artifice, to chyba nawyk z tamtego forum Mrugnięcie Poza tym to jest moje ulubione forum graficzne i większość tam swoje prace tak podpisuje ;0
Zapisane

Paul
Gość
« Odpowiedz #339 : 09.09.2010, 17:10:13 »

Trzeba mieć ostro narypane żeby się o warstwy kłócić. :|

Cytuj
543 warstwy? Chyba 400 pustych. Ta w Twoim podpisie wyglada na 50 nie więcej. TO nie reklama, tylko podpis. Jak będę chciał robić sygny z piłkarzami to będę, jesteś już nudny z tym, że sygna z piłkarzem to sygna zła.
Po pierwsze ogarnij se lepiej co to jest matte painting, zanim zaczniesz z takimi testami wyskakiwać. Po drugie co za różnica ile ktoś miał warstw, liczy się chyba efekt końcowy. To że tag z piłkarzem jest nudny to wg mnie jest prawda, ponieważ większość jest wg takiego samego schematu.

Cytuj
I jeżeli masz 170 warstw w pracy takiej jak ta z podpisu i siedzisz nad nią 3-4 h to naprawdę...możemy to obgadać na gg, ale sam się nad tym zastanów.
To ja się teraz pytam CO Z TEGO ? To że .lion lubi se posiedzieć nad tagiem, pobawić się kompozycją, kolorami itp, to to jest wg ciebie złe ? Ja też strasznie lubię bawić się wszelkimi efektami i tracę przy tym niekiedy o wiele więcej czasu niż 3-4 godziny.

W każdym razie proszę żebyście skończyli ten offtop, bo ta kłótnia w ogóle nie ma sensu. Simon1995 jeśli chcesz tak bardzo robić tagi z piłkarzami, to okej, tylko przez to się trochę ograniczasz. ;P
Zapisane
Simon1995
Użytkownik

Reputacja: 14 Offline Offline

GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 719
Galeria Użytkownika


Unstoppable


Zobacz profil
« Odpowiedz #340 : 09.09.2010, 17:14:34 »

Trzeba mieć ostro narypane żeby się o warstwy kłócić. :|

Cytuj
543 warstwy? Chyba 400 pustych. Ta w Twoim podpisie wyglada na 50 nie więcej. TO nie reklama, tylko podpis. Jak będę chciał robić sygny z piłkarzami to będę, jesteś już nudny z tym, że sygna z piłkarzem to sygna zła.
Po pierwsze ogarnij se lepiej co to jest matte painting, zanim zaczniesz z takimi testami wyskakiwać. Po drugie co za różnica ile ktoś miał warstw, liczy się chyba efekt końcowy. To że tag z piłkarzem jest nudny to wg mnie jest prawda, ponieważ większość jest wg takiego samego schematu.


Tu mój błąd. Nie wiem co to jest matte painting. Rozmawialiśmy o sygnaturach więc myślałem, że chodziło o jakąś konkretną pracę. W layoutach też mają po nie wiadomo ile warstw, ale rozmawialiśmy o sygnaturach. I mi nie przeszkadza niech lion robi prace nawet 8h i ma 999 warstw, ale niech nie mówi, że praca wygląda na tyle czasu i tyle warstw ile ma.
Zapisane

lion.
√ ι ק

Reputacja: 11 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 1 222
Galeria Użytkownika


strach pomyśleć że lion. się tak leni!


Zobacz profil
« Odpowiedz #341 : 09.09.2010, 17:26:47 »

Kpisz sobie synu czy jak? 130 warstw na prace o wielkości ok 3000px w długości? W dodatku matte painting...?

Nigdy nie robiłeś pracy dokładnie szczegół w szczegół (śmiech na sali, wiesz po co w ogóle się zachowuje wiele warstw?) więc co Ty wiesz o tworzeniu prac od prawie podstaw na wielkich rozmiarach? Ograniczasz się do sygnatur z piłkarzami i przyjmuj krytykę z godnością, bo nie na słodzeniu ocena się kończy.

999 i 8h...? Tak się składa że ja nie tworze sygnatury żeby zrobić ale żeby wyglądała. G8wna nie wstawiam do swojej galerii. Przyjmuję zasadę że praca ma być lepsza od drugiej, bo osoby co mnie oceniają widziały że się nie zawiodą... I dają przydatne rady które potem powinienem wykorzystać (tego oczekują)


EDIT: poprawiłem parę błędów
Nie mam już zamiaru dyskutować o warstwach, bo w końcu efekt końcowy się liczy... Gorzej że chcesz się o nie bić, co mnie pociąga żeby o nie dyskutować... Druga sprawa zadaj sobie pytanie po co się stosuje wiele warstw i co to daje i co zabiera? Po trzecie, tworze w obu programach na raz w swój sposób, a fakt że ktoś tworzy w GIMPie a nie w PSie nie czyni jego pracy lepszą. PS to tylko ułatwienie. Tyle.
« Ostatnia zmiana: 09.09.2010, 17:39:38 wysłane przez lion. » Zapisane

CreaT
Gość
« Odpowiedz #342 : 09.09.2010, 17:36:33 »

CreaT właśnie widziałem w Twoich xcf. ile robisz warstw. I denerwuje mnie to Twoje naśmiewanie się już, bo na arti też już Ci mówią żebyś się ogarnął. W tej pracy jest mało warstw średnio mam koło 60-70. Też mało?

Kto ? Florq co do każdego się czepia i leje z niego większość osób na arti ?  Co?
Zapisane
Simon1995
Użytkownik

Reputacja: 14 Offline Offline

GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 719
Galeria Użytkownika


Unstoppable


Zobacz profil
« Odpowiedz #343 : 13.09.2010, 15:31:27 »

Mathieu też zdaje się, ale nie ważne. Ocenisz pracę?
P.S. lion. powiedziałem, że nie wiedziałem o co chodzi z tym matte painting, jeżeli to jest duża praca to spoko może być i 700 warstw. Myślałem, że chodzi o sygnaturę.



Nowa:

« Ostatnia zmiana: 13.09.2010, 18:37:51 wysłane przez Cloud » Zapisane

Exilion
Użytkownik

Reputacja: 15 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 457
Galeria Użytkownika


Fight dead, fear the living!


Zobacz profil
« Odpowiedz #344 : 13.09.2010, 20:04:47 »

Słaba ta ostatnia sygnatura. Kompletnie sobie u mnie zatraciła tym monokolorem wygląda on po prostu fatalnie. Pustawo po bokach, ogólnie przydałoby się bardzie urozmaicić pracę. Napis kijowo umieściłeś przydałby się w bardziej widocznym miejscu a nie go schowałeś w świetle. Jedyne co mi się podoba i Ci wyszło to render, jest to jedyna rzecz jaka prezentuję w tej pracy jakiś poziom.
Zapisane

Skladacz[Y]sK.O
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 5
Galeria Użytkownika

Skladacz[Y]sK.O

juuhuu..


Zobacz profil
« Odpowiedz #345 : 14.09.2010, 10:49:06 »

Fajne 8/10 Dla mni Chichot
Zapisane

Simon1995
Użytkownik

Reputacja: 14 Offline Offline

GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 719
Galeria Użytkownika


Unstoppable


Zobacz profil
« Odpowiedz #346 : 14.09.2010, 15:02:04 »

Zapisane

EN
√ ι ק

Reputacja: 4 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 2 154
Galeria Użytkownika


800mm f/8 iso400 t125


Zobacz profil
« Odpowiedz #347 : 14.09.2010, 15:45:28 »

Ja to widze tak , że masz problem z nadmiarem miejsca.
Zapisane

Dorwać mnie można na:
Simon1995
Użytkownik

Reputacja: 14 Offline Offline

GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 719
Galeria Użytkownika


Unstoppable


Zobacz profil
« Odpowiedz #348 : 15.09.2010, 19:45:21 »

Zapisane

CreaT
Gość
« Odpowiedz #349 : 15.09.2010, 20:02:21 »



Człowieku, znajdź swój styl, swój pomysł a nie kradniesz.
Zapisane
Strony: 1 ... 23 24 [25] 26
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieGalerie 2DSygnatury (Moderatorzy: Cloud, Hasia)Wątek: Simon95 Gallery ;)
Skocz do: