Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: 1 ... 22 23 [24] 25 26
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Simon95 Gallery ;)  (Przeczytany 88814 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
madapesdevourer
Użytkownik

Reputacja: -4 Offline Offline

GIMP: 2.8 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 86
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #322 : 04.09.2010, 18:41:45 »

(...)

No ale ta jest dobra!
Nie wiem do końca co w niej zrobiłeś ale efekt końcowy cieszy oko.  Chichot

A z Kedzojem nawet nie che mi się kłócić, ale może jak będę miał siły to Ci napisze na PW?  Smutny
Zapisane

Długo mnie nie było, wróciłem by skopać dupska.
Simon1995
Użytkownik

Reputacja: 14 Offline Offline

GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 719
Galeria Użytkownika


Unstoppable


Zobacz profil
« Odpowiedz #323 : 07.09.2010, 16:41:40 »

Dobrze nowa:

v1



v2
Zabawa:



...
Zapisane

Exilion
Użytkownik

Reputacja: 15 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 457
Galeria Użytkownika


Fight dead, fear the living!


Zobacz profil
« Odpowiedz #324 : 07.09.2010, 17:28:13 »

Nowa sygnatura jakoś nie przemawia do mnie. Tło wydaje się, że niby jest urozmaicone ale, wydaje mi się takie zwyczajne. Kolorów trochę mało, i nie podoba mi się wyszczególnienie jednego koloru, kompletnie ono nie pasuje. Druga wersja mi się nie podoba tak jakoś to wszystko ze sobą nie współgra.
Zapisane

Simon1995
Użytkownik

Reputacja: 14 Offline Offline

GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 719
Galeria Użytkownika


Unstoppable


Zobacz profil
« Odpowiedz #325 : 08.09.2010, 16:15:09 »

Zapisane

Optymista
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 31
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #326 : 08.09.2010, 20:15:17 »

Oto i tło:


Więc co tu zrobiłeś poza daniu tekstury na tło, na to render, światło i pare GM'ek ?
Zapisane
Paul
Gość
« Odpowiedz #327 : 08.09.2010, 20:18:56 »

Radził bym nie używać takich wypasionych "stocków", bo w większości to czyjeś prace. Co do taga, to jest on strasznie przekontrastowany i ogółem myślę że zaczynasz się cofać. Poszukaj se jakiś inspiracji. ;P
Zapisane
Simon1995
Użytkownik

Reputacja: 14 Offline Offline

GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 719
Galeria Użytkownika


Unstoppable


Zobacz profil
« Odpowiedz #328 : 08.09.2010, 21:46:17 »

To jest akurat tekstura Chichot Właśnie na tym to polega, na dopasowaniu tła do renderu. Praca ma koło 25 warstw, sam render to z 7 więc zrobiłem dość dużo. Światło to też kilka warstw. GM'ki nie ma żadnej. Paul, chyba powinieneś zmienić ustawienia monitora bo praca nie jest przekontrastowana...
Zapisane

CreaT
Gość
« Odpowiedz #329 : 08.09.2010, 22:16:02 »

Światło to też kilka warstw. GM'ki nie ma żadnej.

Błehehehe, dobre.

25 warstw to dużo ? Proszę cię człowieku, ja w takiej prostej sygnie robie ok 50 warstw.
« Ostatnia zmiana: 08.09.2010, 22:56:44 wysłane przez creat. » Zapisane
madapesdevourer
Użytkownik

Reputacja: -4 Offline Offline

GIMP: 2.8 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 86
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #330 : 08.09.2010, 22:29:46 »

To jest akurat tekstura Chichot Właśnie na tym to polega, na dopasowaniu tła do renderu. Praca ma koło 25 warstw, sam render to z 7 więc zrobiłem dość dużo. Światło to też kilka warstw. GM'ki nie ma żadnej. (...)
Ty musisz postawic na swoim i wiedziec lepiej od innych.
A moze przestaniemy oceniac skoro sam wiesz na czym to wszystko polega?

(....)Paul, chyba powinieneś zmienić ustawienia monitora bo praca nie jest przekontrastowana...
Tu akurat się z Tobą zgodzę, noooo! Może troszeczkę jest, ale nie tak mocno.  Mrugnięcie
Zapisane

Długo mnie nie było, wróciłem by skopać dupska.
Paul
Gość
« Odpowiedz #331 : 08.09.2010, 22:55:58 »

Może trochę przesadziłem, ale spójrz na render. Głowa, szyja, ręka są wprost białe. W każdym razie ta praca jest strasznie słaba w porównaniu do poprzednich. ;P
Zapisane
Simon1995
Użytkownik

Reputacja: 14 Offline Offline

GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 719
Galeria Użytkownika


Unstoppable


Zobacz profil
« Odpowiedz #332 : 09.09.2010, 15:08:10 »

CreaT właśnie widziałem w Twoich xcf. ile robisz warstw. I denerwuje mnie to Twoje naśmiewanie się już, bo na arti też już Ci mówią żebyś się ogarnął. W tej pracy jest mało warstw średnio mam koło 60-70. Też mało?
Zapisane

lion.
√ ι ק

Reputacja: 11 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 1 222
Galeria Użytkownika


strach pomyśleć że lion. się tak leni!


Zobacz profil
« Odpowiedz #333 : 09.09.2010, 15:58:27 »

Hah. Moje mają co najmniej 170 i nie mam czym się chwalić. Szczycić się warstwami... Mam dalej? Mój matte miał 543. ;]
Ile siedzisz nad sygną? Ja około 3 - 4h. I przynajmniej wyglądają na tyle robionych. Gdzieś nawet mówiłem ile mam tysięcy materiałów czy ile lat temu poświęciłem... Ale kogo to obchodzi?

Obchodzi mnie wygląd Twoich prac :-), bo lubię oceniać. Ale jeżeli każda ocena ma wyglądać tak samo to raczej dążę w kierunku bana chłopie. A jeżeli mam nie brać pod uwagę postaci lub jakiegoś kluczowego obiektu, to ocena będzie miała mało w sobie przydatnej treści dla Ciebie.

Twój skill się wacha. Zamiast tego piłkarza w podpisie kobietę mogłeś dać. Lepiej by to wyglądało i pokazało że robisz bardziej kreatywnie. Pokazałeś już nam że można wszystkich (każdego) piłkarzy wsadzić do sygnatur. Pokazałeś też że można robić lepiej i gorzej niż lepiej poprzednio i lepiej następnym razem. Pokaż jeszcze jak ci piłkarze są ważni. Napisz o nich bloga. Co ty myślisz że inni ludzie nie okazują emocji? Zmień źródło stocków, znajdź coś na czym można fajnie pracować i twórz. Nie wiem kiedy galeria zaje....ch piłkarzy się kończy, mam nadzieję że nie długo bo nie mam(y?) co oceniać.

Cóż ostatni raz piszę to samo Uśmiech. Już miałem tu z 2 takie posty. Co jak co jesteś trudnym do uproszenia człowiekiem.
Btw. co do tej reklamy na dole... Jeżeli robisz te sygny dla reklamy to nie masz się czym chwalić, na pewno nie mi (nie wiem jakie inni przyjmują zasady). Wybacz, nie mam w zwyczaju oceniać tego samego jak i reklam.
Zapisane

Exilion
Użytkownik

Reputacja: 15 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 457
Galeria Użytkownika


Fight dead, fear the living!


Zobacz profil
« Odpowiedz #334 : 09.09.2010, 16:07:51 »

Ogólnie czytając posty typu, że moja sygna ma najmniej 50 lub 170 to się czasami zastanawiam czy czasem mam inną klawiaturę albo inny system liczbowy. Nie ma sensu pchania w sygnaturę w pip warstw jak one tego nie odzwierciedlają. Co do sygnatury może nie jest dużo zrobione ale, wygląda przyzwoicie. Render (jakie to jest bez sensu żeby oceniać render) wyszedł dobrze, ściągnąłbym parę cm z liści i palną ich kilka przy renderze żeby był ładniej wtopiony. Światło w porządku. Nie podoba mi się jeszcze to, dajesz takie małe rendery przez co ludzie patrzą bardziej na tło niż render.
Zapisane

Simon1995
Użytkownik

Reputacja: 14 Offline Offline

GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 719
Galeria Użytkownika


Unstoppable


Zobacz profil
« Odpowiedz #335 : 09.09.2010, 16:08:43 »

543 warstwy? Chyba 400 pustych. Ta w Twoim podpisie wyglada na 50 nie więcej. TO nie reklama, tylko podpis. Jak będę chciał robić sygny z piłkarzami to będę, jesteś już nudny z tym, że sygna z piłkarzem to sygna zła.
Próbuję bardzo wielu efektów, a że pracuje na piłkarzach to nie ma żadnego znaczenia. I jeżeli masz 170 warstw w pracy takiej jak ta z podpisu i siedzisz nad nią 3-4 h to naprawdę...możemy to obgadać na gg, ale sam się nad tym zastanów.

Ale i tak jedna z ostatnich z piłkarzami...



Postawiłem na klimat.
« Ostatnia zmiana: 09.09.2010, 16:44:18 wysłane przez Simon1995 » Zapisane

Strony: 1 ... 22 23 [24] 25 26
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieGalerie 2DSygnatury (Moderatorzy: Cloud, Hasia)Wątek: Simon95 Gallery ;)
Skocz do: