Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: 1 ... 21 22 [23] 24 25 26
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Simon95 Gallery ;)  (Przeczytany 88819 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
CreaT
Gość
« Odpowiedz #308 : 01.09.2010, 15:29:03 »

Mam dla ciebie jedną radę, nie rób setki sygn na dzień. Wystarczy że zrobisz jedną porządną prace na tydzień. Za jakieś 2 miesiące robienia takiego hurtowego sygn znudzi ci się ich robienie, wiem sam po sobie, był okres kiedy robiłem po 3 prace na dzień, a teraz ? Jedna praca na miesiąc czy tam trochę mniej, teraz ostatnio więcej ich zrobiłem. Zresztą, popatrz na takiego kryle, zrobi prace raz na tydzień i cały czas utrzymuje swoją formę.
Zapisane
Simon1995
Użytkownik

Reputacja: 14 Offline Offline

GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 719
Galeria Użytkownika


Unstoppable


Zobacz profil
« Odpowiedz #309 : 01.09.2010, 16:26:29 »

Wiem, tylko, że mi do kryli brakuje bardzo dużo Mrugnięcie I staram się ćwiczyć jak mogę i jak mam dzień, w którym mam pomysł, to staram się coś zrobić Uśmiech Ale dzięki za radę.
A co sądzisz o tych ostatnich pracach ? Druga to jest z rendera i tło samemu dorabiałem, tzn ze zdjęcia Mrugnięcie
Zapisane

CreaT
Gość
« Odpowiedz #310 : 01.09.2010, 17:04:07 »

W 1 ten róż słabo się prezentuje, chyba najlepszą rzeczą w tej sygnie jest tło, które jest w miarę, cała reszta leży. I te kwadraciki trochę podgapione od flatmejta.

Natomiast dwójka cała jak dla mnie słaba, zaczynając od renderów kończąc na kolorach.
Zapisane
Simon1995
Użytkownik

Reputacja: 14 Offline Offline

GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 719
Galeria Użytkownika


Unstoppable


Zobacz profil
« Odpowiedz #311 : 01.09.2010, 17:12:41 »

Od flatmejta? Może, na pewno gdzieś je widziałem  Uśmiech
Dzięki za ocenę Uśmiech
Zapisane

Simon1995
Użytkownik

Reputacja: 14 Offline Offline

GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 719
Galeria Użytkownika


Unstoppable


Zobacz profil
« Odpowiedz #312 : 02.09.2010, 19:31:37 »

Zapisane

Exilion
Użytkownik

Reputacja: 15 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 457
Galeria Użytkownika


Fight dead, fear the living!


Zobacz profil
« Odpowiedz #313 : 02.09.2010, 19:42:13 »

Praca na średnim poziomie. Panuje lekka pustka, słabo to wygląda, dużo nawaliłeś przy renderze a resztę trochę musnąłeś. Kolorystyka jest ok. Głębia jest nie najlepsza za dużo tych liści rozmyłeś ja bym tam zostawił kilka bez rozmycia nadałoby to większą głębie. O ramce już nie wspomnę.
Zapisane

Simon1995
Użytkownik

Reputacja: 14 Offline Offline

GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 719
Galeria Użytkownika


Unstoppable


Zobacz profil
« Odpowiedz #314 : 02.09.2010, 19:44:29 »

Jest kilka nierozmytych Uśmiech Te największe, bo są najbliżej Chichot I bez przesady z pustką Uśmiech
Dzięki za komenta Mrugnięcie
Zapisane

Exilion
Użytkownik

Reputacja: 15 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 457
Galeria Użytkownika


Fight dead, fear the living!


Zobacz profil
« Odpowiedz #315 : 02.09.2010, 19:47:46 »

Jeszcze trochę przeszkadza mi ta mgłą może to przez nią. Render jest trochę za mały w porównaniu z całą pracą dlatego wydaje się pusta, staraj się przy małych renderach robić mniejsze rozmiary pracy będzie można lepiej zagospodarować miejsce.
« Ostatnia zmiana: 02.09.2010, 20:00:44 wysłane przez Kedzoj » Zapisane

lion.
√ ι ק

Reputacja: 11 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 1 222
Galeria Użytkownika


strach pomyśleć że lion. się tak leni!


Zobacz profil
« Odpowiedz #316 : 02.09.2010, 21:28:29 »



Nigdy w ciebie nie wątpiłem  Uśmiech

Oświetlenie koszmarne, sprawdź histogram. Ramka? Udam że nie widzę. Napis? Wiesz jaką politykę przyjmuję. Nie wiem czemu w każdej sygnie jest adres internetowy ale mało mnie on interesuje.

Najbardziej nie kminie dla czego większość tagów ma fajne efekty a tu nagle znowu zniżasz się do poziomu nooba? To świadczy że jedziesz na dopalaczach laugh! Robisz parę dobrych tagów a potem znowu jakieś old schoole. Może nie umiesz? Z tąd uważam że się wspomagasz nie swoimi pracami. Podkradasz warstwy...

Nie wiem, ale uważam że jest to dziwne. Ja się nigdy nie pokazuję z pracą gorszą od poprzedniej  Mrugnięcie. Wybacz za moje obmyślenia... Jestem ciekaw co na to powiesz =] mimo że nie jestem przekonany co do moich podejrzeń...

3/10 bo spadasz w dół, a nie oszukujmy się praca słaba i dobrze o tym wiesz  <ninja>
Zapisane

Simon1995
Użytkownik

Reputacja: 14 Offline Offline

GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 719
Galeria Użytkownika


Unstoppable


Zobacz profil
« Odpowiedz #317 : 03.09.2010, 12:52:04 »

Nie no bez jaj. Nie oszukuję, nie oszukiwałem nigdy. Czepialiście się piłkarzy to staram się robić co innego, i mi nie wychodzi czasem po prostu. Klepie różne tła, różne sposoby oświetlenia, czasami każdemu zdaży się wpadka. Jeżeli wątpisz mam xcf. każdej jednej pracy, więc zapraszam na PW jak masz jakieś wątpliwości i podeślę pliki.

Edit:

Nowa:

v1.



v2.

« Ostatnia zmiana: 03.09.2010, 20:29:58 wysłane przez Simon1995 » Zapisane

madapesdevourer
Użytkownik

Reputacja: -4 Offline Offline

GIMP: 2.8 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 86
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #318 : 03.09.2010, 22:08:01 »

Nie no bez jaj. Nie oszukuję, nie oszukiwałem nigdy. Czepialiście się piłkarzy to staram się robić co innego, i mi nie wychodzi czasem po prostu. Klepie różne tła, różne sposoby oświetlenia, czasami każdemu zdaży się wpadka.(...)
To po co wstawiasz takie prace?  <ninja>
Po co pracujesz by stawać się coraz lepszym, aż tu nagle wstawiasz coś na słabym poziomie?  Co?
Powinieneś ewoluować, każda nowa praca powinna być na tym samym poziomie(albo lepszym co poprzednia), jedyne co może się różnić to styl/sposoby wykonania.
Jeżeli chcesz sobie poćwiczyć/poeksperymentować to super, ale nie musisz tego wstawiać po to żeby wstawiać.
Chyba już często Ci mówili byś nie robił 100 prac na dzień, tylko dopracował jedna.

(...)
Nowa:

v1.


(...)
Światło ujdzie, napis tez lepszy od poprzednich, okropny monokolor, i niewidoczne efekty(ja tu widzę tylko napis, Render, tło(wallpaper?), i te kwadraciki).
Zapisane

Długo mnie nie było, wróciłem by skopać dupska.
Exilion
Użytkownik

Reputacja: 15 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 457
Galeria Użytkownika


Fight dead, fear the living!


Zobacz profil
« Odpowiedz #319 : 04.09.2010, 08:42:18 »

Światło ujdzie, ..., okropny monokolor, i niewidoczne efekty(ja tu widzę tylko napis, Render, tło(wallpaper?), i te kwadraciki).

Tutaj się nieźle uśmiałem. Nie powiedziałbym, że to jest typowy monokolor a, jeśli już to według mnie wyszedł dobrze. Światło ujdzie ? Człowieku światło tutaj jest bardzo dobre nie mam do niego żadnych zastrzeżeń. Czy w każdej sygnaturze musi być pełno różnych badziewi żeby była fajna ? Chyba nie wystarczy dodać parę rzeczy i efekt może wyjść jak przy sygnaturze z różnymi badziewiami. Praca mi się podoba w porównaniu z poprzednią jest o wiele lepsza.
Zapisane

Simon1995
Użytkownik

Reputacja: 14 Offline Offline

GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 719
Galeria Użytkownika


Unstoppable


Zobacz profil
« Odpowiedz #320 : 04.09.2010, 12:57:01 »

Dzięki Uśmiech Ta z Katy faktycznie mi nie wyszła, ale nie umiem roić sygnatur z kobietami, i chcę się tego nauczyć, dlatego mimo że wiem, że tamta była słaba to ją wrzuciłem, żeby wiedzieć co poprawić Mrugnięcie
Dzięki Wam za opinie.



« Ostatnia zmiana: 04.09.2010, 15:07:47 wysłane przez Simon1995 » Zapisane

Optymista
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 31
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #321 : 04.09.2010, 17:41:56 »

Ta z Messim faktycznie była dobra, ale te nowe? Cole - Nawalone c4d/tekstur, nie potrzebna mgła po lewo.Napis brzydki.Prawa strona to juz masakra.

Takie jest moje zdanie.
Zapisane
Strony: 1 ... 21 22 [23] 24 25 26
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieGalerie 2DSygnatury (Moderatorzy: Cloud, Hasia)Wątek: Simon95 Gallery ;)
Skocz do: