Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 26
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Simon95 Gallery ;)  (Przeczytany 88964 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Simon1995
Użytkownik

Reputacja: 14 Offline Offline

GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 719
Galeria Użytkownika


Unstoppable


Zobacz profil
« Odpowiedz #112 : 26.04.2010, 16:19:52 »

Dziękuję za ocenę Chichot
Nowa, tym razem bez kółeczek Chichot

TORRES TAG


Oceniać Chichot
Zapisane

Orangek
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 44
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #113 : 26.04.2010, 17:45:48 »

Wypas Chichot mnie się podoba, tylko ramka mogłaby być o 1pxl mniejsza. Zapraszam do mnie Uśmiech
Zapisane
Simon1995
Użytkownik

Reputacja: 14 Offline Offline

GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 719
Galeria Użytkownika


Unstoppable


Zobacz profil
« Odpowiedz #114 : 26.04.2010, 18:30:51 »

Dzięki Uśmiech Wpadnę potem ;P
Oceni ktoś jeszcze? Uśmiech
Zapisane

Łukasz
Użytkownik

Reputacja: 7 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8 + GAP
Licencja: CC-BY-SA
Wiadomości: 902
Galeria Użytkownika


...


Zobacz profil
« Odpowiedz #115 : 26.04.2010, 20:37:29 »

Sorry, ale co to jest na jego włosach z tyłu głowy ?
Coś brzydkiego. Najlepiej jakbyś to poprawił.

A tak sygna dobra; dobre tło, ramka może być, focal dobry (wg. mnie).

Zapraszam do mnie.
Zapisane
CreaT
Gość
« Odpowiedz #116 : 26.04.2010, 20:41:19 »

, focal dobry (wg. mnie).

Po co używasz słowa focal jak nie znasz jego znaczenia ? Sygna słaba. Przede wszystkim tło okropne, 1 texturka na tło to trochę mało. Render wyszedł słabo, ten smudge okropny i nie pasuje kolorystycznie. Są dwa napisy, i dwa okropne, nie pasują tu. Światło paskudne.
Zapisane
Simon1995
Użytkownik

Reputacja: 14 Offline Offline

GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 719
Galeria Użytkownika


Unstoppable


Zobacz profil
« Odpowiedz #117 : 27.04.2010, 11:12:47 »

CreaT tło to dwie tekstury + kilka c4d + pędzle + cm'ki biało czarne. Ja z chęcią przyjmuję krytykę ale jeśli coś ona daje, a nie to złe, to złe, to złe. Powiedz jak mam poprawić błędy.
Dzięki za oceny Chichot

EDIT:

MESSI TAG

v1


v2

« Ostatnia zmiana: 27.04.2010, 22:00:21 wysłane przez Simon1995 » Zapisane

Orangek
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 44
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #118 : 28.04.2010, 12:06:25 »

Wg. mnie wersja 2 jest lepsza Uśmiech i tlo zwraca na siebie uwage, a chyba powinna to robic postac na sygnie Uśmiech 2 Zapraszam do mnie
Zapisane
Pigan
Użytkownik

Reputacja: 4 Offline Offline

GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 339
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #119 : 28.04.2010, 12:13:19 »

Rzeczywiście druga wersja wydaje się lepsza. Pierwsze co według mnie należałoby zmienić, to kadr. Uciąć mu nogi i część tułowia, tak by postać byłą większa w porównaniu do całej pracy. Poza tym myślę, że zbyt drastycznie go rozmyłeś. Tło mi się podoba, napis też jest OK.
Zapisane

Simon1995
Użytkownik

Reputacja: 14 Offline Offline

GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 719
Galeria Użytkownika


Unstoppable


Zobacz profil
« Odpowiedz #120 : 28.04.2010, 12:21:33 »

Właśnie o to chodzi, żeby postać nie zawalała połowy sygnatury. Rozmyte są tylko boki rendera, a całość wyostrzona Uśmiech Na tym polega wtopienie, żeby postać nie odstawała całkowicie od tła Uśmiech
Zapisane

Pigan
Użytkownik

Reputacja: 4 Offline Offline

GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 339
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #121 : 28.04.2010, 12:23:09 »

Hehe, przecież nie powiedziałem, że nie. Ale twój gracz wygląda jak kaleka! Język
Zapisane

CreaT
Gość
« Odpowiedz #122 : 28.04.2010, 14:15:59 »

Paskuda. Tło straszne, render brzydki jak i za mały, kolory brzydkie, napis okropny  oraz ramka shit. Ogólnie cała sygna paskudna.
Zapisane
MeduzokA
Użytkownik

Reputacja: -3 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 1.*
Licencja: Copyright
Wiadomości: 111
Galeria Użytkownika

MeduzokA


Zobacz profil
« Odpowiedz #123 : 28.04.2010, 15:56:44 »

Paskuda. Tło straszne, render brzydki jak i za mały, kolory brzydkie, napis okropny  oraz ramka shit. Ogólnie cała sygna paskudna.

Ty nie umiesz w ogóle oceniać lol
Wchodzisz mówisz "słabo" i wychodzisz!
A może byś powiedział nad czym on mógł by popracować ?
Sam masz 2 super prace(chylę przed nimi czoła) , ale reszta jest przeciętna <- Serio, strasznie przeciętna :/
U mnie w galerii wchodzisz i mówisz "słabe sygny" i odchodzisz, u Qby_ wchodzisz i mówisz "słabe" i wychodzisz(chociaż sam lepszych nie zrobisz niż Qba_) , u Simona włazisz i mówisz słabe i w ogóle brzydko ..
To ze Render jest brzydki lub ramka nie pasuje każdy debil by sobie sam to wywnioskował , ale powiedzieć co prawic, nad czym pracować, jakie tutki przerobić to już nieeee.


#Do tematu :
TORRES TAG jest super , focal jest dobry aczkolwiek brak światłocienia i głębi ..
Ta teksturę mogłeś troszkę krycie zmniejszyć .
Na twoim miejscu dodał bym cienie po bokach sygny i scentrował focal, cala reszta jest ok..

MESSI TAG jest ok , również mam kilka zastrzeżeń.
V1: Bym wywalił ramkę z boku i dal ja na gorze i na dole i o wiele cieńsza(6-8 pixeli) tak jak w V2..

V2: Powiększył bym Render , pobawił bym się nasyceniem i kontrastem , oraz znowu brak głębi oraz światłocienia.. Dodaj cienie po bokach, a światło na Render i będzie ok.. Oraz po lewej stronie nie podobają mi się tekstury <- na twoim miejscu rozmazał bym je na słabym kryciu..
Oraz ta sygnaturka jest jak każda inna .. Wymyśl sobie twój własny rozpoznawalny styl.
Np : JK tło robi powiększając render , CreaT w ostatniej sygnaturce super zastosował c4d oraz kolory i stworzył piękną poświatę , Qba_ oryginalnie wykorzystuje tekstury i kolory , mój styl to ciekawe rzeczy z Clipping Maska (pracuje nad tym Język)..
Postaw na coś , co będzie nadawało rozpoznawalność twoim sygnaturkom  Mrugnięcie

Ogólnie:
Sygnaturki dobre , tylko popracuj nad światłocieniem (oswietlenie strasznie kuleje) i nad oryginalnością twoich prac  Mrugnięcie
Pozdrawiam i zapraszam do mnie Mrugnięcie
http://www.gimpuj.info/index.php/topic,41996.0.html
Zapisane
CreaT
Gość
« Odpowiedz #124 : 28.04.2010, 18:01:17 »

Ty nie umiesz w ogóle oceniać lol
Wchodzisz mówisz "słabo" i wychodzisz!
A może byś powiedział nad czym on mógł by popracować ?
Sam masz 2 super prace(chylę przed nimi czoła) , ale reszta jest przeciętna <- Serio, strasznie przeciętna :/
U mnie w galerii wchodzisz i mówisz "słabe sygny" i odchodzisz, u Qby_ wchodzisz i mówisz "słabe" i wychodzisz(chociaż sam lepszych nie zrobisz niż Qba_) , u Simona włazisz i mówisz słabe i w ogóle brzydko ..
To ze Render jest brzydki lub ramka nie pasuje każdy debil by sobie sam to wywnioskował , ale powiedzieć co prawic, nad czym pracować, jakie tutki przerobić to już nieeee.

No sorry, ale ja nie mam czasu cały czas pisać w kółko to samo, tylko po to aby więcej napisać. Ja nie wchodzę na komputer tylko po to aby sobie posiedzieć na forum, posłuchać muzyki a potem pograć. Jak mam dłuższa chwilkę to się rozpiszę. Chcesz żebym napisał co trzeba zmienić w jego sygnach ostatnich ? Wszystko. A najlepiej jak by przerabiał tutoriale do ps. Ja nie muszę robić lepszych prac od Qby, aby wiedzieć czy jego prace mi się podobają czy też nie. Akurat on nie robi sygn  stylem którym lubię, a się przyzwyczaiłem do tego stylu i te prace c4d są po prostu dla mnie brzydkie. Widzisz, na forum do ps chwalą moje prace, tu mówią że przeciętne i na odwrót tak więc trudno trafić w gusty forumowiczów tamtego forum jak i tego. Ja robię sygny swoim stylem a jak zauważyłem, to tym co pracują w gimpie się nie podobają. Dobra, nie będę dalej odbiegał od tematu, jeżeli chcesz coś jeszcze do mnie napisać zapraszam na pw. A i nie oceniałem twoich prac, tak więc nie mów że do ciebie wchodzę i mówię że prace są słabe(a są).
Zapisane
MeduzokA
Użytkownik

Reputacja: -3 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 1.*
Licencja: Copyright
Wiadomości: 111
Galeria Użytkownika

MeduzokA


Zobacz profil
« Odpowiedz #125 : 28.04.2010, 21:38:01 »

Trzeba tu troszkę sprostować bo widzę ze nie zczaiłeś.  Chichot

(...)No sorry, ale ja nie mam czasu cały czas pisać w kółko to samo, tylko po to aby więcej napisać. Ja nie wchodzę na komputer tylko po to aby sobie posiedzieć na forum, posłuchać muzyki a potem pograć. Jak mam dłuższa chwilkę to się rozpiszę. Chcesz żebym napisał co trzeba zmienić w jego sygnach ostatnich ? Wszystko.(...)

Ale czy ty rozumiesz ze Autor z tego nic nie wyniesie ??
To jak dodać nic do czegoś i powiedzieć ze powstało coś nowego..
Albo inaczej , to jak przy zepsutej rzeczy pomaistrowac i powiedzieć ze się naprawiło a tak naprawdę nie kiwnąć palcem..
Skoro autor wymaga tego , bo chce się czegoś nauczyć , chce byśmy go naprowadzili na jakaś ścieżkę to trzeba to uszanować.
To tak jak byś przeczytał regulamin a i tak robił co chcesz..

(...)A najlepiej jak by przerabiał tutoriale do ps(...)

Tu się z Tobą zgodzę Mrugnięcie naprawdę dużo pomagają i w cale nie tak trudno je przełożyć na GIMPa..
Na deviantART jest dużo Mrugnięcie

(...)Ja nie muszę robić lepszych prac od Qby, aby wiedzieć czy jego prace mi się podobają czy też nie. Akurat on nie robi sygn  stylem którym lubię, a się przyzwyczaiłem do tego stylu i te prace c4d są po prostu dla mnie brzydkie.(...)

I nie zrozumiałeś Skwaszony
Masz prawo by Ci się nie podobały , każdy ma..
Ale w takim razie mów "mi się nie podobają" a nie ze są słabe Mrugnięcie
To zupełnie inna sprawa ..

(...)Widzisz, na forum do ps chwalą moje prace, tu mówią że przeciętne i na odwrót tak więc trudno trafić w gusty forumowiczów tamtego forum jak i tego. Ja robię sygny swoim stylem a jak zauważyłem, to tym co pracują w gimpie się nie podobają.(...)

Co Ty mówisz. Twoja praca którą wygrałeś ze mną w bitwie(elf) poruszyła serca wszystkich forumowiczów !!
Ten styl jest super , kontynuuj go .
Ja tylko powiedziałem , ze cala reszta jest przeciętna Mrugnięcie a i tak lepsza od moich Mrugnięcie

(...)A i nie oceniałem twoich prac, tak więc nie mów że do ciebie wchodzę i mówię że prace są słabe(a są).(...)

Wiem ze są brzydkie , bo dopiero zaczynam Mrugnięcie
I mówiłem tu o mojej galerii nie na forum tylko tej co mam pod nickiem Mrugnięcie

Posłuchaj CreaT , ja nic do Ciebie nie mam , tylko prosił bym byś zmienił metodę wyrażania twoich odczuć Uśmiech
Koniec tematu , ja z niecierpliwością czekam na kolejne prace Simona.

Pozdrawiam Mrugnięcie
Zapisane
Strony: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 26
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieGalerie 2DSygnatury (Moderatorzy: Cloud, Hasia)Wątek: Simon95 Gallery ;)
Skocz do: