Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Zamiana koloru oraz usuwanie nie potrzebnego  (Przeczytany 739 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Incantatoris
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 1
Galeria Użytkownika

Incantatoris


Zobacz profil
« : 10.11.2009, 19:51:54 »

Witam,
Chciałbym w jednej grafice zamienić kolory i coś z niego wyrzucić. Problem w tym, że nie wiem za bardzo jak się do tego zabrać, a tym bardziej zrobić Mrugnięcie Prosiłbym o jakieś łatwe wytłumaczenie, w postaci tutriala. Zamieszczam to co próbuje przerobić:

http://www.gimpuj.info/replacement.png

Chodzi mi o usunięcie tego napisu "IranZik" wraz z nutą. Na to pośrodku planuje coś wstawić (jedno na drugie). Nie jestem pewien czy to jest niemożliwe, ale... kto pyta nie błądzi Mrugnięcie

Pozdrawiam

Edit: Zapomniałem napisać o jakie kolory mi chodziło. Najlepiej aby tutrial przedstawiał jak zmienić z niebieskiego na czerwono. Chodzi mi o róźne odcienie, aby taki sam efekt był. To pewnie jest już możliwe ;]

@down: Jest to na licencji GNU Affero GPL
« Ostatnia zmiana: 11.11.2009, 16:36:20 wysłane przez Ziomioslaw » Zapisane
Quot
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 320
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 10.11.2009, 22:30:23 »

Nie!
Bo:
1. zły dział!
2. To kradzież lub jak kto woli podp... koszenie pracy (bo nie ma nic o licencji a jeśli nie ma to wskazuje na Copyright!)
3. Ciężko będzie cokolwiek zmodyfikować - trzeba zrobić całe samemu!
4. Poczytaj tutoriale i naucz się podstaw gimpa to nie będziesz potrzebował tutków na zmianę koloru!

Oddaje twój wątek w obroty panów od tutoriali ;p
Zapisane
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aTutorialePropozycje i prośby o tutorialeProśby o tutoriale (Moderator: davlasq)Wątek: Zamiana koloru oraz usuwanie nie potrzebnego
Skocz do: