Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Skrypt  (Przeczytany 1850 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
cinek6413
Użytkownik

Reputacja: 1 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 91
Galeria Użytkownika


www.blogskra.tk


Zobacz profil WWW
« : 31.03.2009, 11:40:38 »

Mam pewien problem a mianowicie chciałbym aby na mojej stronie był skrypt wiadomość e-mail (wysyła wiadomości od innych użytkowników na mój e-mail podany w skrypcie) więc skopiowałem pewien przykład z jakiejś strony zacząłem przerabiać na moje potrzeby i napotkałem problem:
1. po skończeniu nie mogłem wysłac wiadomości choć wszystko robiłem dobrze
2. Chciałbym aby dwie pierwsze linijki czyli "Imię i Nazwisko i Twój e-mail" były na początku skryptu, i w tym moje pytanie czy ktoś by mi pomógł?
Kod:
<center><!--start kodu-->
<table border="1" cellspacing="1" style="border-collapse: collapse; font-family: Verdana; font-size: 10 px; bordercolor: #696969; width: 400; height: 110;" bgcolor="#9a9a99">
<tr><td align="center" style="background-image:url(http://www.gimpuj.info/replacement.png)">
<div style="position: relative; top: 2; left:0;">

<form name="tomail" action="volleymar13@wp.pl" method="post">
<table border="0">
<tr><td><p style="font-size: 10px; font-family: tahoma; color: #000000;">Treść wiadomości</p></td></tr>
<tr><td><textarea name="tresc" style="width: 300px; height: 150px"></textarea></td></tr>
<tr><td><p style="font-size: 10px; font-family: tahoma; color: #000000;">Imię i Nazwisko</p></td></tr>
<tr><td><center><input type="text" name="imie" style="width: 150px"><input type="hidden" name="tomail" value="volleymar13@wp.pl"></center></td></tr>
<tr><td><p style="font-size: 10px; font-family: tahoma; color: #000000;">Twój e-mail</p></td></tr>
<tr><td><center><input type="text" name="email" style="width: 150px"></center></td></tr>
<tr><td><center><input type="submit" name="submit" value="Wyślij"></center></td></tr>
</table></form>
</p></div></td></tr></table>
<!--/koniec kodu--></center>
Zapisane

Ziomioslaw
Administrator

Reputacja: 46 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.10
JID: ziomioslaw@jabber.org
Licencja: Copyright
Wiadomości: 7 432
Galeria Użytkownika


Cyklista Apokalipsy


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 31.03.2009, 20:18:42 »

Zerknij tu: http://webdesign.about.com/od/forms/a/aa072699mailto.htm
Brakuje Ci chyba "mailto:".

Co do pytania drugiego, po prostu je przenieść wyżej.
Zapisane
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aOgólne dyskusjeDyskusjeWebmastering & WebdesignJęzyki InternetuWątek: Skrypt
Skocz do: