Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Ankieta
Pytanie: Z jakiego źródła do nas trafiłeś?
Wyszukiwarka (ie google.pl) - 195 (65.9%)
Dowiedziałem się od znajomych - 41 (13.9%)
Inna strona (ie webtutorials.pl) - 15 (5.1%)
Inne forum (ie webhelp.pl) - 18 (6.1%)
Inne (napisz w odp jakie) - 27 (9.1%)
Katalog stron (ie dmoz.org) - 0 (0%)
Głosów w sumie: 261

Strony: 1 ... 7 8 [9] 10 11
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Jak do nas trafiłeś?  (Przeczytany 56308 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Zdybek
Emeryt

Reputacja: 14 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 729
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #112 : 10.07.2008, 18:53:34 »

Ja pamiętam, że kiedyś kolega pokazywał mi swoje prace i tak z ciekawości zacząłem się bawić w gimpie. A później trafiłem tutaj Uśmiech
Zapisane

Cytuj
<+Bizzar> będę na v lansił laski
<+Bizzar> *eeej laska mam v na IRCu 8)*
krzychu111
Użytkownik

Reputacja: -1 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 28
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #113 : 23.07.2008, 12:51:57 »

ja szukałem po całym necie tuta do jakiejś fajnej tapetki chyba rok temu,zaznaczyłem inne,bo szukałem nie tylko w googlach ale i w www.netsprint.pl , na www.onet.pl ale na www.yoyo.pl była reklama tej strony to se kliknołem i jestem Uśmiech
Zapisane

damjan
Nowicjusz

Reputacja: 2 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.0
Licencja: Copyright
Wiadomości: 11
Galeria Użytkownika

damjan


Zobacz profil
« Odpowiedz #114 : 14.09.2008, 18:43:27 »

Jeśli dobrze pamiętam to szukałem cracka do photoshop'a w google'u i gdzieś pisało: "darmowa alternatywa dla photoshop'a - gimp" wszedłem, pobrałem i później szukałem jakichś tutoriali no i natknęłem się na "gimpuj.info" który wg mnie jest najlepszym serwisem about gimp, ostatnio nawet kłóciłem się z nauczycielem, bo powiedziałem, że nie będę robił w photoshopie, bo to gówno i wolę gimpa, oczywiście połowa grupy mnie wyśmiała i zaczęła mówić jaki to wspaniały jest photoshop, ja osobiście nic do niego nie mam (oprucz ceny, coś koło 1,5k chyba) ale wolę gimp'a, z przyzwyczajenia i lepszego interfejsu, no to tyle, ale się rozpisałem Język Cool
Zapisane
BartisKing
Gość
« Odpowiedz #115 : 14.09.2008, 20:13:11 »

Mądry człowiek Mrugnięcie. Jak ja bym tak powiedział do nauczyciela to by mnie wysłał na dywanik do wychowawcy  Cool . Tym bardziej że nauczyciel informatyki to mój wychowawca :p . Ale nie będę musiał mu tego mówić, bo my i tak zawszę korzystaliśmy i korzystamy z painta (xD).
Zapisane
96th
Użytkownik

Reputacja: 4 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
JID: 96th@jabber.org
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 96
Galeria Użytkownika


Tłumacz GAP


Zobacz profil
« Odpowiedz #116 : 14.09.2008, 21:22:36 »

Ja chyba szukałem pomocy do GIMPa i tu trafiłem przez Googla
Zapisane

Wgram później Duży uśmiech
karmazynka
Użytkownik

Reputacja: 6 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.4 + GAP
Licencja: CC-BY-SA
Wiadomości: 315
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #117 : 14.09.2008, 21:23:07 »

OT: Na ostatniej lekcji mieliśmy zrobić plan mieszkania mając do wyboru painta lub Corela. Na zasadzie 'Inscape ma, to Corel tym bardziej powinien mieć' wybrałam to drugie i zagięłam się na jednym - jakim cudem zoom nie znajduje się w menu widoku?
Uwaga co do braku GIMP-a poskutkowała? Pytam się bo nie wiem, czy podobną taktykę zastosować co do Inka ;-)

Żeby takiego OT-a nie robić to napiszę, że na forum trafiłam przez gugiel - szukałam bodajże instrukcji obsługi.
Zapisane
zeus13p
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 24
Galeria Użytkownika


I'm Digimon fan.....


Zobacz profil
« Odpowiedz #118 : 14.09.2008, 22:23:50 »

Ja trafiłem bo szukałem jak się usuwa tło z obrazka (potrzebne mi było do herbu w grze goalunited.org). Dowiedziałem się z google, że można to zrobić w gimpie, a jak szukałem instrukcji jak to zrobić to trafiłem tutaj i już jestem  Cool
Zapisane

Monkey
Użytkownik

Reputacja: 1 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.4
Licencja: Copyright
Wiadomości: 65
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #119 : 15.09.2008, 15:04:03 »

Mój kolega miał GIMPa ,ale nic nie robił tylko sie bawił (zamazywanie niedoskonałości z twarzy innych kolegów,itp.)
i dał mi na płytce go (razem z grą) ... Mrugnięcie A potem szukałam do prezentacji emotek i w wyszukiwarce (google.pl) wyświetlił mi sie tutek do emotek na tym forum .. Mrugnięcie Chciałam sie podszkolic ,zarejestrowałam sie ,a po krótkiej przerwie zaczełam tu pisać i bawić sie w GIMP-ie .. To było ok. początku tych wakacji .. Mrugnięcie
Zapisane
Charmeleon
Nowicjusz

Reputacja: 2 Offline Offline

GIMP: 2.4
Licencja: Copyright
Wiadomości: 11
Galeria Użytkownika

Charmeleon

Charmi x]


Zobacz profil
« Odpowiedz #120 : 15.09.2008, 16:01:14 »

To było już jakiś czas temu... Byłam z bratem wtedy na pierwszym forum o grze mmorpg dla dzieci "Club Penguin". W dziale "Pingwinkowe Prace" [chyba jakoś tak to się nazywało] lubiłam oglądać prace ludu. Pewnego razu użytkownik eddy zapytał: Jak zrobić animowany userbar? Wtedy admin podał mu linka. Brat zrobił konto, ale nie wchodził na nie, więc ja się nim zajęłam Chichot
Zapisane
damjan
Nowicjusz

Reputacja: 2 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.0
Licencja: Copyright
Wiadomości: 11
Galeria Użytkownika

damjan


Zobacz profil
« Odpowiedz #121 : 15.09.2008, 18:26:07 »

OT: Na ostatniej lekcji mieliśmy zrobić plan mieszkania mając do wyboru painta lub Corela. Na zasadzie 'Inscape ma, to Corel tym bardziej powinien mieć' wybrałam to drugie i zagięłam się na jednym - jakim cudem zoom nie znajduje się w menu widoku?
Uwaga co do braku GIMP-a poskutkowała? Pytam się bo nie wiem, czy podobną taktykę zastosować co do Inka ;-)

Żeby takiego OT-a nie robić to napiszę, że na forum trafiłam przez gugiel - szukałam bodajże instrukcji obsługi.

niestety prawie nic to nie dało, ale ja i tak nic nie robie w photoshopie, chyba, że już na ocene, tak to śmigam w gimp'ie sam sobie zainstalowalem, a nauczyciel spoko, bo pozwolil :> powiedział, że mogę robić pod warunkiem, że muszę wszystko czaić sam ,a oni w ps'ie bedą mieli od niego wskazowki etc.
« Ostatnia zmiana: 15.09.2008, 20:19:01 wysłane przez d.laser » Zapisane
Krzywol
Gość
« Odpowiedz #122 : 15.09.2008, 19:14:26 »

Kiedyś potrzebowałem obrobić kilka starych fotografii... z początku myślałem o Photoshopie, ale oczywiście cena mnie do niego skutecznie zniechęcila. wtedy dowiedziałem się o programie PIXIA. Był darmowy... wtedy jeszcze spolszczony, rozwijany przez jego użytkowników i oferował jak na darmowy program wiele możliwości. Zrobiłem świetne przeróbki zdjęć... Z czasem projekt zwolnił, zaniechano tłumaczenia kolejnych wersji na Polski i chyba w ogóle historia PIXIA zakończyła się na angielskiej wersji 3j to tyle co pamiętam... Chciałem czegoś więcej niż Kawala wtedy PIXIA i wtedy ktoś wspomniał mi o GIMPIE i "wygooglałem" to forum, i od tego czasu do PIXII już nie używam.
Zapisane
Piotryess
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 5
Galeria Użytkownika


Włatca Móch


Zobacz profil
« Odpowiedz #123 : 19.09.2008, 13:30:58 »

Zacząłem robić w Gimpie i brat który robie extra grafike w ps mi powiedział o gimpuj i że mam tu sobie tutki poprzeglądać Język Tak tu trafiłem Chichot
Zapisane
Inuzuke
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4
Licencja: Copyright
Wiadomości: 6
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #124 : 19.09.2008, 22:55:04 »

Szukałem w googlach jakiegoś dobrego tutka do gimpa i trafiłem tutaj  <ninja>
Zapisane

fejk
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 9
Galeria Użytkownika

fejk


Zobacz profil
« Odpowiedz #125 : 24.09.2008, 16:44:13 »

ja tak samo jak pan wyżej, poszukiwałem tutków Mrugnięcie
Zapisane
Strony: 1 ... 7 8 [9] 10 11
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aRootSprawy techniczneWątek: Jak do nas trafiłeś?
Skocz do: