Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: 1 ... 4 5 [6] 7
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Moja sygnatura  (Przeczytany 24407 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
piotros
Użytkownik

Reputacja: 7 Offline Offline

GIMP: 2.8 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 404
Galeria Użytkownika

piotros

Informacje w sygnaturce.


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #70 : 26.11.2006, 17:46:49 »

Nowa sygnaturka bardzo dobra, ale... znowu spłaszczyłeś render i... jest to jedyna rzecz, do której się przyczepię. 9-/10 Mrugnięcie
Zapisane

Nie wiem czy mnie tu jeszcze ktoś pamięta, ale muszę wytłumaczyć moją nieobecność. Niestety w natłoku zajęć dnia codziennego nie jestem w stanie od dłuższego czasu zaglądać na forum. Nie wiem jak długo taki stan rzeczy będzie trwał, ale jedno wiem na pewno... wrócę... Tymczasem proszę nie pisać do mnie PW, bo i tak nie będę odpisywał. Pozdrawiam, piotros.

Moje prace: [UserBars] [Wallpapers] [Signatures] [Renders]

Są graficy, którzy używają PhotoShopa. Oczywiście szanujemy ich...
Bogul
Gość
« Odpowiedz #71 : 26.11.2006, 18:43:08 »


 dobra kolejna syga robiona, przyznam szczerze na szybko. Sam wyciąłem render, potem długo nie wiedziałem co z nim zrobić, a potem biegiem za inspiracją kreśląc myszką po obrazku i wyszło coś takiego;D co myślicie komentować proszę Duży uśmiech
PS. render przedstawia Lysandera, bohatera Space Marines'ów z figurkowego Warhammera 40k-mojej nowej pasji. A pozatym sam mam tą figurkę Chichot
Do Ehelto: ramka jest biała ze zmienionym kryciem warstwy;D a render może wydawać się źle wycięty bo pod spodem też jest render tylko rozmazany i dlatego tak to wygląda Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: 27.11.2006, 21:59:07 wysłane przez Bogul » Zapisane
Ehelto
Użytkownik

Reputacja: 3 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 25
Galeria Użytkownika


I'm n00b :(...


Zobacz profil
« Odpowiedz #72 : 27.11.2006, 19:24:21 »

Mi się podoba, fajnie rozmazałeś napis, ramki nie widać, ale to detal, render rzeczywiście nienajlepiej wycięty, ale liczy się, że sam go wycinałeś, jak dla mnie 8/10 (ja nie daje takich wysokich not jak ty Język)

P.S U mnie nowa praca - zaglądnij
Zapisane

Bogul
Gość
« Odpowiedz #73 : 29.11.2006, 16:23:29 »

Kolejna porcja sygnatur proszę o szczere komentarze, bo wiem, że te nie należą do najlepszych:

Killzone
Według mnie najładniejsza z nowych

Babeczka
No cóż to jest kupa i sam o tym wiem, ale jak umieszczać wszystko to wszystko crapy też;D

Chłopek-Ninja
No cóż ta syga to odpowiedź na zadawane sobie pytanie czy można zrobić dobrą syge z renderem na środku. Odpowiedź dostałem negatywną, a wygląda jak sami widzicie
« Ostatnia zmiana: 03.12.2006, 14:42:50 wysłane przez Sufixx » Zapisane
Ehelto
Użytkownik

Reputacja: 3 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 25
Galeria Użytkownika


I'm n00b :(...


Zobacz profil
« Odpowiedz #74 : 29.11.2006, 19:04:53 »

Dobra Bogul, nie rozczulajmy się, Shah się rzuca o byle co Język

1. Nie widze ramki, bo pewnie jestem ślepy, napis prosty, ale pasuje, render dobrze wtopiony, niepotrzebnie deformowałeś tych gogli, 7/10

2. Napis nie pasuje do tła, za mocno roztarty, tło może być, w renderze nie pasuje mi to, ze ręka "gubi się" w tle, razem wychodzi 4/10

3. Rzeczywiście -  nie da się zrobić sgny z renderem na środku...Napis też nie za ładny..2/10

Razem: 4.33...
Podciągnę ci trochę, bo cie lubię Język, więc:
5/10 za całość
Zapisane

Bogul
Gość
« Odpowiedz #75 : 29.11.2006, 19:10:09 »

Więc dzięki nikt mnie nie zjechał za sygi od jakiegoś miesiąca, ale te faktycznie są makabrycznymi shitami nie ma co tego ukrywać. Chociaż ta z Killzone'a mi się podoba. W jedynce ramka jest, to 2 czarne paseczki na górze. Widocznie za cienkie;D a gogle mu rozmyłem bo tak sobie wyobrażam coś świecącego co nagle się poruszy. Ehelto, doceniam Twoją szczerość. Dzięki ziom Duży uśmiech
EDIT:
Kolejna praca;D ta mi się podoba i uważam, że to moja pierwsza praca z renderem na środku, która nie ssie Duży uśmiech (to po lewej stronie, to lecące od lufy-to dym. Ciężko go zrobić Duży uśmiech)
PS. Dopiero teraz zauważyłem jak skopałem niemiłosiernie napis  Płacz makabra  Płacz
NOWA SYGA!



Kolejna rzecz z Naruto tym razem nie ma "śmiesznego rendera"  Chichot powrót do korzeni i zabawa grungem wymiata Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: 30.11.2006, 00:17:06 wysłane przez Bogul » Zapisane
noss
Użytkownik

Reputacja: 41 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 384
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #76 : 30.11.2006, 00:55:43 »

Zaprosiłeś więc jestem Mrugnięcie
Widzę że uwielbiasz być chwalony (zresztą jak każdy), a z sygnami zasuwasz jak pani na poczcie ze znaczkami Mrugnięcie

Teraz do rzeczy.
Wszystkie nowe sygny od mojego ostatniego komentarza są ładne, a niektóre nawet ładniejsze od tych ładnych. Język
Ta z podpisu, Woja40k i Killzone mi się szczególnie podobają.

Żeby nie było za cukierkowo to przyczepię się do rameczek. Niektóre są prawie niewidoczne, więc co z nich za pożytek? One mają dodawać uroku i oddzielać treść od tła forum jednocześnie nie rzucając się w oczy, chociaż może mam za wygórowane wymagania. Mrugnięcie
Zapisane

Bogul
Gość
« Odpowiedz #77 : 30.11.2006, 08:32:34 »

Jeeeeej dziękuję. Ja myślałem, że doczepisz się do napisów, a Ty mnie tak zaskoczyłeś  Chichot wielkie dzięki Noss Duży uśmiech
Zapisane
noss
Użytkownik

Reputacja: 41 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 384
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #78 : 30.11.2006, 22:28:29 »

Bogul ty mi nie dziękuj bo nie ma za co.

Przeczytałem gdzieś że ty drugim muchomorkierm sie zwiesz, a muchomor okazał się strasznym trujakiem.
Proszę cię opamiętaj się, nie truj nas. Język
Zapisane

Bogul
Gość
« Odpowiedz #79 : 30.11.2006, 23:04:59 »

Poprostu po starciu ja versus Shah odnośnie prac Ehelta przypomniała mi się jego postać, która strasznie mnie irytowała swoimi komentarzmi tak dosadnymi, że chciało się go pobić. A ja wtedy zachowałem się tak samo, niestety Duży uśmiech
Dobra koniec off topu Duży uśmiech mniej gadania więcej roboty Duży uśmiech idę robić jakieś sygi Duży uśmiech a może jakaś tapetka....
« Ostatnia zmiana: 30.11.2006, 23:26:30 wysłane przez Bogul » Zapisane
noss
Użytkownik

Reputacja: 41 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 384
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #80 : 30.11.2006, 23:16:44 »

@Bogul: Mochomorek nie jest postacią do naśladowania w żaden sposób. Bądź sobą i tyle.
Zapisane

Tanis
Nowicjusz

Reputacja: 3 Offline Offline

Wiadomości: 4
Galeria Użytkownika

Tanis


Zobacz profil
« Odpowiedz #81 : 01.12.2006, 11:55:43 »

Podoba mi sie styl Twoich prac Uśmiech I w sumie napisy tez ladnie komponujesz choc autorytetem nie jestem Język Pozdro Chichot
Zapisane
Bogul
Gość
« Odpowiedz #82 : 01.12.2006, 15:12:29 »

dzięki Tanis Duży uśmiech
Kolejna sygnaturka

 Jak zapewne zauważyliście uwielbiam mangę i anime;D tutaj pracka stonowana nie bijąca kolorami po oczach. Sama też nie jest jakimś mega wyczesem czy prze sygą. Takie małe co nie co zrobione z nudów Chichot
« Ostatnia zmiana: 01.12.2006, 16:35:46 wysłane przez Bogul » Zapisane
nathaniel
Użytkownik

Reputacja: 3 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 1.*
Licencja: Copyright
Wiadomości: 123
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #83 : 01.12.2006, 17:26:54 »

Strasznie mi się nie podoba niestety.
Ale ja mam inny gust niż wszyscy Mrugnięcie

Render okey, ale wygląda na nieco rozciągnięty.
Napis mi kompletnie tu nie pasuje.
Zapisane

Strony: 1 ... 4 5 [6] 7
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieGalerie 2DSygnatury (Moderatorzy: Cloud, Hasia)Wątek: Moja sygnatura
Skocz do: