Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: [1] 2  Wszystkie
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Nabijanie...  (Przeczytany 7036 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
K-ja
Gość
« : 14.03.2009, 17:52:48 »

Dziś spotkała mnie dziwna rzecz... Wrzuciłam do galerii nowego avatarka, odchodzę od kompa, parę godzin wracam i widzę ilość wyświetleń- 442. Tymczasem nie nabijałam ani nic. Co się mogło stać? Pytam się, bo nie chcę żeby ktoś pomyślał że sobie nabijam czy coś O_o.
Zapisane
Nose4s
√ ι ק

Reputacja: 6 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
JID: moses@jabster.pl
Licencja: Copyright
Wiadomości: 961
Galeria Użytkownika


Troll magister dyplomowany ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 14.03.2009, 18:04:55 »

może awatar się spodobał, brałaś to pod uwagę ? Język

Ps: lubię to anime, wiesz może gdzie można pobrać te odcinki od 38 wzwyż? bo na reality przestali je hostować, zależy mi na wersji .rmvb
Zapisane


K-ja
Gość
« Odpowiedz #2 : 14.03.2009, 18:06:01 »

Tak, tylko 0 komentów, 0 ocen, a wyświetleń 500 w 4 godziny? Bez przesady Język
Zapisane
edziuK
Użytkownik

Reputacja: 17 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 213
Galeria Użytkownika


American Staffordshire Terrier


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 14.03.2009, 18:55:08 »

Ktoś pewnie chciał Cię wrobić.  Zły
Zapisane
KrzychuZ
Użytkownik

Reputacja: 5 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 259
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 14.03.2009, 19:57:10 »

Pytanie do administracji: Czy nie da się zobaczyć w panelu administracyjnym jakichś logów kto, co ogląda albo jakie podstrony były ostatnio otwierane z jakiego IP? To by rozwiązało problem nabijaczy.

BTW Ja nabijałem tylko raz jakąś moją pracę, jak kiedyś odkryłem że się tak da ale teraz już tak nie mam zamiaru robić. Język
Zapisane

madlain
Gość
« Odpowiedz #5 : 14.03.2009, 21:20:31 »

Mam to samo.
Zapisane
Ale-X
Gość
« Odpowiedz #6 : 14.03.2009, 21:45:56 »

http://www.gimpuj.info/index.php?action=gallery;sa=view;id=34552

tak tak madlain masz to samo i oczywiście nie wiesz o co chodzi, nie? cytuję:
Cytuj
Ok, wyszukałam na forum i w końcu dowiedziałam się co to jest to "N-A-B-I-J-A-N-I-E" więc małe sprostowanie: owszem angażuję wszystkich członków rodziny i przyjaciół w "odświeżanie" mojej pracy, bo to przecież takie PRESTIŻOWE znaleźć się w 'najczęściej oglądane obrazy'
Pozdrawiam komentatorów i mam nadzieję, że pojęcie 'sarkazm' nie jest im obce.
Zapisane
madlain
Gość
« Odpowiedz #7 : 15.03.2009, 01:01:03 »

http://www.gimpuj.info/index.php?action=gallery;sa=view;id=34552

tak tak madlain masz to samo i oczywiście nie wiesz o co chodzi, nie? cytuję:
Cytuj
Ok, wyszukałam na forum i w końcu dowiedziałam się co to jest to "N-A-B-I-J-A-N-I-E" więc małe sprostowanie: owszem angażuję wszystkich członków rodziny i przyjaciół w "odświeżanie" mojej pracy, bo to przecież takie PRESTIŻOWE znaleźć się w 'najczęściej oglądane obrazy'
Pozdrawiam komentatorów i mam nadzieję, że pojęcie 'sarkazm' nie jest im obce.

Przyjrzyj się "wyszukałam na forum" bo wyszukałam to właśnie w tym temacie, który rozpoczęła K-ja, najwidoczniej mamy ten sam problem. Porównaj sobie chociażby godziny postu i mojego komentarza jeżeli nie wierzysz i pomyśl dwa razy zanim coś napiszesz.
Zapisane
Ale-X
Gość
« Odpowiedz #8 : 15.03.2009, 03:18:37 »

Cytuj
więc małe sprostowanie: owszem angażuję wszystkich członków rodziny i przyjaciół w "odświeżanie" mojej pracy, bo to przecież takie PRESTIŻOWE znaleźć się w 'najczęściej oglądane obrazy

o ten fragment mi chodziło najbardziej...
Zapisane
madlain
Gość
« Odpowiedz #9 : 15.03.2009, 09:13:50 »

Wrzuciłam do galerii nowego avatarka, odchodzę od kompa, parę godzin wracam i widzę ilość wyświetleń- 442.
paix zrozum wreszcie, że po przeczytaniu tego postu dowiedziałam się co to znaczy "nabijać" a chyba większość na tym forum zdaje sobie sprawę, że jedno wejście w pracę = dodatkowa "ilość wyświetleń". Nie wiedziałam tylko, że można specjalnie nabijać sobie te wyświetlenia, by dostać się do 'najczęściej oglądane obrazy'. To głupie, że nasze wejścia są brane pod uwagę. Więc jeszcze jedno sprostowanie - NIE NABIŁAM SOBIE WYŚWIETLEŃ, to co dalej napisałam to była IRONICZNA notka. Rozumiesz paix?
Zapisane
Ziomioslaw
Administrator

Reputacja: 46 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.10
JID: ziomioslaw@jabber.org
Licencja: Copyright
Wiadomości: 7 433
Galeria Użytkownika


Cyklista Apokalipsy


Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 15.03.2009, 11:05:55 »

Niektórzy to mają pomysły.
Zapisane
Ale-X
Gość
« Odpowiedz #11 : 15.03.2009, 12:23:33 »

madlain, właśnie wahałem się, czy sobie jaja robisz, czy mówisz prawdę, ale ok - rozwiałaś moje wątpliwości.

do administracji - można ustawić unikalne wizyty na adres IP? tak jak często jest na stronach klanów/multigaming'ów.
Zapisane
lion.
√ ι ק

Reputacja: 11 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 1 222
Galeria Użytkownika


strach pomyśleć że lion. się tak leni!


Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : 15.03.2009, 12:32:23 »

Ehh... I co w związku z tym? Co tym ludziom/osobie należy zrobić? Zbanować, odjąć punkty reputacji? Ja nie widzę w ogóle sensu tego tematu. Skoro Ciebie to boli to nie zamieszczaj obrazków na forum to może przestanie. Ja bym się cieszył jak liczba wyświetleń u mnie wynosiła 500... A brałaś pod uwagę to że ktoś mógł tak odświeżać stronę bo nie widział obrazka? I tak kilkanaście osób kilka razy odświeżyło... A może ktoś chciał dobrze... Nie wiadomo. Mówi się trudno, w regulaminie nie ma wątku o "nabijaniu". Stało się. Jedyne co możesz to skasować pracę i wstawić jeszcze raz.

Tak nawiasem to administracja nie może podawać innym użytkownikom numerów IP gdyż wiąże się to z prywatnością której nie można naruszać.
Zapisane

Grolak
√ ι ק

Reputacja: 20 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
JID: grolak@jabber.org
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 1 126
Galeria Użytkownika


Kreator mody


Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : 15.03.2009, 15:30:07 »

A tak ogólnie to po co się tym martwić Język Bawmy się, Sezamku!
Zapisane

afk
Strony: [1] 2  Wszystkie
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aRootSprawy techniczneWątek: Nabijanie...
Skocz do: