Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aBitwy i konkursyKonkursySotWSotW - głosowania (Moderator: Hasia)Wątek: SotW #64 - Nieosiągalne - głosowanie
Strony: 1 [2]  Wszystkie
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: SotW #64 - Nieosiągalne - głosowanie  (Przeczytany 8182 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Cloud
√ ι ק

Reputacja: 17 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 403
Galeria Użytkownika


Hardcore Storyteller


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #14 : 22.02.2009, 23:21:43 »

Paul: 0 - Jakaś taka nudna.
Ewe: 0 - Rozmyta, niezbyt mi podchodzi.
edziuK: 2 - Bardzo ładna, prosta, ale ma w sobie to coś.
Aniwa: 0 - Słabiutka...i właściwie nie widzę związku z tematem.
Slasc: 0 - Pomysłowe, ale wykonanie brzydkie i przede wszystkim za duży kontrast.
Sebastian: 7 - Nie jest zła, ale nie ma tego czego, co ma praca edziuKa Język.
Zapisane

Już nie przyjmuję zleceń wszelakich Skwaszony
dej.K
Nowicjusz

Reputacja: 2 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 6
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : 23.02.2009, 00:16:12 »

Paul: 0 - moim zdaniem "zbyt łatwa" praca + napis słabo widoczny
Ewe: 0 - wg mnie był (chyba) dobry pomysł, ale jakby praca "niedokończona"
edziuK: 3 - daje punkt za prosty przekaz (świadectwo z paskiem, czy nie?)+ estetyczne wykonanie
Aniwa: 0 - tak jakby nie widzę tu "nieosiągalności"
Slasc: 0 - "Ciemność widzę" + nie spodobało mi się
Sebastian: 7 - dużo pracy, ładny efekt końcowy, ale wolę pracę edziuK'a
Zapisane
Aniwa
Użytkownik

Reputacja: 1 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 191
Galeria Użytkownika


Dla tych chwil trzeba żyć!


Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 23.02.2009, 08:53:46 »

Sebastian: 4 Najpierw jest praca Sebastiana, potem długo, długo nic i dopiero reszta prac z tej edycji SotW. Dlatego moja mała prośba do Sebka, jeśli możesz oddawaj prace wcześniej - oszczędzisz innym czas. A miał to być konkurs dla początkujących...

Czy jest dla początkujących? Zaskoczyłaś mnie bo nie pamiętam by kiedykolwiek te konkurs miał być przeznaczony wyłącznie dla  nich Mrugnięcie. Startować powinni wszyscy, jeśli mają coś do zaprezentowania.]

Ja tam nie wiem jak było kiedykolwiek, wiem tylko co jest napisane przy opisie tego konkursu w dziale "konkursy" :       SotW
Signature of the Week - najlepsza sygnatura tygodnia. Konkurs dla początkujących.
Moderator: INSEKT
   Ale spoko, kiedyś z Tobą wygram. ;p Uśmiech
Zapisane
INSEKT
Emeryt

Reputacja: 27 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
JID: INSEKT@jabster.pl
Licencja: Copyright
Wiadomości: 2 723
Galeria Użytkownika


Ja tu tylko sprzątam


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #17 : 23.02.2009, 14:55:37 »

   Ale spoko, kiedyś z Tobą wygram. ;p Uśmiech

I tak do tego podchodź!  Chichot Język
Zapisane

Nie odpowiadam na wiadomości "(Bez tematu)".
Kilka rad, czyli how-to "jak nie wkurzyć Insekta": 1, 2, 3

Twój tutorial po to tyle czasu gnije w "Gotowych", żebyś nie musiał go więcej poprawiać, gdy zostanie przeniesiony do indeksu! Każda Twoja edycja sprawi, że tutorial zniknie i nie będzie widoczny, dopóki ja go nie przywrócę.
K-ja
Gość
« Odpowiedz #18 : 23.02.2009, 15:18:08 »

Paul: 0
Ewe: 0
edziuK: 3 - całkiem fajnie tylko ciut pusto
Aniwa: 0
Slasc: 0
Sebastian: 8- praca schludna i przyjemna dla oka

Btw. Ja jestem za wprowadzeniem dwóch SoTWóch- dla początkujących i dla zaawansowanych Język. Bo tak to zawsze wygra Sebastian xD
Zapisane
Sebastian
√ ι ק

Reputacja: 36 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 728
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : 23.02.2009, 15:19:47 »

Cytuj
Btw. Ja jestem za wprowadzeniem dwóch SoTWóch- dla początkujących i dla zaawansowanych Język. Bo tak to zawsze wygra Sebastian xD

Tak, i chyba tylko ja bym startował Język.
Zapisane
INSEKT
Emeryt

Reputacja: 27 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
JID: INSEKT@jabster.pl
Licencja: Copyright
Wiadomości: 2 723
Galeria Użytkownika


Ja tu tylko sprzątam


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #20 : 23.02.2009, 17:49:08 »

Bo tak to zawsze wygra Sebastian xD

Rada? Nie oddawajcie byle jakich prac.
Zapisane

Nie odpowiadam na wiadomości "(Bez tematu)".
Kilka rad, czyli how-to "jak nie wkurzyć Insekta": 1, 2, 3

Twój tutorial po to tyle czasu gnije w "Gotowych", żebyś nie musiał go więcej poprawiać, gdy zostanie przeniesiony do indeksu! Każda Twoja edycja sprawi, że tutorial zniknie i nie będzie widoczny, dopóki ja go nie przywrócę.
Mr.Ha
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 54
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : 23.02.2009, 20:17:23 »

Sebastian: 4 Najpierw jest praca Sebastiana, potem długo, długo nic i dopiero reszta prac z tej edycji SotW. Dlatego moja mała prośba do Sebka, jeśli możesz oddawaj prace wcześniej - oszczędzisz innym czas. A miał to być konkurs dla początkujących...

Staram się oddawać w miarę szybko, obecnie mam problem ze znalezieniem odpowiedniego motywu (mam też wrażenie że już kiedyś był temat "szkło").
Czy jest dla początkujących? Zaskoczyłaś mnie bo nie pamiętam by kiedykolwiek te konkurs miał być przeznaczony wyłącznie dla  nich Mrugnięcie. Startować powinni wszyscy, jeśli mają coś do zaprezentowania.]

Hmm... tak patrzę na pracę Grolaka i myślę sobie że pomysł ze dodawaniem opisów do prac byłby całkiem ok. Zwłaszcza biorąc pod uwagę to że po niektórych ciężko się domyśleć o co autorowi chodziło (np. Ewe).

Mój komentarz przy twoim nicku.

Paul: 1 - Mój punkt ląduje tutaj, ponieważ nie uważam, aby była to dominacja edziuK nad innymi
Ewe: 0 - nie podoba mi się, nie rozumiem przesłania
edziuK: 3 - lekka pustka, nie rozumiem przesłania pracy
Aniwa: 0 - czytaj tutoriale
Slasc: 0 - chyba użyłeś o jeden filtr za dużo
Sebastian: 8- wydaje mi się, że twoja prace kroczą krokiem swawolnym po cienkiej granicy sygnatur. Nie chciałbym tutaj być obiektem cytatów itp., ale moim zdaniem sygnatury to nie twój poziom, powinieneś się zająć raczej takimi konkursami jak BWL, albo Galeria Miesiąca (to już inny wątek, sądzę, że na naszym PFUG powinno być jak najwięcej konkursów, bo jest tak dużo dziedzin grafiki)


Wg mnie połowa prac nie na temat. Ale może poprostu ich nie rozumiem Język Chcę jeszcze raz podkreślić, że to moje osobiste zdanie. Nie miałem zamiaru nikogo urazić etc.
Zapisane

Już wkrótce:

Popieram: www.xcfmania.pl
Sebastian
√ ι ק

Reputacja: 36 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 728
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : 23.02.2009, 20:27:12 »

Cytuj
Sebastian: 8- wydaje mi się, że twoja prace kroczą krokiem swawolnym po cienkiej granicy sygnatur. Nie chciałbym tutaj być obiektem cytatów itp., ale moim zdaniem sygnatury to nie twój poziom, powinieneś się zająć raczej takimi konkursami jak BWL, albo Galeria Miesiąca (to już inny wątek, sądzę, że na naszym PFUG powinno być jak najwięcej konkursów, bo jest tak dużo dziedzin grafiki)

No niestety będziesz obiektem cytatu Mrugnięcie.
Brałem udział w GM i BWL, niestety oba konkursy są martwe Smutny. Jedyny regularny konkurs na forum to SoTW.
W sumie nie dziwę się, raz BWL wygrałem dlatego że nikt inny praktycznie nie oddał żadnej pracy. Na ostatnim było chyba aż 3, w porównaniu z tym konkursem to bardzo mało.
Zapisane
Strony: 1 [2]  Wszystkie
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aBitwy i konkursyKonkursySotWSotW - głosowania (Moderator: Hasia)Wątek: SotW #64 - Nieosiągalne - głosowanie
Skocz do: