Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneArchiwum[Archiwum] Pomocna dłoń - GIMPWątek: [ROZ]Zmieniamy aktywną warstwę na Wklejoną warstwę
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: [ROZ]Zmieniamy aktywną warstwę na Wklejoną warstwę  (Przeczytany 3816 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
arek5231
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 1
Galeria Użytkownika

arek5231


Zobacz profil
« : 03.12.2008, 17:25:13 »

Witam mam pewien problem otóż mam gimpa 2.4.6 i jest jeden kłopot. Próbuję zrobić ten oto tutorial http://www.gimpuj.info/index.php/topic,6186.0.html i nie wiem gdzie znaleźć opcję aby zamienić aktywną warstwę na Wklejoną warstwę . Bardzo proszę o pomoc i piszę nowy temat ponieważ nie mogłem znaleźć takiego . Proszę o szybką i skuteczna odpowiedź.i nie wiem gdzie znaleźć opcję aby zamienić aktywną warstwę na Wklejoną warstwę . Bardzo proszę o pomoc i pisze nowy temat ponieważ nie mogłem naleźć takiego . Proszę o szybką i skuteczna odpowiedź.
« Ostatnia zmiana: 04.12.2008, 15:08:36 wysłane przez Namae » Zapisane
Namae
Użytkownik

Reputacja: 5 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.8
Licencja: Copyright
Wiadomości: 216
Galeria Użytkownika


Let's go!


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 03.12.2008, 17:46:26 »

Po prostu klikasz lewym przyciskiem myszy na nowo wklejoną warstwe. Wtedy stanie się ona automatycznie aktywna- tzn. że wprowadzone zmiany zajdą tylko na niej.
Konkretnie napisałam na 100%, ale czy przystepnie to sam oceń ;p
Zapisane
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneArchiwum[Archiwum] Pomocna dłoń - GIMPWątek: [ROZ]Zmieniamy aktywną warstwę na Wklejoną warstwę
Skocz do: