Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieGalerie 2DRóżne (Moderatorzy: Cloud, Hasia)Wątek: Pomysł-zestawienie ładnych prac w Gimpie w jednym miejscu
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Pomysł-zestawienie ładnych prac w Gimpie w jednym miejscu  (Przeczytany 947 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
kordix
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

GIMP: 2.6
Licencja: CC-BY
Wiadomości: 35
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« : 18.08.2008, 12:16:07 »

Otóż przydałoby się takie miejsce, gdzie są pokazane różne wysokiej jakości prace, tworzone w gimpie. Po co?

1.W celu propagowaniu gimpa jako doskonałego narzędzia graficznego.
2.Jak ktoś się pyta, czy warto wypróbować gimpa-wystarczyłoby tylko pokazać to miejsce (mógłby to być po prostu wątek na forum), pewnie byłoby to dosyć przekonujące.
3.W celu tłumienia herezji, że gimp jest zły, bo darmowy.
4.W ogóle inni, nie tylko nieprzekonani do gimpa mogliby w takie miejsce zajrzeć i zobaczyć, jakie fajne rzeczy można w nim robić.

Wiem, że już są różnorakie galerie na forum, ale tylko niektóre z nich trzymają poziom, poza tym ich przeglądanie jest uciążliwe, a tak to masz wszystko masz fajnie w jednym miejscu.

Wiem też, że mamy WORMa, ale jak na mnie to trochę za mało, żeby np. kogoś przekonać do gimpa.

Może takie miejsce już istnieje? Może warto zrobić jakiś konkurs np. na 10 najlepszych prac (każdy by oddał jakiś głos).

Mógłbym taką galerię zrobić, ale nie wiem, czy od razu mnie wszyscy nie zjadą tekstami "już mam worma" etc...

Co o tym myślicie?
Zapisane

faustissima
Użytkownik

Reputacja: 3 Offline Offline

GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 136
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 18.08.2008, 22:41:19 »

Jest coś takiego jak Statystyki Galerii i tam jest 10 najwyżej ocenianych prac na forum. To primo. Secundo - nie tylko na tym forum tworzy się w Gimpie. Ostatnio na digarcie Digartem Dnia została praca właśnie gimpowa. Tertio - to raczej nie to forum, napisz do moda, żeby przeniósł w bardziej odpowiednie miejsce.
Zapisane
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieGalerie 2DRóżne (Moderatorzy: Cloud, Hasia)Wątek: Pomysł-zestawienie ładnych prac w Gimpie w jednym miejscu
Skocz do: