Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneHyde parkWątek: Pokemonie, nie chcę Ciebie na forum!
Strony: 1 [2] 3 4  Wszystkie
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Pokemonie, nie chcę Ciebie na forum!  (Przeczytany 11711 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
BartisKing
Gość
« Odpowiedz #14 : 07.08.2008, 15:21:41 »

Ja mam konto na NK, ale jedno, i nie korzystam, to znaczy, że jestem pokemonem  Buzia na kłódkę ?
Zapisane
Grolak
√ ι ק

Reputacja: 20 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
JID: grolak@jabber.org
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 1 126
Galeria Użytkownika


Kreator mody


Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : 07.08.2008, 15:28:10 »

A piszesz tak "PoSStroFFiEnIah"? Jeśli nie, to chyba nie jesteś Język
Zapisane

afk
DECK
Użytkownik

Reputacja: 6 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4
JID: deck@gimpuj.info
Licencja: Copyright
Wiadomości: 109
Galeria Użytkownika


ROLL & CHILL...!


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #16 : 07.08.2008, 15:38:57 »

(...) Posiadasz dwa [2] konta na N-K (...)
Zapisane

www/ ~portfolio
www/ ~digart
www/ ~lastfm.pl
QQ
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

GIMP: 1.*
Licencja: Copyright
Wiadomości: 7
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : 07.08.2008, 15:39:52 »

hmm, jakby tak pomyśleć...często pisze iksde. Tak, tak...ale to dlatego, że często się uśmiecham. O, na przykład teraz i nadal... xD! Nie jest chyba co drugie słowo. Hmmm, się zmartwiłam bo pokemonizmu nienawidze, zawału dostaje jak widze:
'' yo jestem agatqa! jestem z vavy i mam x(przypadki zdarzają się różne) lateq. Poklikash?!?!?!?!''(<--wielowykrzykniki i znaki zapytania, też mnie dobijają.)
PS. Nie chciało mi się pisać alfabetem pokemonów. Możecie sobie wyobrazić Chichot
Zapisane
BartisKing
Gość
« Odpowiedz #18 : 07.08.2008, 15:58:01 »

Nie piszę tak Grolak, czyli nie jestem, uff, ulżyło mi.
Zapisane
Ravicious
√ ι ק

Reputacja: 11 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: CC-BY-SA
Wiadomości: 792
Galeria Użytkownika


Yep, that's right


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #19 : 07.08.2008, 20:28:31 »

RRH, ozziuss:

Oczywiście, że temat nic nie da. Każdy pokemon będzie utrzymywał się w postanowieniu, że on nie jest pokemonem, ew. każe Ci spier iść sobie. Spójrzcie sobie chociażby na wykop o koncie na N-K Zgłaszam fikcyjne profile.

Kiedyś (w celach eksperymentu) założyłem konto na Fotce. Tak, tak, na Fotce. W którymś temacie, gdzie userzy mocno offtopowali, napisałem posta "Ech, szkoda mi słów, jesteście nędznymi dziećmi neo". Większość odpowiedzi brzmiała "nie bo ja mam radiufke".

Czy pokemony dzięki temu tematowi opuszczą forum? Nie, na pewno nie. Chcę tylko, by wiedzieli wiedziały, że takie coś na forum nie jest tolerowane. Ja sam pokemonów nienawidzę, ale cóż, to jest Internet forum i muszę je traktować jak każdego innego użytkownika...

RRH:

Co do dzieci neo, zgodzę się z tobą. Są o wiele bardziej uciążliwe i wkurzające. Jako, że nie zamykam tematów w Pomocnej Dłoni, mnie bardziej denerwują pokemony Język

Może lubię się wykrzyczeć. Ale to w końcu hydepark Mrugnięcie

Cytuj
Jak to się mówi, prawdziwą wylęgarnią pokemonów jest fotka.pl.

Hmm...nie. Na Fotkę trafiają pokemony. Pokemon rodzi się inaczej - koleżanka zobaczy, że tamta pisze pokemoniastym pismem, to też będzie tak pisała. Dużo można byłoby na ten temat napisać, ale to po prostu nie ma sensu.

Kutsu:

Cytuj
Z tego chyba się wyrasta.

Nie, z tego się nie wyrasta. Znam osoby w moim wieku (15 lat), które nadal tak piszą, znam osoby w wieku 18 lat, które też się tak zachowują, a nawet w wieku dwudziestu kilku (wg. doniesień niektórych osób) - zapychanie sieci (czyt. rozsyłanie łańcuszków) jest na porządku dziennym.
Zapisane

Ziomioslaw
Administrator

Reputacja: 46 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.10
JID: ziomioslaw@jabber.org
Licencja: Copyright
Wiadomości: 7 432
Galeria Użytkownika


Cyklista Apokalipsy


Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : 07.08.2008, 20:45:50 »

Z bycia dzieckiem Neo można wyrosnąć, o ile przestajesz się kisić w ich towarzystwie. Zresztą, to świadectwo dojrzałości (porzucenie tych żałosnych neo-praktyk).
Zapisane
RRH
Gość
« Odpowiedz #21 : 07.08.2008, 20:57:16 »

Ale chyba wszyscy zgodnie uznamy, że ikoną dziecka-neo stała się para tych gówniarzy tańczących w rytmie Axela (chyba tak mu było). Chichot Ten filmik jest dobitny.
Zapisane
hasp
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 27
Galeria Użytkownika


szczyt larmerstwa


Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : 07.08.2008, 20:57:23 »

"Pokemon! Złapię je wszystkie!" A potem przywiąże do słupa, wykastr..., ułożę stos i... Fajer!!! 'xxxD' Język

Cytuj
...młodzi ludzie muszą jak najbardziej pokaleczyć naszą ojczystą mowę, by być bamboocha.
Zapisane


ignacy130
Użytkownik

Reputacja: 1 Offline Offline

GIMP: 2.4 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 240
Galeria Użytkownika


Już znalazłem...


Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : 07.08.2008, 21:20:18 »

Zauważyłem, że niektóre osoby mają problem z rozróżnieniem u siebie Pokemona.
Oto krótki test:

1.Piszesz FaLkĄ.
2.Używasz co drugi wyraz XD, lol, rotfl itp.itd.
3.Używasz pisma pokemoniastego, które charakteryzuje się zamianą sz na sh, f - v, ku - q itp.
4.Twój nick został stworzony według szablonu: xxxxx(nick)xxxx
5.Posiadasz przynajmniej 2 konta na którymś z tyvh serwisów: Fotka.pl, nasza-klasa.pl, grono.pl, epuls.pl itp.
6.Rozdajesz "komcie"
7.Wszystko jest według Ciebie koffane, sweetaśne itp.
8.Popełniasz dużo błenduf ortograwicznyh i gramatyki znasz nie zasad.
9.Słuchasz Blogu27, Tokio Hotel, Dody itd.
10.Tracisz sens życia jeśli przynajmniej raz dziennie nie odwiedzisz któregoś z wymienionych w pkt. 5 serwisów.

 Uśmiech Jeśli nie spełniasz żadnego z powyższych warunków ciesz się - na pewno nie jesteś Pokemonem.
 Co? Jeśli spełniasz 4 z powyższych punktów jest jeszcze dla Ciebie szansa wyleczenia bez niczyjej pomocy.
 ZawstydzonyJeśli spełniasz przynajmniej 8 z wyżej wymienionych warunków prędko idź się lecz do dr.Oetkera.
Zapisane

Grolak
√ ι ק

Reputacja: 20 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
JID: grolak@jabber.org
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 1 126
Galeria Użytkownika


Kreator mody


Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : 07.08.2008, 21:26:31 »

9.Słuchasz Blogu27, Tokio Hotel, Dody itd.

Z tym się akurat nie zgodzę. To jest akurat kwestia gustu. Np. mój kolega (były kolega szczerze mówiąc) słuchał Toko Hotel, był ich wielkim fanem, ale pokemonem nie był. Akurat jego siostra słuchała Blog27, podejrzewam ją o pokemoństwo, ale nigdy nic nie wiadomo Mrugnięcie Muzyka jest kwestią gustu.
Zapisane

afk
ignacy130
Użytkownik

Reputacja: 1 Offline Offline

GIMP: 2.4 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 240
Galeria Użytkownika


Już znalazłem...


Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : 07.08.2008, 21:33:11 »

to i tak przecież tylko żart i moja refleksja z obserwacji. każdy kogo w internecie spotykałem i słuchał któregoś z tych zespołów był pokemonem. nie chciałem tutaj nikogo urazić. jak tak się stało to Przepraszam, ale nie traktujcie testu poważnie. tez się zgadzam co do tego, że to kwestia gustu, a o nich się nie dyskutuje.
Zapisane

Samuel
Gość
« Odpowiedz #26 : 07.08.2008, 21:35:00 »

Zauważyłem ze Rav chcę walczyć z pokemonami, i pokemoniastym pismem.
Przeglądałem aktualnie, Internet i natchnełem się na blog Rav'a opisujący cała sprawę o piśmie pokemonów dla zainteresowanych

link: http://ravsite.net/index.php/o-pismie-pokemonow/

Chichot
Zapisane
RRH
Gość
« Odpowiedz #27 : 07.08.2008, 21:36:15 »

Nie wiem, co to jest blog27, ale zaraz się doedukuję. Widziałem jedynie reklamę tej płyty i od razu stwierdziłem, że mi ich/jej szkoda, bo zrobiło mi się normalnie przykro. Chichot
Ignacy ma rację co do xxxxnickxxxx. W czasie mojej wędrówki przez fotkę.pl, widziałem wiele gorących, koffanych i sweetaśnych Psiasiółek o takim nicku.


//edit
Już wiem. Mrugnięcie Po pierwsze to ładne paszczuchy tam występują. Co do muzyki, to lepiej, jak to przemilczę.
« Ostatnia zmiana: 07.08.2008, 22:01:50 wysłane przez RRH » Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4  Wszystkie
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneHyde parkWątek: Pokemonie, nie chcę Ciebie na forum!
Skocz do: