Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Atmosfera na forum.  (Przeczytany 3751 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
nathaniel
Użytkownik

Reputacja: 3 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 1.*
Licencja: Copyright
Wiadomości: 123
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« : 20.02.2007, 10:18:19 »

Może ja jestem jakaś dziwna, może za bardzo przyzwyczaiłam się do for psiowych, gdzie panuje miła atmosfera, wszyscy sobie pomagają, ale to forum zaczyna przypominać arenę walk.
Może dlatego , że jestem kobietą wydaje mi się, że można niektóre rzeczy powiedzieć delikatniej.
A nie walić prosto z mostu : o fuuuj, jakie to brzydkie idź się schowaj.
Albo moje ulubione : co to za styl  , wszyscy tak robią, photoshopski jest ładniejszy...
No ludzie, ale jesteśmy na forum Gimpa.

To takie moje drobne spostrzeżenia Mrugnięcie 
Mam  nadzieję, że nikt mi tego za złe nie weźmie, bo konstruktywna krytyka, której tu zaczyna brakować jest potrzebna.

Maruda pozdrawia
Zapisane

Ziomioslaw
Administrator

Reputacja: 46 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.10
JID: ziomioslaw@jabber.org
Licencja: Copyright
Wiadomości: 7 432
Galeria Użytkownika


Cyklista Apokalipsy


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 20.02.2007, 10:34:11 »

Bo ja wiem.. uważam, raczej, że to jest tylko kilka takich jednostek, które niby są specjalistami i narzekają na GIMPa, bo coś tam i coś tam, a "Fotoshop" jest lepszy, bo tam 2 razy klikasz i masz zuuuper signe... nie - tacy są jednostkami, psują niestety opinie całości.

Spójrzmy na nasz dział pomocy - zwykle znajdzie się ktoś kto pomoże. Oczywiście nie zawsze, ale raczej ktoś jakiegoś posta napisze. Nie zawsze miłego, zwłaszcza, jak ktoś się pyta o rzeczy które może np.: w indeksie znaleźć.

Moim zdaniem panuje na forum przyjazna atmosfera.
Może to moja opinia:P bo np.: nie mam galerii, czy nie daje prac na konkursy.
Zapisane
Shah
Emeryt

Reputacja: 18 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.2
JID: shah@jabber.aster.pl
Wiadomości: 498
Galeria Użytkownika


Użytkownik zbanowany


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 20.02.2007, 14:35:50 »

A nie walić prosto z mostu : o fuuuj, jakie to brzydkie idź się schowaj.
przyznam szczerze, że ostatni tekst w tym stylu napisał muchomorek, którego już bardzo dawno pożegnaliśmy.

Cytuj
Albo moje ulubione : co to za styl  , wszyscy tak robią, photoshopski jest ładniejszy...
jedna osoba kiedyś tak powiedziała i na tym się skończyło.

Tak jak napisał @Ziomioslaw, jest może takich osób kilka, ja nawet mogę śmiało powiedzieć, że takich osób jest raptem dwie..
Jak dla mnie i tak nie ma większych spięć, bo nieraz to aż człowieka korci żeby...
Zapisane

Yabol
Użytkownik

Reputacja: 3 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 26
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 20.02.2007, 20:43:39 »

Hmmm.... Powiem szczerze, że sam nie odczułem niechęci ze strony innych użytkowników. Wydaję mi się, że ludzie na tym forum bardzo chcą podzielic się swoją wiedzą, lub pomóc innym. Uważam też, że na forum panuje miła atmosfera, a pole walki to tylko konkursy, dzięki którym wszyscy podnosimy swoje umiejętności GIMP'owania. Te teksty, które przytoczyłaś droga nathaniel, to są texty pojedynczych osobników, którzy postanowili "nafakac" na GIMP'a i na użytkowników tegoż programu. To że Oni wolą Photoshopa, a ja Photoshopa mam w głębokim poważaniu to jest kwestia gustu.



P.S.
Sami wystawiamy się na krytykę/pochwałę swoich prac, ponieważ tworząc tutorial czy pracę na konkurs, nie mamy pewności, że innym się spodoba.
Zapisane
ubivbehwbcvjh
Użytkownik

Reputacja: 14 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.2
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 182
Galeria Użytkownika

ubivbehwbcvjh


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 21.02.2007, 15:09:36 »

Cytuj
Tak jak napisał @Ziomioslaw, jest może takich osób kilka, ja nawet mogę śmiało powiedzieć, że takich osób jest raptem dwie

jedna z nich to ja... Uśmiech

to ze kiedys napisalem ze styl przejedzony albo typowo gimpowy nie znaczy ze lubie ps a nie lubie gimpa...chodzilo mi o to ze 3/4 osob robi sygny w bardzo podobnym stylu a przydalaby sie nutka innowacji...zeby nie stac w miejscu...nawet jesli eksperyment bedzie nieudany to bede kogos szanowal za to ze sie nie boi nowosci...ale postanawiam poprawe i prosze o rozgrzeszenie...

co do osob na forum to za bardzo nie znam bo nie czytam wiekszosci dzialow i jestem to krotko, moge tylko podziekowac Shah'owi za odblokowanie galerii no i niektorym userom za jej komentowanie...

mysle ze atmosfera jest coraz lepsza, lecz przydaloby sie troszke to forum "ozywic"...

pozdro
Zapisane

Izu
Użytkownik

Reputacja: 4 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 177
Galeria Użytkownika


Powrót


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 22.02.2007, 01:45:38 »

Według mnie atmosfera jest bardzo dobra na forum nie widać jakiegoś chamstwa, jest szczerość, poczucie humoru. Niestety ale jak któś palnie coś chamskiego/głupiego/obraźliwego to człowiek bardziej zapamiętuje niż ktoś powiedział coś miłego itp.
A co do tej kwestii z ,,fotoszopem" to jest tak jak napisał Yabol... kwestia gustu.
Zapisane

gewloh
Użytkownik

Reputacja: 11 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
JID: gewloh@gimpuj.info
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 294
Galeria Użytkownika


Hello. I wanna play a game.


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 24.02.2007, 00:38:39 »

Jestem tu od samego początki i zawsze uważałem, że atmosfera jest tutaj bardzo miła. Wyjątkami były ekscesy muchomorka, które się nie powtarzały z tego co się orientuję (poza Bogulem). Ostatnio forum zaczęło zyskiwac na popularności i nie spędzam tutaj tyle czasu co na początku, więc coś mogło mnie ominąć :>  W każdym razie mi się atmosfera podoba.
Zapisane

Początek przygody z GIMPem? Przeczytaj koniecznie!      Nie pomagam poza forum i kanałem IRC.
Izu
Użytkownik

Reputacja: 4 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 177
Galeria Użytkownika


Powrót


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 26.02.2007, 07:57:37 »

Wszyscy są agresywni i brutalni, a szczególnie moderatorzy i administratorzy ;p



Jesteś jedynym który powiedział prawdę bo reszta się boi Język

Oczywiście tylko się wygłupiam (nie chce aby brutalni moderatorzy mnie dopadli Mrugnięcie)

Wyjątkami były ekscesy muchomorka

No cóż zawsze były i będą czarne owce na forum. Teraz też są ale nie będe wskazywał palcem.

Pozdro
Zapisane

Freddy Kruger
Użytkownik

Reputacja: 14 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4
Wiadomości: 414
Galeria Użytkownika


Gimpowid


Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 03.03.2007, 19:51:42 »

Nie zaważyłem tu nic brutalnego poza pojedynkami na śmierć i życie za pomocą sygnatur Język, ale zapali się parę świec i atmosferka będzie cacy Mrugnięcie
Zapisane

noss
Użytkownik

Reputacja: 41 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 384
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #9 : 03.03.2007, 20:47:14 »

Wszyscy są agresywni i brutalni, a szczególnie moderatorzy i administratorzy ;p

Generalnie zgadzam się z tą wypowiedzią Mrugnięcie
Tak poważnie to atmosfera na forum jest bardzo dobra i mi odpowiada. Chichot
Zapisane

Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneHyde parkWątek: Atmosfera na forum.
Skocz do: