Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: 1 2 [3]  Wszystkie
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Rewolucja w Galeriach!  (Przeczytany 13221 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
gewloh
Użytkownik

Reputacja: 11 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
JID: gewloh@gimpuj.info
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 294
Galeria Użytkownika


Hello. I wanna play a game.


Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : 28.03.2008, 00:08:20 »

Mnie się ten pomysł podoba, bo w końcu, jak już to było wspominane, zmiany dotyczą tylko galerii startujacych na Galerię Miesiąca. Moim zdaniem od wyróżnionej galerii nalezałoby wymagać jakichś opisów przy pracach. Słabiej do mnie przemawia przymusowe tagowanie, ale 3 hasła na szybko chyba nikomu jednak nie zaszkodzą Język
Opisy dodatkowo bardzo chętnei zobaczę, ponieważ często, kiedy widzę jakąś pracę, chciabym przeczytać, co zmotywowało autora do jej stworzenia, z jakiego tutorialu jest to efekt lub do czego praca nawiazuje. Tymczasem pod większością "wypocin" userów widać tylko pustą przestrzeń.
Zapisane

Początek przygody z GIMPem? Przeczytaj koniecznie!      Nie pomagam poza forum i kanałem IRC.
charlottea
Nowicjusz

Reputacja: 2 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.4 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1
Galeria Użytkownika


Black Cat


Zobacz profil
« Odpowiedz #29 : 28.03.2008, 02:23:34 »

Mimo, że jeszcze takim doświadczonym użytkownikiem nie jestem i to taka rewolucja mi na przywitanie wyszła, to jestem za, a jakże. Będzie większy porządek, wszystko będzie wygodniejsze, a poza tym oceny tego forum także pójdą w górę. Wiecie, wysoki poziom i w ogóle.
Zapisane
Pawel1995k
Użytkownik

Reputacja: 3 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 689
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #30 : 29.03.2008, 15:37:44 »

Jak najbardziej jestem za. Przynajmniej teraz będzie porządny system. Zaczniemy rozumieć autorów, przekaz prac, poznamy nowe techniki itp. Ja mam niestety dużo prac do przerobienia. Język No ale czego, nie robi się dla Gimpuj. Chichot Reforma to reforma. Uśmiech
Zapisane
Dávn
Użytkownik

Reputacja: 6 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 1.*
JID: davn@jabster.pl
Licencja: Copyright
Wiadomości: 143
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #31 : 29.03.2008, 18:19:23 »

Pomysł jak najbardziej prawy i argumenty słuszne... Czesto się zniechęcam patrząc na prace które autor wcisnał nam żeby była (jestem hipokrytą oO)
Zapisane
Calii
√ ι ק

Reputacja: 21 Offline Offline

GIMP: 2.10 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 092
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #32 : 09.04.2008, 21:33:45 »

Bardzo fajnie oglądać niektóre galerie, ktore wczesniej opatrywane sporadycznie jakims slowem - teraz  posiadaja dluzsze opisy Uśmiech

Dziekuje osobom, ktore dotychczas poddaly sie nurtowi Rewolucji ze swoimi Galeriami. Wierze, ze liczba osob bioracych udzial bedzie rosnac z tygodnia na tydzien Uśmiech
Zapisane
Pawel1995k
Użytkownik

Reputacja: 3 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 689
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #33 : 10.04.2008, 12:59:20 »

Ja postaram się niedługo poprawić. Jak tylko będę miał czas, bo aktualnie nauka mnie goni. Język
Zapisane
davidmdv
Użytkownik

Reputacja: 12 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 183
Galeria Użytkownika


Każdy inny, wszyscy równi !!!


Zobacz profil
« Odpowiedz #34 : 13.04.2008, 19:11:07 »

Do prac robionych po ogłoszeniu "Rewolucji w galeriach" piszę w miarę obszerne i myślę, że sensowne opisy. Tagowanie w rzeczy samej jest BARDZO przydatne więc też nie szczędzę słów kluczowych. Dobry pomysł !  Chichot
A co do poprzednich prac, to jakoś nie mam czasu ani ochoty sie zabierać za opisywanie Język
Zapisane

DECK
Użytkownik

Reputacja: 6 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4
JID: deck@gimpuj.info
Licencja: Copyright
Wiadomości: 109
Galeria Użytkownika


ROLL & CHILL...!


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #35 : 15.04.2008, 17:46:50 »

O wiele łatwiej ocenia się pracę, do której jest dołączony tekst, komentarz. Szczerze powiedziawszy to nawet lekką przyjemność sprawia mi opisywanie "wyklucia" się danej pracy. Jestem za! Galeria już od dawna uzupełniona :]

[Dlaczego ten wątek jakoś mnie ominął? o.O]
Zapisane

www/ ~portfolio
www/ ~digart
www/ ~lastfm.pl
Ravicious
√ ι ק

Reputacja: 11 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: CC-BY-SA
Wiadomości: 792
Galeria Użytkownika


Yep, that's right


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #36 : 01.05.2008, 12:59:24 »

Skoro już o tagowaniu mowa: tagujcie z głową! Jaki sens ma tagowanie pracy własnym nickiem?
Zapisane

Calii
√ ι ק

Reputacja: 21 Offline Offline

GIMP: 2.10 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 092
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #37 : 09.05.2008, 09:33:10 »

Na poczatku takze zastanawialam sie nad tego typu tagowaniem i pewnie kilka prac w mojej galerii ma takie dziwne slowo klucz. Sadze, ze byloby dobrze, jakby ktos napisal fajny artykul np. na Edu o tagowaniu w kontekscie grafik.
Zapisane
Strony: 1 2 [3]  Wszystkie
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aRootSprawy techniczneWątek: Rewolucja w Galeriach!
Skocz do: