Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: My Impressions  (Przeczytany 2702 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
miki041
Nowicjusz

Reputacja: 3 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.2
Wiadomości: 4
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« : 28.01.2007, 01:35:06 »

heh zrobilem moja druga precke w gimpie ofc bez tutoriali nigdy z nich niekozystalem i niemam zamiaru no moze czasem ale prce do cwiczen nierobe na tutach a wec jest to 2 obrazek robiony pen-tool'em i w calym moim zyciu  w gimpie Chichot Robilem ja na konkurs gdzie indzxiej Język

link: http://fotka.iplaneta.info/uploads2/dc9a4fc7d2.png
« Ostatnia zmiana: 28.01.2007, 14:08:53 wysłane przez piotros » Zapisane
Ziomioslaw
Administrator

Reputacja: 46 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.10
JID: ziomioslaw@jabber.org
Licencja: Copyright
Wiadomości: 7 432
Galeria Użytkownika


Cyklista Apokalipsy


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 28.01.2007, 10:10:07 »

Przykrością przyznaje, że nie bardzo rozumiem, o co Ci chodzi.

Nie obraź się, ale z taką ortografią ludzie będą Cię brać albo za jakiegoś... nie bójmy się tego powiedzieć: młotka, albo za kolesia który za dużo wypił.

Ładne toto nawet, ale tam też nie ustrzegłeś się literówek.
Zapisane
petiGROS
Użytkownik

Reputacja: 4 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.2
Wiadomości: 134
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 28.01.2007, 13:03:25 »

Chciałem coś w nocy napisać nt. tej pracy. Ale jakoś komunikat w poście zdał mi się nieczytelny - i mi się odechciało.
Na szczęście Ziomiosław [bez błędu, ufff] broni NASZEGO języka. Zatem mogę teraz przejść do rzeczy - praca ładna. Wykonana w GIMPie? W tym stylu lepiej było wykonać w INKSCAPE'ie. Ale mimo wszystko efekt jest bardzo przyjemny - pomijając napis o "polskim ludziu" (co jak sądzę dużo tłumaczy).

Czytam Twojego posta poraz kolejny... nie wierzę... Pisałeś go conajmniej na rauszu.
Zapisane

piotros
Użytkownik

Reputacja: 7 Offline Offline

GIMP: 2.8 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 404
Galeria Użytkownika

piotros

Informacje w sygnaturce.


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3 : 28.01.2007, 14:25:12 »

Praca ogólnie ładna. Trochę mi nie pasuje ten domek, ale fajne kolory, nowoczesny wygląd i "wektorowy" styl sprawiają, że praca prezentuje się bardzo dobrze.
Nie będę się wypowiadał na temat polszczyzny, bo poprzednicy już Cię odpowiednio zlinczowali Mrugnięcie
Zapisane

Nie wiem czy mnie tu jeszcze ktoś pamięta, ale muszę wytłumaczyć moją nieobecność. Niestety w natłoku zajęć dnia codziennego nie jestem w stanie od dłuższego czasu zaglądać na forum. Nie wiem jak długo taki stan rzeczy będzie trwał, ale jedno wiem na pewno... wrócę... Tymczasem proszę nie pisać do mnie PW, bo i tak nie będę odpisywał. Pozdrawiam, piotros.

Moje prace: [UserBars] [Wallpapers] [Signatures] [Renders]

Są graficy, którzy używają PhotoShopa. Oczywiście szanujemy ich...
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieGalerie 2DRóżne (Moderatorzy: Cloud, Hasia)Wątek: My Impressions
Skocz do: