Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: [Galeria] Lord Def  (Przeczytany 1518 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Lord Def
Nowicjusz

Reputacja: 3 Offline Offline

Wiadomości: 1
Galeria Użytkownika

Lord Def


Zobacz profil
« : 16.12.2006, 19:39:06 »

Oto i moje prace:

(1)


(2)


(3)

Dopiero zaczynam, proszę nie tylko o ocene, ale przede wszystkim o wskazówki. Z góry thx Mrugnięcie
Zapisane
mono
Użytkownik

Reputacja: 9 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.2
Wiadomości: 123
Galeria Użytkownika


I am what I am


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 20.12.2006, 19:18:46 »

No to tak...
Rendery w prackach nie pasują kolorsytycznie do tła. W pierwszej pracy ramka za gruba, spróbuj z 1pixelową. W pierwsze pracy nie pasuje mi także napis. Jest zbyt długi i nie pasuje kolorem. Musisz wtapiać rendery bo są niewtopione. Aby wtopić render musisz zaznaczyć render różdżką, zmiejszyć zaznaczenie o około 3 pixele, rozmyć Gaussem o promieniu 5px. W trzeciej pracy widze czarną ramke i pomarańczową. Na drugi raz rób jedną ramke Mrugnięcie. Jak na pierwszy raz to świetnie. Mój pierwszy raz był o wieeeeele gorszy. Rób jak najwięcej pracek według tutorialu np tutka Kuloka lub jak bardziej się obeznasz z GIMPem tutek Banity. Oba znajdziesz w dziale "Sygnatury".
Pozdro
    Mono
Zapisane

Szajba
Użytkownik

Reputacja: 8 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.3
Wiadomości: 118
Galeria Użytkownika


Chillout


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 20.12.2006, 20:41:16 »

Biorąc pod uwagę treść ( xD ) tło w pierwszej pasuje. Może odrobinę w drugim nie... w drugim nie odpowiadają mi te flary... zły pomysł na gwiazdy. Zgodzę się z Mono co do wtopienia rendera i ramek. W 3 niezły pomysł z tym tłem. Przyczepiłbym się jeszcze czcionek...
1. 6\10
2. 4\10
3. 7\10

Ogólnie 6/10

EDIT: co do wskazówek... polecam dział Tutoriale Mrugnięcie nie musisz się nimi kierować, warto tworzyć coś swojego... ale korzystaj z efektów. Nie bój się próbować.
Zapisane


-----
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieGalerie 2DSygnatury (Moderatorzy: Cloud, Hasia)Wątek: [Galeria] Lord Def
Skocz do: