Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieGalerie 2DTapety (Moderatorzy: Cloud, Hasia)Wątek: Świstakiewiczowskie Tapety
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Świstakiewiczowskie Tapety  (Przeczytany 2060 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Świstak
Użytkownik

Reputacja: 3 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 1.*
Licencja: Copyright
Wiadomości: 22
Galeria Użytkownika


Wh40K Player


Zobacz profil
« : 02.10.2007, 19:46:48 »

Tapety są w trochę mniejszej rozdzielczości bo lepiej wyglądają w galerii ! Są trochę w róznych rozmiarach ale tak miałem zapisane na dysku.


1. Christina Aguilera # 1






2. Chrisitna Aguilera # 2 taka prosta lajtowa tapetka Chichot






3. Czaniec City Parkour dla kumpla na -nie istniejącą już- stronkę






4. Fokus (najlepszy polski mc) Góra strony to banner oficjalnej strony Fokusa, trochę  zedytowany. Trochę się przy tym spieszyłem są drobne niedoróbki.
Zapisane

petiGROS
Użytkownik

Reputacja: 4 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.2
Wiadomości: 134
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 02.10.2007, 20:10:29 »

#1 widzę, że Krystyna kojarzy się od dłuższego czasu z kwadracikami w tle, cóż...
#2 Ładna buzia, nie w moim typie. Ale jeśli takie ładne, to czemu przesłaniać ikonami. Napis nie pasuje, że już nie wspomnę, o tym czymś po prawej stronie.
#3 Na tym może skończę - będzie to pozytywny aspekt. Mogłaby być to baaardzo fajna pracka. Nie koniecznie tapeta, ale taki większy art.
- mogłeś postarzeć bardziej zjęcia sepiowe, a czarno białą fotę podniszczyć - bardziej by współgrało.
- jeżeli wykorzystałeś w prawy dolnym rogu napis w stylu retro, to reszta pracy kolorystycznie nie pasuje. brakuje mądrze rozplanowanych tandetnych kolorów.
- ten napis w lewym rogu, ehhh...
Ale ogólnie uważam, że pracka z potencjałem. Bardzo fajne rozmycie poręczy i okolic. Aha - mogłeś zmniejszyć krycie plasterkom - byłoby bardziej realistycznie.
Zapisane

Świstak
Użytkownik

Reputacja: 3 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 1.*
Licencja: Copyright
Wiadomości: 22
Galeria Użytkownika


Wh40K Player


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 17.10.2007, 13:25:21 »

Ten napis w górnym rogu to tylko taki mój znaczek. normalnie go nie ma.
Zapraszam do oceniania
Zapisane

Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieGalerie 2DTapety (Moderatorzy: Cloud, Hasia)Wątek: Świstakiewiczowskie Tapety
Skocz do: