Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneHyde parkWątek: Piosenka, która wpadła ci w ucho
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 67
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Piosenka, która wpadła ci w ucho  (Przeczytany 299993 razy)
0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.
Ravicious
√ ι ק

Reputacja: 11 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: CC-BY-SA
Wiadomości: 792
Galeria Użytkownika


Yep, that's right


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #42 : 07.12.2007, 08:12:21 »

Cóż, mówić każdy może, nie każdy umie growlingować. Jak widzę tych wszystkich w mojej szkole, którzy słuchają "chip-chopu" to rzygać mi się chce...Jak można tego słuchać?

@Nightquest

Znam, bo się nawróciłem...
Zapisane

INSEKT
Emeryt

Reputacja: 27 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
JID: INSEKT@jabster.pl
Licencja: Copyright
Wiadomości: 2 723
Galeria Użytkownika


Ja tu tylko sprzątam


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #43 : 07.12.2007, 08:22:09 »

Cóż, mówić każdy może, nie każdy umie growlingować. Jak widzę tych wszystkich w mojej szkole, którzy słuchają "chip-chopu" to rzygać mi się chce...Jak można tego słuchać?

@Nightquest

Znam, bo się nawróciłem...

Jeśli kiedyś słuchałeś HH, a teraz słuchasz metalu, oznacza to, że jesteś sezonowcem i nie masz własnego zdania, a to jak masz życ, dyktuje Ci otoczenie. Uśmiech  Mam kilku takich kumpli jak Ty. Raczej frajerzy.
Takie jest moje zdanie.
Zapisane

Nie odpowiadam na wiadomości "(Bez tematu)".
Kilka rad, czyli how-to "jak nie wkurzyć Insekta": 1, 2, 3

Twój tutorial po to tyle czasu gnije w "Gotowych", żebyś nie musiał go więcej poprawiać, gdy zostanie przeniesiony do indeksu! Każda Twoja edycja sprawi, że tutorial zniknie i nie będzie widoczny, dopóki ja go nie przywrócę.
bimberion
Użytkownik

Reputacja: 3 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4
Licencja: Copyright
Wiadomości: 222
Galeria Użytkownika


Grzybek inhalacyjny


Zobacz profil
« Odpowiedz #44 : 07.12.2007, 14:23:04 »

Sama prawda Uśmiech

Kazik - płyta "Melassa"
Republika - płyta "Trójka Live"
Voo Voo - "Trójka Live"
Trójka Live to fajne polskie unplugged, każdy koncert w porządku Uśmiech
Zapisane
Ravicious
√ ι ק

Reputacja: 11 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: CC-BY-SA
Wiadomości: 792
Galeria Użytkownika


Yep, that's right


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #45 : 07.12.2007, 15:10:58 »

Jeśli kiedyś słuchałeś HH, a teraz słuchasz metalu, oznacza to, że jesteś sezonowcem i nie masz własnego zdania, a to jak masz życ, dyktuje Ci otoczenie. Uśmiech  Mam kilku takich kumpli jak Ty. Raczej frajerzy.
Takie jest moje zdanie.

Mam własne zdanie...99% ludzi słuchających hip-hopu słucha go, bo słucha go również koleżanka/kolega. W mojej szkole nikt prócz mnie metalu nie słucha. Ja słucham go, bo usłyszałem kawałki POD, potem Disturbed, w końcu doszedłem do In Flames i COF. Teksty w stylu "Pal zioło", "Joł madafaka, smoke weed all day" przestały mnie kręcić...

(...) a to jak masz życ, dyktuje Ci otoczenie.(...)

Bez komentarza...
Zapisane

INSEKT
Emeryt

Reputacja: 27 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
JID: INSEKT@jabster.pl
Licencja: Copyright
Wiadomości: 2 723
Galeria Użytkownika


Ja tu tylko sprzątam


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #46 : 07.12.2007, 15:34:25 »

No to świetną masz szkołę. laugh  Ja myślałem, że to moje miasto jest ograniczone i nietolerancyjne, skoro do mojej szkoły chodzi zaledwie około 20 metali, ale w Twoim przypadku to już masakra. Nieźle tam w Twoim mieście muszą nie lubiec takich jak Ty, skoro jesteście wybici prawie do ostatniego. Mrugnięcie

A poza tym jeśli Twoja znajomośc HH ogranicza się do znajomości wykonawców, co robią kawałki tylko na temat zielska (pewnie byłeś fanem Hemp Gru), to my tutaj nie mamy o czym dyskutowac. Bo ja np. słucham wyżej ceniących się wykonawców, a Hemp Gru nienawidzę za ich badziewiarskie teksty.

Co do nacisku otoczenia, to raczej działa to w drugą stronę (no, chyba że w różnych regionach Polski jest inaczej), bo u mnie jest tak, że wielu moim znajomych, niegdyś "prawdziwych HH" obecnie zapuściło długie włosy, zaczęli nosic czarne ciuchy i słuchac tej muzyki (bo "moda na HH" się skończyła). Za to takich, co z metalu się przerzucili na HH, to jeszcze nie spotkałem.
Zapisane

Nie odpowiadam na wiadomości "(Bez tematu)".
Kilka rad, czyli how-to "jak nie wkurzyć Insekta": 1, 2, 3

Twój tutorial po to tyle czasu gnije w "Gotowych", żebyś nie musiał go więcej poprawiać, gdy zostanie przeniesiony do indeksu! Każda Twoja edycja sprawi, że tutorial zniknie i nie będzie widoczny, dopóki ja go nie przywrócę.
Ravicious
√ ι ק

Reputacja: 11 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: CC-BY-SA
Wiadomości: 792
Galeria Użytkownika


Yep, that's right


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #47 : 07.12.2007, 16:59:32 »

Nie mieszkam w mieście Uśmiech Co do Hemp Gru - masz rację, słuchałem ich. A tak jak już wyżej napisałem, słucham metalu bo bardziej go lubię niż hh, nie dlatego, że moda się skończyła. Tylko wkurzają mnie teksty osób z przedziału wiekowego 11-15 lat, którzy na pytanie "Czego słuchasz?" odpowiadają "Techna i hip-hopu".
Zapisane

INSEKT
Emeryt

Reputacja: 27 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
JID: INSEKT@jabster.pl
Licencja: Copyright
Wiadomości: 2 723
Galeria Użytkownika


Ja tu tylko sprzątam


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #48 : 07.12.2007, 17:17:50 »

Nie mieszkam w mieście Uśmiech Co do Hemp Gru - masz rację, słuchałem ich. A tak jak już wyżej napisałem, słucham metalu bo bardziej go lubię niż hh, nie dlatego, że moda się skończyła. Tylko wkurzają mnie teksty osób z przedziału wiekowego 11-15 lat, którzy na pytanie "Czego słuchasz?" odpowiadają "Techna i hip-hopu".

http://www.gimpuj.info/hydepark/muzyka-rodzaje-opinie-dyskusje-t9161.0.html;new#new

Żeby tutaj już nie spamowac. Mrugnięcie
Zapisane

Nie odpowiadam na wiadomości "(Bez tematu)".
Kilka rad, czyli how-to "jak nie wkurzyć Insekta": 1, 2, 3

Twój tutorial po to tyle czasu gnije w "Gotowych", żebyś nie musiał go więcej poprawiać, gdy zostanie przeniesiony do indeksu! Każda Twoja edycja sprawi, że tutorial zniknie i nie będzie widoczny, dopóki ja go nie przywrócę.
marecki_
Użytkownik

Reputacja: 4 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
JID: lethal2@jabster.pl
Licencja: Copyright
Wiadomości: 180
Galeria Użytkownika

marecki_


Zobacz profil
« Odpowiedz #49 : 07.12.2007, 21:37:40 »

Za to takich, co z metalu się przerzucili na HH, to jeszcze nie spotkałem.
Może nie mieli do czego wracać  Wilber
Zapisane
Nightquest
Użytkownik

Reputacja: 12 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 285
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #50 : 07.12.2007, 22:36:41 »

Ile wy macie lat? bo sadze, ze po 16.. moim zdaniem nie warto sie klocic co jest modne, a co nie, czego sluchac, a czego nie bo sa takie tredy.. ja np. nie jestem monostylowcem i nie brne slepo w jeden nurt muzyczny bo "tak sie przyjelo". Kiedys moze i tak bylo, jak bylem smarkaczem to wyzywalem tych co sluchali innej muzyki niz ja i smialem sie z nich (z perspektywy czasu widze jaki byl ze mnie smarkacz Mrugnięcie) Na dzien dzisiejszy slucham tego co mi sie podoba i nie wazne jaki to gatunek czy psycho-rap czy symphonic power metal czy moze disco-polo lub drum&bass.

peace.

ps. co do hemp gru to nie sadze iz maja oni "badziewiaste" teksty, sa to prekursorzy polskiego hip hopu i robia prawdziwy uliczny rap. To tak jakbym powiedzial, ze ostry, pezet, pfk czy sam fokus to "badziew" wynika z tego, ze w Polsce nie ma dobrego rapu.. a nie jest to prawda Uśmiech
Zapisane


" login, pass, nick, spam znikl, “chodz na zielone”. "
zjem_Cię
Użytkownik

Reputacja: 4 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 61
Galeria Użytkownika


powrót po latach ;)


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #51 : 07.12.2007, 23:18:17 »

Ile wy macie lat? bo sadze, ze po 16.. moim zdaniem nie warto sie klocic co jest modne, a co nie, czego sluchac, a czego nie bo sa takie tredy.. ja np. nie jestem monostylowcem i nie brne slepo w jeden nurt muzyczny bo "tak sie przyjelo". Kiedys moze i tak bylo, jak bylem smarkaczem to wyzywalem tych co sluchali innej muzyki niz ja i smialem sie z nich (z perspektywy czasu widze jaki byl ze mnie smarkacz Mrugnięcie) Na dzien dzisiejszy slucham tego co mi sie podoba i nie wazne jaki to gatunek czy psycho-rap czy symphonic power metal czy moze disco-polo lub drum&bass.

szczerze ? ja mam `dopiero` 15 lat i całkowicie zgadzam się i popieram Nightquest`a .
słucham tego co mi się podoba i co wpadnie mi w ucho.
jednak zdaje mi się, że to zależy od dojrzałości, nie od wieku  Mrugnięcie
Zapisane

powróciła.
INSEKT
Emeryt

Reputacja: 27 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
JID: INSEKT@jabster.pl
Licencja: Copyright
Wiadomości: 2 723
Galeria Użytkownika


Ja tu tylko sprzątam


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #52 : 08.12.2007, 11:31:23 »

Ile wy macie lat? bo sadze, ze po 16.. moim zdaniem nie warto sie klocic co jest modne, a co nie, czego sluchac, a czego nie bo sa takie tredy.. ja np. nie jestem monostylowcem i nie brne slepo w jeden nurt muzyczny bo "tak sie przyjelo". Kiedys moze i tak bylo, jak bylem smarkaczem to wyzywalem tych co sluchali innej muzyki niz ja i smialem sie z nich (z perspektywy czasu widze jaki byl ze mnie smarkacz Mrugnięcie) Na dzien dzisiejszy slucham tego co mi sie podoba i nie wazne jaki to gatunek czy psycho-rap czy symphonic power metal czy moze disco-polo lub drum&bass.
peace.
ps. co do hemp gru to nie sadze iz maja oni "badziewiaste" teksty, sa to prekursorzy polskiego hip hopu i robia prawdziwy uliczny rap. To tak jakbym powiedzial, ze ostry, pezet, pfk czy sam fokus to "badziew" wynika z tego, ze w Polsce nie ma dobrego rapu.. a nie jest to prawda Uśmiech

Ależ ja wcale go nie krytykuję go za to, jakiej muzyki obecnie słucha. Dla mnie lamerskie jest zachowanie takie, iż kiedyś słuchał HH, a teraz po tym jedzie.

Proszę Cię, nie porównuj Pezeta czy Fokusa do Wilka i Bilona. Bo to jest niebo a ziemia. "Prekursorzy"? HaHa! Tylko dlatego, bo robią kawałki tylko na jeden temat, który akurat w Polsce jest modny wśród gówniarzy. Jaranie zielska. A to, że ich tylko coraz bardziej do tego nakłaniają, jest żałosne.
Przecież Wilku potrafiłby nawet do kawałka o tematyce miłosnej wcisnąc jakieś wersy o jaraniu.

Cytuj
Może nie mieli do czego wracać  Wilber

Nie, k... wracac, tylko przerzucac się z metalu na HH. Poza tym, to czy możemy przestac już tu spamowac? Miały tu byc linki to naszych ulubionych tytułów. Specjalnie założyłem nowy temat, to każdy go olał i woli tutaj spamowac. Buzia na kłódkę

http://www.gimpuj.info/hydepark/muzyka-rodzaje-opinie-dyskusje-t9161.0.html
Zapisane

Nie odpowiadam na wiadomości "(Bez tematu)".
Kilka rad, czyli how-to "jak nie wkurzyć Insekta": 1, 2, 3

Twój tutorial po to tyle czasu gnije w "Gotowych", żebyś nie musiał go więcej poprawiać, gdy zostanie przeniesiony do indeksu! Każda Twoja edycja sprawi, że tutorial zniknie i nie będzie widoczny, dopóki ja go nie przywrócę.
Nightquest
Użytkownik

Reputacja: 12 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 285
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #53 : 08.12.2007, 13:32:17 »

No wlasnie dlatego napisalem, ze to "brudny uliczny" rap, a jak chcesz sluchac o milosci to proponuje cos z boys bandow albo verbe.. sa gusta i gusciki, ale dla mnie tak hemp gru jak cala molesta ewenement to sklady, ktore zasluguja na szacunek.

ps. jesli chodzi o monotematycznosc walkow hemp gru to proponuje zebys posluchal najnowszej plyty pezeta Mrugnięcie
Zapisane


" login, pass, nick, spam znikl, “chodz na zielone”. "
INSEKT
Emeryt

Reputacja: 27 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
JID: INSEKT@jabster.pl
Licencja: Copyright
Wiadomości: 2 723
Galeria Użytkownika


Ja tu tylko sprzątam


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #54 : 08.12.2007, 15:37:29 »

No wlasnie dlatego napisalem, ze to "brudny uliczny" rap, a jak chcesz sluchac o milosci to proponuje cos z boys bandow albo verbe.. sa gusta i gusciki, ale dla mnie tak hemp gru jak cala molesta ewenement to sklady, ktore zasluguja na szacunek.

ps. jesli chodzi o monotematycznosc walkow hemp gru to proponuje zebys posluchal najnowszej plyty pezeta Mrugnięcie

Już słuchałem. Mrugnięcie  I wolę stary styl Pezeta.
Molesta Evenement? Owszem, lubię. Ale Wilka osobiście wcale a wcale. Język

A "temat miłosny" to był tylko przykład. Chciałem dobrac taki, który bardzo daleko odbiegałby od tematu jarania.
Zresztą, masz coś do tego tematu? Verba to nie Hip-Hop, więc takich pedalskich przykładów mi nie podawaj. Np. wspomniana już Molesta. Na ich najnowszej płycie mają kawałek o tej tematyce (nie chce mi się teraz sprawdzac tytułu) i jest całkiem fajny. Mrugnięcie
Zapisane

Nie odpowiadam na wiadomości "(Bez tematu)".
Kilka rad, czyli how-to "jak nie wkurzyć Insekta": 1, 2, 3

Twój tutorial po to tyle czasu gnije w "Gotowych", żebyś nie musiał go więcej poprawiać, gdy zostanie przeniesiony do indeksu! Każda Twoja edycja sprawi, że tutorial zniknie i nie będzie widoczny, dopóki ja go nie przywrócę.
marecki_
Użytkownik

Reputacja: 4 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
JID: lethal2@jabster.pl
Licencja: Copyright
Wiadomości: 180
Galeria Użytkownika

marecki_


Zobacz profil
« Odpowiedz #55 : 09.12.2007, 11:19:44 »

No to ja rzucę jakimś utworem, ale nie jednym, bo jednego się wybrać nie da. Oto top z ostatniego tygodnia:

Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 67
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneHyde parkWątek: Piosenka, która wpadła ci w ucho
Skocz do: