Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieGalerie 2DRóżne (Moderatorzy: Cloud, Hasia)Wątek: Wieczko Fotomanipulation Gallery
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Wieczko Fotomanipulation Gallery  (Przeczytany 1569 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Pokrywek
Użytkownik

Reputacja: 9 Offline Offline

GIMP: 2.4
JID: wieczko@jabber.org
Licencja: Copyright
Wiadomości: 256
Galeria Użytkownika


^^Misio : *


Zobacz profil WWW
« : 25.10.2007, 15:23:56 »

Będę zamieszczał tu moje prace z dziedziny foto manipulacji  ^-^:

1. Jeziorko

2. Liście
Zapisane

nie działa mi o z kreską
√ιק
kirka12
Użytkownik

Reputacja: -1 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.4
Licencja: CC-BY
Wiadomości: 224
Galeria Użytkownika


I am what I am


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 25.10.2007, 20:31:55 »

Fajne....fajne....jeziorko lepsze niż liście...
Zapisane




Kubi12
Gość
« Odpowiedz #2 : 29.10.2007, 22:30:37 »

Cóż. Jestem po warsztatach fotograficznych. I mam trochę w tym doświadczenia. Jeziorko jest bardzo słabe. Ta biel daje za bardzo po oczach. Ta świecąca trawa też wygląda sztucznie. Co do "Liście". Widać że próbowałeś zatuszować rozmazane części fotografii. Niestety to razi po oczach. Te kolory są strasznie jaskrawe. Jeżeli chcesz przerabiać pod względem artystyczno fotograficznym zdjęcia to radzę używać prostych manipulacji kolorami np. poziomy, krzywe itp. Bo te rozjaśnienia to przesada.
Zapisane
walendo
Użytkownik

Reputacja: -3 Offline Offline

Wiadomości: 153
Galeria Użytkownika

walendo

Spokojny Cień


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 31.10.2007, 14:59:34 »

No nie jest cudowniej, zgadzam się z Kibi12, że świecąca trawa nie wygląda zbytnio przekonująco, do tego trzeba dodać, że liście są lekko rozmazane co nie wygląda zbyt estetycznie, w dodatku cały obrazek z liśćmi sprawia wrażenie rozmytego. Wydaje mi się, że dzięki temu rozmyciu to wszystko w tym obrazku jakoś się klei. Musisz starać się nie rozmywać. A wracając do jeziorka jest zbyt jaskrawe(a raczej zbyt jaskrawe są te drzewa i rośliny wokoło).
Zapisane
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieGalerie 2DRóżne (Moderatorzy: Cloud, Hasia)Wątek: Wieczko Fotomanipulation Gallery
Skocz do: