Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: [1] 2  Wszystkie
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: iDoser  (Przeczytany 9540 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Freddy Kruger
Użytkownik

Reputacja: 14 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4
Wiadomości: 414
Galeria Użytkownika


Gimpowid


Zobacz profil
« : 17.09.2007, 16:31:42 »

http://i-doser.pl/

Znalazłem to cudeńko i gwarantuje, że działa Mrugnięcie
Co to jest? To program który odmieni twój styl życia za pomocą dźwięków. Tak zwane dosery to coś co pozwoli ci się zrelaksować, poprawić humor gdy złapałeś doła, a nawet da ci efekt jak po zjedzeniu grzybów halucynogennych (używane na własną odpowiedzialność i przeznaczone jedynie dla herdkorowców Język).
Polecam na początek słabsze dosery by przekonać się czy to coś dla was.

Tu są wszystkie dosery:
http://rapidshare.com/files/56941761/Dose_Files.exe.html
« Ostatnia zmiana: 26.09.2007, 18:35:53 wysłane przez Freddy Kruger » Zapisane

Pyza
Gość
« Odpowiedz #1 : 17.09.2007, 17:31:55 »

Zaintrygowałeś mnie tym.Mam dosera, i pytanie - skąd wziąść to coś do słuchania? Jakby co, to wal na pw  Mrugnięcie
Zapisane
Judyta04
Użytkownik

Reputacja: 7 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.4 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 104
Galeria Użytkownika


i put my heart in a red balloon


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2 : 05.05.2008, 19:57:29 »

Fajne, spróbowałam narazie 1 dosa - Quick Happy, ale na mnie nie zadziałał. Chciałam spróbować jeszcze Hand of God ale się bałam. Jak ktoś będzie na tyle odważny i przezsłucha Hand of God: http://www.wrzuta.pl/audio/t8RG1ZY4HQ/hand_of_god To ja proszę o relację co się działo Uśmiech
Zapisane
RRH
Gość
« Odpowiedz #3 : 05.05.2008, 22:19:01 »

Jak już promujesz takie "cudeńko", to mógłbyś poinformować o zagrożeniach.
Dźwięki tego typu są dźwiękami biauralnyni. Tzn, najprościej mówiąc, w dwóch słuchawkach istnieje delikatna różnica pomiędzy nimi, a przy dłuższym słuchaniu, nakładają się na siebie.
Celem jest wprowadzenie słuchacza do odpowiedniego stanu mózgu, czyli do częstotliwości, w jakiej pracuje - alfa, beta, gama i chyba delta.

Wszystko ładnie brzmi: szybka nauka, relaksacja, pobudzenie, świadome śnienie, podróże astralne...
Trzeba sobie jednak uświadomić, że jest to krótka droga do new age i jej praktyk.
Znane są przypadki odchodzenia od ciała, a nawet czytałem kiedyś relację o śmierci klinicznej. Tak to prawda.
Praktyki wprowadzania w inne stany świadomości są wstępem do okultyzmu.

Po drugie, są to bardzo sztuczne dźwięki. Jak człowiek chce się zrelaksować, może posłuchać ambientu, muzyki poważnej, a nawet nagrań śpiewu ptaków.
Jak chce się pobudzić, wypija się mocną kawę.

Piszę to, bo dla ilu z Was ta informacja wydała się kusząca?
Ale o mnie za mnie...
Zapisane
Ziomioslaw
Administrator

Reputacja: 46 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.10
JID: ziomioslaw@jabber.org
Licencja: Copyright
Wiadomości: 7 432
Galeria Użytkownika


Cyklista Apokalipsy


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 05.05.2008, 22:41:36 »

Hm... następne po UFO, przepowiedniach jakiegoś Marchewki, karatach do gry, które znają przyszłośc itp itd rozrywka dla ludzi autosugerujących się?

Chciałam spróbować jeszcze Hand of God ale się bałam. Jak ktoś będzie na tyle odważny i przezsłucha Hand of God: http://www.wrzuta.pl/audio/t8RG1ZY4HQ/hand_of_god To ja proszę o relację co się działo Uśmiech

Hmmm - słucham tego właśnie i powiem Ci, że raczej to mnie drażni. To brzmi jak transformator. Tutaj trwa to jakieś 20 minut... nie, no chyba nie będę tyle czasu wygłupiał.
Zapisane
edziuK
Użytkownik

Reputacja: 17 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 213
Galeria Użytkownika


American Staffordshire Terrier


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 06.05.2008, 12:57:16 »

RHH: delta, theta, alpha, beta, gamma chyba nie.
Cytuj
Fajne, spróbowałam narazie 1 dosa - Quick Happy, ale na mnie nie zadziałał. Chciałam spróbować jeszcze Hand of God ale się bałam. Jak ktoś będzie na tyle odważny i przezsłucha Hand of God: http://www.wrzuta.pl/audio/t8RG1ZY4HQ/hand_of_god To ja proszę o relację co się działo Uśmiech

Skoro nie zadziałał, to dlaczego piszesz że fajne? Język
Słuchałem tego ''Hand of God'' i nic się nie działo. W 13-stej minucie dzwięki niepokojąco się wzmocniły, przyspieszyły ale nic się nie stało. Moim zdaniem wiele zależy od nastawienia psychicznego.

Zapisane
Pawel1995k
Użytkownik

Reputacja: 3 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 689
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 06.05.2008, 14:50:52 »

Pewnie jestem głuchy albo tego nie doceniam. Na mnie to w ogóle nie działa. Język Doła mam strasznego i słucham tych kawałków od godziny czy nawet dwóch godzin. I nic. Język Czy jest ze mną coś nie tak? Zawstydzony
Zapisane
RRH
Gość
« Odpowiedz #7 : 06.05.2008, 15:00:53 »

Bo nie umiecie słuchać tych dźwięków różniczkowych.  Cool
BTW, wydaje mi się, że kolesie kupili pewien program, korzystają z gotowych presetów i teraz próbują to sprzedać...

Paweł: posłuchaj sobie dźwięków pralki, może pomoże, bo w sumie na jedno wychodzi.  Cool
Zapisane
chrystian
Użytkownik

Reputacja: 2 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 104
Galeria Użytkownika


Dziadziuś?


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #8 : 06.05.2008, 15:38:35 »

Ja sobie włączyłem tego hand of god, ale ja słuchałem tego prawie po ciemku, w domu nikogo nie było, zamknąłem oczy i wsłuchałem się w te dzwięki. Później wyszedłem na dwór, a jak wróciłem to jeden gościu miał podbite oko Cool. Radzę wsłuchać się w to i nie grać w tym samym czasie w jakąś gre, kłucić się z rodzeństwem, czy trenować karate.
Zapisane
CorteZ
Użytkownik

Reputacja: 5 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 207
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #9 : 06.05.2008, 16:26:25 »

hmm... Stanowcze NIE mówię ludziom, którzy chcą uciec od rzeczywistości - ona jest jaka jest, według mnie wspaniała, bo różnorodna, nie tylko wesoła, a sztuczne poprawianie nastroju to zła czynność... Nie słuchałem, nie mam zamiaru, a to czym chwali się Chrystian to nic dobrego - widać jak się poczuł "Na siłach"... trafiłbyś na dresa, to żaden doser by ci nie pomógł... Chcecie poprawić sobie nastrój? Spędzajcie czas z ludźmi których lubicie, relaksujcie się przy dobrej, normalnej muzyce... Chcecie pobudzenia, mniej się męczyć? Po uprawiajcie sport... Nie chce wam się? Pograjcie w dobrego shootera... Jeśli tak jak mówi Ziomiosław to "walenie pralki", to nie opłaca się marnować na to czasu...
Zapisane


Judyta04
Użytkownik

Reputacja: 7 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.4 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 104
Galeria Użytkownika


i put my heart in a red balloon


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #10 : 06.05.2008, 17:27:55 »

Przekonaliście mnie, ale w sumie dalej będę mówić - dlaczego by nie spróbować? Od tak, dla zabawy xD Rzeczywiście, mamy ,,normalne" sposoby na stres, każdy ma swój. Ale można czasem spróbować czegoś nowego, nie prawda? W każdym razie jak mi się zachce, to sobie włączę, ale jak taka ładna pogoda to nie warto  Język
Zapisane
INSEKT
Emeryt

Reputacja: 27 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
JID: INSEKT@jabster.pl
Licencja: Copyright
Wiadomości: 2 723
Galeria Użytkownika


Ja tu tylko sprzątam


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #11 : 06.05.2008, 18:26:55 »

Judytko, spróbuj mojego sposobu na relaks - strzel sobie browarka.
Zapisane

Nie odpowiadam na wiadomości "(Bez tematu)".
Kilka rad, czyli how-to "jak nie wkurzyć Insekta": 1, 2, 3

Twój tutorial po to tyle czasu gnije w "Gotowych", żebyś nie musiał go więcej poprawiać, gdy zostanie przeniesiony do indeksu! Każda Twoja edycja sprawi, że tutorial zniknie i nie będzie widoczny, dopóki ja go nie przywrócę.
RRH
Gość
« Odpowiedz #12 : 06.05.2008, 18:36:56 »

Cytuj
Przekonaliście mnie, ale w sumie dalej będę mówić - dlaczego by nie spróbować? Od tak, dla zabawy xD
Czy jak Cię kiedyś poczęstuję, to miękkimi, to twardymi narkotykami, też powiesz, że warto spróbować? Od tak, dla zabawy?

Bo próby z dźwiękami biauralnymi bądź różniczkowymi nie są tak naprawdę zabawą.
Nie są nią również frazesy o szybkiej nauce i relaksie przy pomocy tych dźwięków.
Zapisane
Judyta04
Użytkownik

Reputacja: 7 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.4 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 104
Galeria Użytkownika


i put my heart in a red balloon


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #13 : 06.05.2008, 19:56:45 »

Judytko, spróbuj mojego sposobu na relaks - strzel sobie browarka.

Hej, to jest demoralizowanie nieletnich Język

Jest różnica między 5 minutami słuchania czegoś takiego, a narkotykami. Przecież nie będę tego słuchać dniami, a więcej niż 5 minut nie wytrzymam, bo mi uszy zwiędną. Trzeba mieć dystans  Chichot
Zapisane
Strony: [1] 2  Wszystkie
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneHyde parkWątek: iDoser
Skocz do: