Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: [ROZ] Dwa Monitory, Dwa Gimp'y  (Przeczytany 579 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Gremiz
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 2
Galeria Użytkownika

Gremiz


Zobacz profil
« : 31.12.2023, 14:52:52 »

Witam,
Wielu z nas korzysta z dwóch monitorów, ja rozumiem że są warstwy itp. jednak wolał bym rozwiązanie dwóch czy trzech monitorów i oddzielnych instalacji. lub chociaż żeby otwarcie drugiego projektu było możliwe na innym monitorze i nie chodzi tu tylko o podgląd, lecz prace na kilku projektach z jednoczesnym podglądem pozostałych.

(drażnią mnie słowa - "po co ci to" - po &^$%^&*^% - wiesz to pomóż, nie wiesz pomiń a już pomogłeś...)
« Ostatnia zmiana: 07.03.2024, 14:02:49 wysłane przez be@ » Zapisane
be@
Moderator globalny

Reputacja: 49 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.8
Licencja: CC-BY
Wiadomości: 7 401
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 31.12.2023, 15:06:20 »

A w trybie wielookienkowym się nie da?
Niestety mam tylko 1 monitor, więc nie jestem w stanie tego sprawdzić. Na jednym monitorze mogę otworzyć klika projektów w osobnych oknach. Być może jest możliwość przeniesienia wybranego okna na drugi monitor...
Odnośnie jednoczesnego otwarcia dwóch instalacji: https://graphicdesign.stackexchange.com/questions/142736/how-to-open-two-instances-of-gimp
Być może też zadziała, gdy jedna wersja będzie instalacyjna, a druga portable. Mam dwie wersje instalacyjne: 2.8 i 2.10, ale normalnie nie mogę ich otwierać jednocześnie, a wersji portable nie mam

Zapisane
Gremiz
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 2
Galeria Użytkownika

Gremiz


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 31.12.2023, 15:29:18 »

Tryb wielookienkowy to to czego szukałem, zabrakło mi tego słowa - dzięki działa jak chciałem z podziałem nawet na tablet graficzny !.
Zapisane
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aOgólne dyskusjePomocna dłońGIMP - pomoc (Moderator: be@)Wątek: [ROZ] Dwa Monitory, Dwa Gimp'y
Skocz do: