Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Polska Sieć Graczy  (Przeczytany 1109 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
polska-siec-graczy
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 1
Galeria Użytkownika

polska-siec-graczy


Zobacz profil
« : 21.06.2019, 13:20:56 »

Witam Serdecznie,

Planujemy założyć portal internetowy na masową skalę, potrzebujemy pomocy mianowicie, na chwilę obecną działamy jako "firma na próbę" chcemy zorganizować zbiórkę pieniędzy na paru portalach od zbiórek internetowych, w tym że celu prosimy was o pomoc

Potrzebujemy paru grafik "wejściowych" nie chcę nikogo zamęczać i prosić o projekty przykładowe na stronę/forum etc. miło by było ale nie wierzę w cuda także ogarniczmy się do 2/3 grafik

1. Logo (nie herb, nie jesteśmy żadnym multigamingiem )
2. Header z logiem i nazwą
3. i grafikę promującą zrzutkę internetową
« Ostatnia zmiana: 21.06.2019, 13:43:45 wysłane przez polska-siec-graczy » Zapisane
Hasia
Moderator globalny

Reputacja: 39 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.10
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 495
Galeria Użytkownika


Czasami nie jestem sobą


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 22.06.2019, 16:08:11 »

Proponuję opisać trochę bardziej czym będziecie się zajmować, oraz jeżeli zamierzacie stać się firmą działającą na masową skalę, jak to określiłeś, to co w zamian proponujecie grafikowi, który włoży wkład w wasz start? Rozumiem, że teraz prosicie o pomoc bo nie macie środków na pokrycie kosztów projektów graficznych, ale czy później w razie sukcesu waszego przedsięwzięcia, grafik, który wam pomógł będzie miał z tego jakieś profity? Zachęcie jakoś do wsparcia waszego pomysłu, ponieważ projekty o które prosicie to nie jest 5 minut. Już samo zaprojektowanie profesjonalnego logo to w najlepszym przypadku kilka godzin pracy. Jeśli chcecie działać na masową skalę to użycie grafik z darmowego stocka w logo będzie strzałem w stopę. Grafik musi sam je zaprojektować od zera. To sporo pracy.
Zapisane

Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneBazarProśbyWątek: Polska Sieć Graczy
Skocz do: