Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneBazarProśbyWątek: Wsparcie młodych chłopaków :)
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Wsparcie młodych chłopaków :)  (Przeczytany 1662 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
andrzej23451
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 3
Galeria Użytkownika

andrzej23451


Zobacz profil
« : 12.04.2017, 14:46:03 »

Witajcie drodzy forumowicze ! Uśmiech

Przychodzę do Was z wielką prośbą Uśmiech Pochodzę z małej miejscowości, w której od kilku lat ganiają za piłką moi nieco młodsi koledzy. Często rywalizują  z drużynami z pobliskich miejscowości. Widać, że jest to dla nich wielka pasja. Chciałbym im pomóż. Ostatnio rozmawiałem z nimi i wpadliśmy na pomysł żeby zacząć zbierać na stroje dla nich, ale zanim zamówimy stroje przydałoby się jakieś logo. Czy ktoś z szanownych forumowiczów nie chciałby podjąć sie stworzenia takiego loga / herbu dla tych małych zuchów? Żadnych wymagań nie mam... Chodzi o proste logo Uśmiech (z Waszymi umiejętnościami stworzenie takiego loga to kwestia kilku minut Uśmiech ) Chciałbym zeby Oni czuli sie  profesjonalnie na tle chłopaków z innych miejscowości Uśmiech Liczę, że mi pomożecie Uśmiech


PS. W załączniku wrzucam ich foto 
Zapisane
be@
Moderator globalny

Reputacja: 49 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.8
Licencja: CC-BY
Wiadomości: 7 401
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 12.04.2017, 14:50:34 »

Stworzenie logo, to nie jest kwestia minut. Na jakiej podstawie w ogóle to oceniasz, skoro nie masz o tym pojęcia?
Jeśli chcesz logo, to musisz bardzo dokładnie opisać, co ono ma przedstawiać, jakie napisy mają się na nim znaleźć, jaka ma być kolorystyka. Bardzo pomocne będą przykłady gotowych logo, które Wam się podobają, można wybrać sobie coś stąd: https://www.google.pl/search?tbm=isch&q=football+team+logo

PS
Nie widać załącznika
Zapisane
andrzej23451
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 3
Galeria Użytkownika

andrzej23451


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 12.04.2017, 14:53:54 »

Z tego wszystkiego zapomniałem dodać, ze zespół nazywa sie 'Pilica Rączki'
Zapisane
andrzej23451
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 3
Galeria Użytkownika

andrzej23451


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 12.04.2017, 14:56:30 »

Stworzenie logo, to nie jest kwestia minut. Na jakiej podstawie w ogóle to oceniasz, skoro nie masz o tym pojęcia?
Jeśli chcesz logo, to musisz bardzo dokładnie opisać, co ono ma przedstawiać, jakie napisy mają się na nim znaleźć, jaka ma być kolorystyka. Bardzo pomocne będą przykłady gotowych logo, które Wam się podobają, można wybrać sobie coś stąd: https://www.google.pl/search?tbm=isch&q=football+team+logo

PS
Nie widać załącznika

Faktycznie, bije sie w pierś Uśmiech Co do kolorystyki to daje Wam pełne pole do manewru Uśmiech

Zapisane
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneBazarProśbyWątek: Wsparcie młodych chłopaków :)
Skocz do: