Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Plakat promujący ZPiT  (Przeczytany 4535 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
zajaczek
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 11
Galeria Użytkownika

zajaczek


Zobacz profil
« : 01.06.2016, 15:54:30 »

Witajcie, mam do Was prośbę. Od paru dobrych lat udzielam się w Zespole Pieśni i Tańca. Niestety mimo mody na folk chętnych nie ma zbyt wielu. Chciałbym stworzyć plakat informujący o próbach zespołu. Niestety środków za wiele nie mamy. Wydruk możliwe, że uda mi się zorganizować po kosztach w Centrum Kultury. Do rzeczy, informacje o plakacie:

Format: minimum A4 ale mógłby być większy A3.
Co ma się na nim znaleźć:
1. logo (dołączone w załączniku w formacie cdr ale mam nadzieję, że sobie poradzicie)
2. "Zapraszamy do zespołu!"
3. "Próby odbywają się w każdy czwartek o godz. 18:30 w Centrum Kultury w Kamieniu"

W załączniku dorzuciłem plakat, który ktoś zrobił w Centrum Kultury można wziąć na wzór (ale tylko treść) co do wyglądu liczę na Waszą kreatywność. Moim zdaniem plakat powinien być minimalistyczny ale zwracający uwagę. Kolorystyka może być podobna jak na tapecie na smartfona, która też jest w załączniku.

Najważniejsze informacje: logo, miejsce i terminy odbywania się prób. Pozostałe informacje mogą być mniejszą czcionką. Jeśli uważacie, że na plakacie powinno być coś o czym nie wspomniałem proszę bardzo. Jeśli uważacie, że tekst jest mało chwytliwy również można zmienić. Rak jak wspomniałem liczę na kreatywność.

Z góry dziękuję za wszelaki odzew!:)


* wallpaper.png (99.18 KB, 1080x1920 - wyświetlony 352 razy.)
* Logo ZPiT.zip (73.57 KB - pobrany 110 razy.)

* 12208581_756286347832284_3452672791041470236_n.jpg (69.65 KB, 678x960 - wyświetlony 349 razy.)
Zapisane
be@
Moderator globalny

Reputacja: 49 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.8
Licencja: CC-BY
Wiadomości: 7 401
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 01.06.2016, 16:00:49 »

Może warto by było wymienić jakieś korzyści związane z członkostwem w takim zespole. Nie wiem co by to miało być, bo nigdy w takim zespole nie byłam, ale może miła atmosfera, jakieś wyjazdy. Na pewno sam najlepiej wiesz, co atrakcyjnego można zyskać dołączając do zespołu, byłoby to dodatkową zachętą dla niezdecydowanych Mrugnięcie
A, i byłoby miło, jakbyś zapodał fotkę tych strojów ludowych, żeby było się na czym wzorować czy dla inspiracji Uśmiech
« Ostatnia zmiana: 01.06.2016, 16:16:11 wysłane przez be@ » Zapisane
zajaczek
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 11
Galeria Użytkownika

zajaczek


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 01.06.2016, 20:07:04 »

Korzyści płynące z uczestnictwa w ZPiT to przede wszystkim:
1. Nauka tańca! Świetna sprawa kiedy ktoś młody jest w stanie zatańczyć polkę czy walczyka z osobą starszą. W większości starsi panowie i starsze panie potrafią tańczyć takie tańce w przeciwieństwie niestety do młodych.
2. Przyjazna atmosfera (oczywiście pot się leje bo tańczyć trzeba ale często żartujemy i rozmawiamy o prywatnych sprawach)
3. Wspólne imprezy w formie staropolskiej biesiady
4. Piękne stroje, piękne zdjęcia!:)

Ciężko mi to napisać w formie zwięzłej przystępnej na plakat. Niestety brakuje mi zdolności estetyczno literackich Smutny

Jeśli chodzi o zdjęcia strojów - tańczy się w różnych strojach w zależności od regionu z jakiego tańce pochodzą. My mieszkamy w regionie w którym żyli Lasowiacy (http://www.warsfolk.pl/zdjecia/w11/2011_las.jpg) na imprezy nosili stroje takie jak na zdjęciu. Są one biedne i skromne. Natomiast znacznie ładniejsze stroje to stroje łowickie lub rzeszowskie. W załączniku dorzucam jeszcze projekt smyczy (mojego autorstwa z wykorzystaniem motywów wyodrębnionych ze zdjęć).

Dzięki za zainteresowanie!:)

* ZPiTKamień_Smycz.pdf (144.98 KB - pobrany 160 razy.)
Zapisane
Ziomioslaw
Administrator

Reputacja: 46 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.10
JID: ziomioslaw@jabber.org
Licencja: Copyright
Wiadomości: 7 432
Galeria Użytkownika


Cyklista Apokalipsy


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 01.06.2016, 20:45:20 »

Cytuj
Świetna sprawa kiedy ktoś młody jest w stanie zatańczyć polkę czy walczyka z osobą starszą.

No właśnie do mnie to zupełnie nie przemawia. Wolę tańczyć z równolatkami przeciwnej płci.
Zapisane
zajaczek
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 11
Galeria Użytkownika

zajaczek


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 01.06.2016, 20:49:15 »

Tańczenie polki z rówieśnikami też jest jak najbardziej możliwe. I nawet nie wiesz jaką furrorę taki taniec potrafi zrobić. Wściekła polka (bardzo szybka) robi niesamowite wrażenie. A osoby starsze stoją ze łzami w oczach i wspominają swoje młodzieńcze lata i prawdziwe ludowe festyny. Nie wszystko każdy musi lubić. Mnie to kręci i tyle. Widziałem już kilkukrotnie jak potężnemu starszemu facetowi pojawiały się łzy w oczach jak słyszał jak z hukiem zaczyna kolędować cały zespół głośnymi męskimi glosami. Wiele by opowiadać. Proponuję spróbować... uzależnia! Pod warunkiem, że trafisz na fajnych ludzi.
Zapisane
be@
Moderator globalny

Reputacja: 49 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.8
Licencja: CC-BY
Wiadomości: 7 401
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 01.06.2016, 20:59:10 »

Tylko proszę nie odbierać mojego posta jako jakiejś deklaracji. Obczaję sobie to wszystko i jeśli uznam, że będę mogła wykonać, to dam znać, ale na tą chwilę jeszcze się nie zdecydowałam, ani nie mam żadnego pomysłu...
I jeszcze ważne pytanie, na kiedy najpóźniej ma to być zrobione?
Zapisane
zajaczek
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 11
Galeria Użytkownika

zajaczek


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 02.06.2016, 09:15:36 »

Nie ma konkretnego terminu. Po prostu wróciłem z wyjazdu integracyjnego pełen energii przypomniałem sobie, że kiedyś korzystałem z tego forum i pomyślałem, że mogę tu spróbować. Mógłbym próbować sam coś zrobić - ale tak jak wspominałem brak mi zmysłu estetycznego i z pewnością to co zrobię nie będzie ładne. Dlatego będę niezmiernie wdzięczny jeśli komuś uda się coś fajnego zrobić:)
Zapisane
zajaczek
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 11
Galeria Użytkownika

zajaczek


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 08.06.2016, 12:48:35 »

Gdyby ktoś jednak miał czas i chęć pomóc to wrzucam jeszcze plakat który mi się osobiście bardzo podoba. Minimalistyczny i konkretny. http://krakus.net/wp-content/uploads/2014/10/Plakat-KV-787x1024.png
Zapisane
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneBazarProśbyWątek: Plakat promujący ZPiT
Skocz do: