Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Focusky Professional (100% zniżki)  (Przeczytany 1897 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
be@
Moderator globalny

Reputacja: 49 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.8
Licencja: CC-BY
Wiadomości: 7 401
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« : 10.05.2016, 17:05:57 »

Cytat: komputerswiat.pl
Focusky to program służący do tworzenia profesjonalnie wyglądających interaktywnych prezentacji multimedialnych na komputerach pracujących pod kontrolą systemów operacyjnych Windows i Mac OS X. Aplikacja ta z powodzeniem może zastąpić popularny program Microsoft PowerPoint. Prezentacje multimedialne w oprogramowaniu Focusky można tworzyć od postaw, a nawet w oparciu o dużą liczbę profesjonalnie wyglądających szablonów. Program pozwala dodawać do slajdów w prezentacji różnego typu kształty, symbole, figury geometryczne, strzałki, teksty, obrazy graficzne, filmy oraz animacje w technologii Flash. Gotową prezentację multimedialną w Focusky będzie można zapisać na dysku internetowym producenta, w pliku wykonawczym EXE, wideo MP4 i archiwum ZIP oraz w formie strony internetowej HTML.

Szerszy opis i download: http://www.windowsdeal.com/w/focusky-zooming-presentation-maker-pro-100-discount/ - do pobrania jeszcze przez 3 dni i 6 godzin.

PS:
Nie pobierałam i nie sprawdzałam, bo nie potrzebuję takiego programu, ale uznałam, że oferta wygląda na atrakcyjną i wielu osobom może się przydać, dlatego o niej informuję.
Zapisane
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneHyde parkProgramy graficzneWątek: Focusky Professional (100% zniżki)
Skocz do: