Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneArchiwum[Archiwum] Pomocna dłoń - GIMPWątek: Błąd i zamknięcie programu przy powiększaniu okna
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Błąd i zamknięcie programu przy powiększaniu okna  (Przeczytany 1968 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Kozbii15
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 2
Galeria Użytkownika

Kozbii15


Zobacz profil
« : 21.04.2016, 20:41:26 »

Witam.
Mam problem odnośnie GIMP-a. Otóż otwiera mi się wszystko i w ogóle, ale gdy chce powiększyć okno to nagle pokazuje mi się błąd i zamyka. Problem mam tak już od dłuższego czasu, próbowałem ściągać z różnych stron, tak samo jak robiłem re-instal.
« Ostatnia zmiana: 22.04.2016, 23:45:05 wysłane przez Danyeru » Zapisane
be@
Moderator globalny

Reputacja: 49 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.8
Licencja: CC-BY
Wiadomości: 7 401
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 21.04.2016, 23:45:47 »

 Co dokładnie jest napisane w tym komunikacie o błędzie?
 Ew. spróbuj bardzo dokładnie odinstalować program i usunąć po nim wszelkie pozostałości z dysku i rejestru. Odinstaluj, następnie wpisz w wyszukiwarkę na dysku systemowym GIMP i usuń wszystkie znalezione foldery, które pozostały po programie (sprawdzaj dokładnie co usuwasz). Następnie użyj programu typu CCleaner do oczyszczenia rejestru, zrestartuj system i przeszukaj jeszcze rejestr ręcznie (najpierw wykonaj kopię dla bezpieczeństwa). Usuwaj tylko te klucze, co do których masz pewność (sprawdzaj ścieżki). Dopiero wtedy zainstaluj GIMP-a ponownie.
« Ostatnia zmiana: 23.04.2016, 00:43:10 wysłane przez be@ » Zapisane
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneArchiwum[Archiwum] Pomocna dłoń - GIMPWątek: Błąd i zamknięcie programu przy powiększaniu okna
Skocz do: