Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneHyde parkWątek: Remoncik pokoju - czy będzie to ze sobą współgrało?
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Remoncik pokoju - czy będzie to ze sobą współgrało?  (Przeczytany 3459 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Wash
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 2
Galeria Użytkownika

Wash


Zobacz profil
« : 02.02.2016, 01:08:01 »

Hejka, posiadam mały pokoik który zamierzam przemalować i wytapetować jedną ze ścian(całą ścianę). Jak myślicie ta tapeta będzie pasować do ścian? Myślałem nad takim kolorem ścian(jak na zdjęciu) oraz tapetę białego muru(zdjęcie poniżej) na tej białej ścianie po prawej. Swoją drogą jaki to jest kolor ścian?  laugh

Zapisane
be@
Moderator globalny

Reputacja: 49 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.8
Licencja: CC-BY
Wiadomości: 7 401
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 02.02.2016, 01:16:32 »

Ciężko określić kolor po zdjęciu. Jak dla mnie ściana z oknem wygląda na kremową, piaskową lub miodową. Zerknij sobie jeszcze tutaj: https://pl.wikipedia.org/wiki/Lista_kolor%C3%B3w
Tapeta kolorystycznie powinna pasować, jednak w małym i zagraconym pokoiku to wg mnie lepiej wyglądają gładkie ściany.
Zapisane
Wash
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 2
Galeria Użytkownika

Wash


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 02.02.2016, 01:34:56 »

w pokoju będzie łózko, szafka na ciuchy, biurko z krzesłem i myślę nad dodaniem jednej/może dwóch półek na ścianę z tapetą coś w tym stylu: ew. jeszcze szafkę z 1 zdjęcie(w te samo miejsce) i raczej to by było na tyle. Czy może olać półki na tapecie i kupić tą szafke/regał z 1 zdj? Ale czy wtedy ta ściana nie będzie za pusta? Mógłbym w rogu w sumie telewizor zamontować, ale czy dalej ta ściana nie będzie się wydawać pusta?


@edit
Na moje na wiki to kolor 'mosiądz/-owy', dobrze widzę?
Zapisane
be@
Moderator globalny

Reputacja: 49 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.8
Licencja: CC-BY
Wiadomości: 7 401
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 02.02.2016, 01:47:07 »

To zainstaluj sobie jakiś program do aranżacji wnętrz, np. na stronie Ikei chyba taki mają albo zerknij tutaj: http://www.dobreprogramy.pl/Aranzacja-wnetrz-i-ogrodow,Programy,Windows,98.html i w nim się pobaw w takie rzeczy, będziesz widział efekty na bieżąco.
Odnośnie koloru, to Ty go widzisz w realu. Ja widzę tylko na fotce, gdzie kolory mogą być lekko przekłamane, ale na zdjęciu wygląda na cieplejszy i bardziej żywy niż ten mosiądzowy.
Zapisane
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneHyde parkWątek: Remoncik pokoju - czy będzie to ze sobą współgrało?
Skocz do: