Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneArchiwum[Archiwum] Pomocna dłoń - GIMPWątek: [ROZ] Aktualizacja GIMP-a do wersji 2.8.16 a wybór partycji?
Strony: 1 2 [3]  Wszystkie
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: [ROZ] Aktualizacja GIMP-a do wersji 2.8.16 a wybór partycji?  (Przeczytany 12557 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Fantasta
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 42
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : 13.01.2016, 21:00:14 »

Cóż mogę dodać jeśli nie powtórzyć, iż jest to całkiem bez znaczenia, a argument o skasowaniu czegoś to już zupełnie inna bajka.
Gdybym chciał to pousuwałbym i to co w folderze usera każdym dobrym programem czyszczącym. To dość oczywiste. Uśmiech 2
Zapisane
Hasia
Moderator globalny

Reputacja: 39 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.10
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 495
Galeria Użytkownika


Czasami nie jestem sobą


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #29 : 13.01.2016, 21:09:08 »

Mi chodziło bardziej o chęć zachowania tego co mam w folderach niż usunięcie. Na przykład mam sporo pędzli wykonanych przeze mnie. Nie chciałabym ich stracić aktualizując program. Dla mnie ma to znaczenie czy stracę swoje pędzle czy nie. Oczywiście jeśli komuś nie zależy na swoich materiałach to jak najbardziej może je sobie usuwać i wtedy nie ma znaczenia czy usuną się automatycznie czy je sam doczyści.
Zapisane

Fantasta
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 42
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #30 : 13.01.2016, 22:23:48 »

Tak i jak najbardziej zgadzam się z powyższymi wypowiedziami i dziękuję też bardzo osobiście za nie, niemniej z całym szacunkiem, ale teza o dowolności miejsca jest również prawdziwa. Uśmiech 2

Jak sprawdziłem niektóre wtyczki wsadzone do folderu użytkownika z nieznanych przyczyn nie działają, zaś w folderze programu działają doskonale. Nie mam pojęcia dlaczego, ale to jest faktem.
« Ostatnia zmiana: 14.01.2016, 16:30:28 wysłane przez Fantasta » Zapisane
Strony: 1 2 [3]  Wszystkie
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneArchiwum[Archiwum] Pomocna dłoń - GIMPWątek: [ROZ] Aktualizacja GIMP-a do wersji 2.8.16 a wybór partycji?
Skocz do: