Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: [ROZ] Wizja artystyczna awatara  (Przeczytany 1340 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
cvan
Nowicjusz

Reputacja: 2 Offline Offline

Wiadomości: 12
Galeria Użytkownika

cvan


Zobacz profil
« : 31.12.2015, 03:20:31 »

Stworzyłem ten awatar około 10 lat temu. Miałem jakiś program z pędzlami, nie wiem jaki.
Zrobiłem go w ciągu chwili ale starałem się żeby był właśnie taki kształt. To miało być napis luck w jednej literze. Jak się przyjrzycie to znajdziecie każdą literę. Mrugnięcie

Mój skill grafika się nie zmienił ani trochę. Chciałbym odświeżyć a może i ulepszyć ten awatar. Nie potrafię tego zrobić.
Zmienić się mogą kolory, kształt(ale nie za mocno) jak i "ozdóbki" czyli tak naprawdę jest zupełnie wolna ręka.

Czy jest ktoś kto chciałby zrobić to charytatywnie albo nakierować mnie w jaki sposób to zrobić żeby wyszło z duszą i charakterem?


To jest powiększone z wersji oryginalnej która miała 70x70px.

Zrobiłem sam nową wersję. Nie uwierzycie ale to jest narysowane zupełnie od podstaw od nowa, tylko na wzór wziąłem oryginał. Tylko by trzeba w jeszcze większej rozdzielczości albo w svg?
Problem jest taki że niczym się nie różni. Mrugnięcie

O ile jest trochę gładsze to jednocześnie jest bardziej bez wyrazu.

Tutaj plik xcf ze ścieżkami, więc ktoś miły mógłby w oparciu o ścieżki zrobić coś ładniejszego. Mrugnięcie https://www.sendspace.com/file/d0x0wp


« Ostatnia zmiana: 01.02.2016, 19:47:46 wysłane przez be@ » Zapisane
be@
Moderator globalny

Reputacja: 49 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.8
Licencja: CC-BY
Wiadomości: 7 401
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 31.12.2015, 05:56:33 »

Nie mam pojęcia o jaki efekt Ci chodzi, ale możesz sobie zainstalować plugin G'MIC i pobawić się filtrami: http://i.imgur.com/ocV7Rwz.png (oglądać w pełnym rozmiarze).
« Ostatnia zmiana: 25.08.2017, 09:35:50 wysłane przez be@ » Zapisane
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aOgólne dyskusjePomocna dłońGIMP - pomoc (Moderator: be@)Wątek: [ROZ] Wizja artystyczna awatara
Skocz do: