Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aRootSprawy techniczneWątek: Opcja "odpowiedz" w komentarzach w galerii
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Opcja "odpowiedz" w komentarzach w galerii  (Przeczytany 1799 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Hasia
Moderator globalny

Reputacja: 39 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.10
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 495
Galeria Użytkownika


Czasami nie jestem sobą


Zobacz profil WWW
« : 31.12.2014, 22:32:14 »

Czy jest taka możliwość aby dodać taką funkcjonalność jak "odpowiedz" na komentarz w galerii? Chodzi mi o to aby ten komu się odpowiada wiedział o tym, że mu odpowiedziano nie zaglądając co chwila w komentarze. Czy byłaby możliwość aby dostawać takie powiadomienia w formie jakiegoś komunikatu czy coś Język Teraz jest tylko opcja o powiadomieniach jedynie dla autorów pracy w galerii i to tylko w formie wiadomości na e-maila, taką opcję można byłoby pozostawić jako opcjonalny wybór. Bo jeśli chodzi o mnie to częściej sprawdzam gimpuj niż e-maila.

Ja na przykład komentując coś w galerii chciałabym wiedzieć, czy mi ktoś odpowiedział.

Jeśli możliwe jest dodanie takich funkcjonalności, czy też bylibyście za tym, aby je dodać?
Zapisane

be@
Moderator globalny

Reputacja: 49 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.8
Licencja: CC-BY
Wiadomości: 7 401
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 31.12.2014, 22:45:51 »

Ja już dawno temu narzekałam na to, że nie ma takiej opcji. O ile dobrze pamiętam, pisałam o tym problemie w wątku dotyczącym wyglądu nowej galerii, ale tej nie wiadomo czy się doczekamy i kiedy.
Zapisane
Ziomioslaw
Administrator

Reputacja: 46 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.10
JID: ziomioslaw@jabber.org
Licencja: Copyright
Wiadomości: 7 432
Galeria Użytkownika


Cyklista Apokalipsy


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 06.01.2015, 15:12:04 »

Aktualna galeria nie posiada takiej opcji.
Zapisane
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aRootSprawy techniczneWątek: Opcja "odpowiedz" w komentarzach w galerii
Skocz do: