Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneBazarZlecę / KupięWątek: [Szukam] Grafika do prac przy tworzniu gry
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: [Szukam] Grafika do prac przy tworzniu gry  (Przeczytany 2683 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
FrozenShade
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
Licencja: Copyright
Wiadomości: 10
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« : 06.12.2014, 21:13:31 »

Witam.

Nasz mały zespół poszukuje grafika do prac nad grą RPG. Gra utrzymana będzie w klimacie fantasy, ma to być typowy dungeon crawler. Video z tego, co już mamy: <a href="http://www.youtube.com/watch?v=UfwS3PQcV0M" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=UfwS3PQcV0M</a>

Zadania:
- projektowanie i wykonywanie elementów GUI
- opracowanie loga gry
- tworzenie tekstur

Od razu mówię jak jest: nie płacimy. Grę robimy dla przyjemności, jesteśmy zapaleńcami i szukamy kogoś takiego jak my. Jest rzeczą oczywistą, że po ukończeniu prac będziemy chcieli mieć z tego jakiś pieniądz. Grę planujemy sprzedawać we własnym zakresie, ewentualnie rozpoczniemy współpracę z gog.com lub podobną platformą. Być może steam greenlight. Wtedy to zostanie ustalony 'podział łupów', w razie konieczności wszystko zostanie podparte stosownymi pisemnymi umowami.

Jestem głównym (jedynym) programistą w zespole, mamy jeszcze grafika 3D i webmajstra (który na razie nie ma co robić). Mamy dogadaną współpracę z pewnym zespołem muzycznym odnośnie wykonania soundtracku do gry. Ja sam pracuję jako programista od ponad 11 lat, mam też na koncie jedną ukończoną grę: pgr-online.

Zainteresowanych proszę o odpowiedź w tym temacie, nieśmiali mogą pisać na PW.

Jakieś pytania? Piszcie śmiało.
« Ostatnia zmiana: 07.12.2014, 08:52:38 wysłane przez Ziomioslaw » Zapisane

Rejke
Zdobywca Wilbera

Reputacja: 15 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: CC-BY-SA
Wiadomości: 283
Galeria Użytkownika


Gimp GPS


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 06.12.2014, 22:12:21 »

Heh, nawet mimo braku kasy za robotę (nie liczymy tego co "być może") to fakt, że już coś macie, i pokazujecie co było wcześniej sprawia, że aż mam ochotę powiedzieć... tak, tak! Ja! Język
Ale nie powiem Uśmiech będę zamiast tego trzymać kciuki, bo uwielbiam takie klimaty!

Poza tym fajnie poczytać takie ogłoszenie w odróżnieniu od tych, które można zobaczyć zazwyczaj "cześć, robię grę, ale w zasadzie to nie robię, tylko mam pomysł i szukam tych co zrobią". Także....tym bardziej trzymam kciuki Uśmiech
Zapisane

souurcer
Użytkownik

Reputacja: 1 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 1.*
Licencja: Copyright
Wiadomości: 25
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 07.12.2014, 16:37:13 »

Fajny klasyczny rpg, powrót do korzeni ja bym powiedział, że trochę takie jak Doom. Szkoda tylko, że nie jestem akurat dobry w teksturach. Ciekawi mnie ile jeszcze elementów zostało do skończenia prac nad grą. Życzę powodzenia.

Ps. gdyby trzeba było może coś w 3d to czasem dłubie trochę w blender.
Zapisane
FrozenShade
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
Licencja: Copyright
Wiadomości: 10
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 07.12.2014, 16:42:38 »

Do zrobienia jest na prawdę dużo, ciężko nawet w tym momencie policzyć ile jeszcze modeli, ile tekstur itp.
Zostaw mi namiary na swój skype na PW, w 3D też pewnie się coś znajdzie do roboty.
Zapisane

Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneBazarZlecę / KupięWątek: [Szukam] Grafika do prac przy tworzniu gry
Skocz do: