Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneBazarProśbyWątek: Logo (napis + efekt fioletowego płomienia)
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Logo (napis + efekt fioletowego płomienia)  (Przeczytany 4163 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
heklind
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 10
Galeria Użytkownika

heklind


Zobacz profil
« : 04.08.2014, 16:14:28 »

Witam!
Potrzebuję logo do nowej strony, niezbyt skomplikowane. W zasadzie mam ogólny zarys jak powinno mniej więcej wyglądać formatowanie czcionki. A więc po kolei:

Wielkość napisu powinna odpowiadać temu jaki zaprezentowałem na poniższym zdjęciu:


Czcionka, którą wykorzystałem to: "Orbitron", więcej danych:
font-size: 70px;
font-weight: 400;
line-height: 1.6;
letter-spacing: 1px;
color: #BBB;

Generalnie napis jest jak dla mnie w sam raz, jedyne o co proszę to dodanie do niego efektu fioletowego płomienia. Nie wiem tylko czy chcę aby ten płomień "zajął"/pokrył cały napis, czy tylko od dołu płonął. Wydaje mi się, że najlepiej będzie jak napis będzie płonął od dołu lecz płomień nie będzie otaczał każdej litery w całości. Najlepiej jakby dało się ukazać kilka przykładów jakby ten efekt się prezentował (bardziej rozproszony ogień, czy minimalnie płonący itd.) ale oczywiście tylko wspominam, nie jest to konieczne jeśli miałoby pochłonąć zbyt dużo czasu.

Na sam koniec podaję próbkę fioletu, jaki wykorzystany jest na stronie:



Napis oczywiście musi być bez tła, żebym mógł go umieścić na dowolnym tle.
W tym kolorze chciałbym ten płomień, rzecz jasna ogień nie jest jednolity, więc oczywiście będzie on w niektórych miejscach ciemniejszy i jaśniejszy, chodzi tylko o to żeby odcień się mniej więcej zgadzał.

Pozdrawiam!


* firecastpl.png (25.71 KB, 497x106 - wyświetlony 220 razy.)
Zapisane
MareroQ
Użytkownik

Reputacja: 13 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 1.*
Licencja: Copyright
Wiadomości: 584
Galeria Użytkownika

MareroQ


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 10.08.2014, 10:37:24 »

http://cooltext.com/Logo-Design-Burning?Font=11376
Jezeli kolor płomieni jest nieodpowiedni to możesz użyć zaznaczenia wg koloru i zmieniać na 9900cc.
Zapisane
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneBazarProśbyWątek: Logo (napis + efekt fioletowego płomienia)
Skocz do: