Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: kto konstruktorem forum?  (Przeczytany 1537 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
covo
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

GIMP: 1.*
Licencja: Copyright
Wiadomości: 33
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« : 14.06.2014, 19:13:07 »

po raz pierwszy wchodze na forum, wedruje, wedruje, rozgladam sie i .... nie moge w to uwierzyc Uśmiech NIE WIEM gdzie zadac najprostsze pytanie, no nie wiem,chociaz  na forach mieszkam od 50tys lat. Zero podzialu na sensowne dzialy, ja w kazdym razie nie widze tego. Wchodzi ktos i chce zadac pytanie o... np pluginy - gdzie? o GUI - gdzie? o retusze/restauracje zdjec - gdzie? o wersje gimpa - gdzie? czegos takiego w zyciu nie widzialem...A chce zapytac o NAJPROSTSZE rzeczy, bo zaczynam zabawe z gimpem. No to zaczynam od zabawy z forum Uśmiech
btw: kto to cudo projektowal?
Zapisane
Skwarek
√ ι ק

Reputacja: 14 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
JID: skwara96@aqq.eu
Licencja: Copyright
Wiadomości: 755
Galeria Użytkownika


Hello... it's me.


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 14.06.2014, 19:22:41 »

Myślę, że o większość rzeczy, które wymieniłeś można się zapytać w dziale Pomocna Dłoń, która wcale nie jest tak ukryty. Nie twierdze, że samo forum jest dobrze zaprojektowane, bo nie jest, ale myślę, że po chwili można się zorientować co gdzie się znajduje Uśmiech.
Zapisane

DAJ MI LAMĘ :]
GIMP

"Dude, suckin' at something is the first step towards being sorta good at something."
covo
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

GIMP: 1.*
Licencja: Copyright
Wiadomości: 33
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 14.06.2014, 20:08:58 »

Myślę, że o większość rzeczy, które wymieniłeś można się zapytać w dziale Pomocna Dłoń, która wcale nie jest tak ukryty. Nie twierdze, że samo forum jest dobrze zaprojektowane, bo nie jest, ale myślę, że po chwili można się zorientować co gdzie się znajduje Uśmiech.
wiesz... zadawac pytanie na forum o to, gdzie zadac pytanie na forum - lekka groteska...
oczywiscie, ze po jakims czasie... po jakims czasie to pewnie przyzwyczaje sie i do pokreconego gui gimpa Uśmiech
Zapisane
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aRootSprawy techniczneWątek: kto konstruktorem forum?
Skocz do: