Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: [ROZ] Prośba o zrobienie odznak  (Przeczytany 8018 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
tomczak93
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 5
Galeria Użytkownika

tomczak93


Zobacz profil
« : 16.05.2014, 16:16:57 »

Witam,
Zwracam się z gorącą prośbą o wykonanie czegoś w rodzaju odznak. Te odznaki mają dotyczyć gry pokemon. Wymagania(nie moje) co do wyglądu odznak:
- prace muszą być oryginalne. Można czerpać pomysły np. z istniejących odznak Pokemon, fanartów, czegokolwiek innego, jednak nie można ich kopiować i wysyłać jako swoje!
- każda praca musi zawierać komplet 10 odznak (9 dla lig, plus dziesiąta dla mistrzów). Każda musi być w osobnym pliku o odpowiednim rozmiarze podanym niżej
- minimalna rozdzielczość każdej odznaki to 250x250 (maksymalna: 500x500) - nie musi być oczywiście zajęta cała przestrzeń, nieużywane miejsce musi być przezroczyste, a sama odznaka musi być w formacie .png
- pracę można wykonać w dwie osoby, jednak wtedy należy zaznaczyć kto był głównym wykonawcą, a kto pomocnikiem
- wyjątkowo grafiki można przesłać w załączniku jako archiwum, a nie każdą jako osobny załącznik
- tak samo wyjątkowo dozwolone jest wysłanie dwóch zestawów odznak od jednej osoby, jeśli nie potrafi się ona zdecydować na jeden pomysł. Nie zostanie jednak takim osobom przedłużony termin wysyłania prac.
- odznaki oczywiście muszą być wykonane komputerowo, rysunków nie bierzemy pod uwagę
- na pracy nie może być żadnych znaków wodnych ani podpisów

Odznaki powinny pasować do nazw lig (przynajmniej kolorystyką), które są następujące:
I - Kryształowa (najlepsza)
II - Diamentowa
III - Szmaragdowa
IV - Szafirowa
V - Rubinowa
VI - Perłowa
VII - Platynowa
VIII - Złota
IX - Srebrna (najsłabsza)
+ odznaka mistrzowska

- numer 9, to numer ligi najsłabszej. 1 to liga najlepsza
- na odznace może znaleźć się wkomponowany numer ligi (jeśli już to najlepiej cyframi rzymskimi)
- można swobodnie czerpać pomysły z istniejących odznak czy pokemonów, jednak trzeba uważać aby nie "sklejać" swojej pracy z kawałków innych
- odznaka mistrza powinna być okazalsza, lub porównywalna do odznaki dla 1 ligi
- odznaki muszą posiadać odpowiedni styl pasujący do gry o pokemonach. Jednak kreatywność jest wskazana
Byłbym bardzo, bardzo wdzięczny, jeśli ktoś kto się zna na GIMP'ie był chętny takie odznaki wykonać.
Pozostawiam twórcy w jaki sposób i jak dopasuje wygląd do nazw. Chyba, że ktoś nie będzie miał pomysłu to podrzucę swój. W razie pytań proszę o priv i osoby które byłyby w stanie podjąć się tego zadania, także proszę o kontakt na priv.
« Ostatnia zmiana: 19.05.2014, 19:38:18 wysłane przez Ziomioslaw » Zapisane
be@
Moderator globalny

Reputacja: 49 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.8
Licencja: CC-BY
Wiadomości: 7 401
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 16.05.2014, 19:14:25 »

- pracę można wykonać w dwie osoby, jednak wtedy należy zaznaczyć kto był głównym wykonawcą, a kto pomocnikiem
- wyjątkowo grafiki można przesłać w załączniku jako archiwum, a nie każdą jako osobny załącznik
- tak samo wyjątkowo dozwolone jest wysłanie dwóch zestawów odznak od jednej osoby, jeśli nie potrafi się ona zdecydować na jeden pomysł. Nie zostanie jednak takim osobom przedłużony termin wysyłania prac.
- odznaki oczywiście muszą być wykonane komputerowo, rysunków nie bierzemy pod uwagę
- na pracy nie może być żadnych znaków wodnych ani podpisów
To na jakiś konkurs? I ktoś ma to za Ciebie zrobić za free, a Ty zgarniesz nagrodę? Jeleni szukasz czy żarty sobie stroisz?

Zapisane
tomczak93
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 5
Galeria Użytkownika

tomczak93


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 16.05.2014, 21:59:38 »

a czy ja napisałem, że za darmo ? pisałem, żeby zainteresowani pisali na priv. także bez jakiś zarzutów mi tu proszę .
Zapisane
be@
Moderator globalny

Reputacja: 49 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.8
Licencja: CC-BY
Wiadomości: 7 401
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 17.05.2014, 07:24:48 »

Napisałeś w dziale Prośby, co oznacza, że praca ma być za free. Nic też nie wspomniałeś o ew. wynagrodzeniu. Jeśli chcesz zapłacić, to trzeba było napisać w dziale Zlecę / Kupię.
Zapisane
tomczak93
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 5
Galeria Użytkownika

tomczak93


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 17.05.2014, 07:42:48 »

Bo to jest prośba, proszę o wykonanie czegoś. a kwestia co ktoś z tego będzie miał jest do dogadania. nie daje stałego zlecenia, tylko proszę o wykonanie czegoś raczej nietypowego, i za wykonanie tego się odwdzięczę. Ale ok jeśli umieściłem w złym dziale to proszę admina o przeniesienie.

//be@: Przeniosłam
« Ostatnia zmiana: 17.05.2014, 09:32:24 wysłane przez be@ » Zapisane
Beekeeper
Użytkownik

Reputacja: 1 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 70
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 18.05.2014, 13:16:24 »

Cytując fragment pierwszego tematu w tym dziale: "Kiedy już coś zlecasz - postaraj się: (...)Podać cenę, jaką chcesz zapłacić za wykonanie zlecenia." Moim zdaniem twoje obecne stwierdzenie, że się odwdzięczysz brzmi jak "zróbcie to za mnie, a ja wam przyślę w zamian zdjęcie nagrody/nagród jakie otrzymałem za wygranie konkursu".
Zapisane

War... War never changes...

tomczak93
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 5
Galeria Użytkownika

tomczak93


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 18.05.2014, 13:48:43 »

dobrze,oficjalnie mówię, że zapłacę. ale nie jestem w stanie stwierdzić ile, muszę wiedzieć jak coś będzie wykonane, żeby wiedzieć ale płacić. A zresztą waszymi postami nic nie wnosicie do tematu.
Zapisane
Hasia
Moderator globalny

Reputacja: 39 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.10
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 495
Galeria Użytkownika


Czasami nie jestem sobą


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #7 : 18.05.2014, 13:58:41 »

Może ja coś wniosę:

Cytuj
Temat: Odznaki - nick_z_gry
Do: pokelife.konkurs@gmail.com
Treść: Zaświadczam że jestem właścicielem i autorem przesyłanych w załączniku grafik oraz wyrażam zgodę na wykorzystanie ich w grze pokelife.pl. Jestem również świadomy/a, że zgody tej nie mogę cofnąć.
Autor: nick (ewentualnie nick pomocnika)

W załączniku należy dodać komplet 10 odznak lub też archiwum je zawierające.

To jest cytat stąd: http://pokelife.pl/forum/viewtopic.php?f=8&t=47827

To tak dla kwestii etycznych.
Zapisane

Beekeeper
Użytkownik

Reputacja: 1 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 70
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 18.05.2014, 14:05:37 »

nie chciałem tego tutaj wklejać, ale dodam od siebie, że wysłałem już stosownego maila do administracji tego serwisu
Zapisane

War... War never changes...

Hasia
Moderator globalny

Reputacja: 39 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.10
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 495
Galeria Użytkownika


Czasami nie jestem sobą


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #9 : 18.05.2014, 15:44:23 »

w gwoli ścisłości, temat jest dla osób zainteresowanych podjęciem się tego zlecenia, jeśli nie jesteście zainteresowani to się nie wypowiadajcie. Noo dokładnie jak ktoś tam przytoczył pkt regulaminu, jest tam napisane, że jestem właścicielem prac a nie, że je sam wykonałem ;] także jeżeli ktoś je dla mnie wykona i ja za nie zapłacę to są moją własnością ;] także proszę mi to z etyką nie wyskakiwać

To jest cytat Twojej wiadomości, którą niedługo po wysłaniu umieściłeś w koszu.
W punkcie regulaminu możesz przeczytać, że zaświadczasz także, że jesteś autorem przesłanych grafik.

Bea i ja należymy do obsługi tego forum i nawet powinnyśmy zwracać uwagę na taką próbę oszustwa. No bo nawet jeśli zapłacisz za oszustwo to i tak pozostanie oszustwem. A prawa autorskie są dożywotnie i niezbywalne. Jedynie autorskie prawa majątkowe można odsprzedać i to ich właścicielem stajesz się kiedy za nie płacisz, ale nigdy nie zostaniesz autorem dzieła, nawet jeśli prawdziwy wykonawca utai fakt swojego autorstwa.
Zapisane

tomczak93
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 5
Galeria Użytkownika

tomczak93


Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 18.05.2014, 21:53:40 »

no to temat do zamknięcia ;]
Zapisane
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneBazarZlecę / KupięWątek: [ROZ] Prośba o zrobienie odznak
Skocz do: