Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieGalerie 2DTapety (Moderatorzy: Cloud, Hasia)Wątek: Tapety My Little pony
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Tapety My Little pony  (Przeczytany 3101 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Luna Nightly
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

GIMP: 2.8
Licencja: Copyright
Wiadomości: 9
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« : 26.01.2014, 15:07:46 »

Te dwie tapety zajęły mi sporo czasu. Obrazki znalazłam w internecie. Oto źródła:
http://mlppolska.pl/watek/865-galeria-luny/page-4
http://up1ter.deviantart.com/art/Rarity-274063578


* tapetaluna.png (1376.06 KB, 1600x1200 - wyświetlony 467 razy.)

* tapetararity.png (641.99 KB, 1600x1200 - wyświetlony 357 razy.)
Zapisane
Calii
√ ι ק

Reputacja: 21 Offline Offline

GIMP: 2.10 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 092
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 05.02.2014, 06:34:10 »

Lubie minimalizm, nawet jeśli obejmuje temat My little pony, bo przeciez liczy sie to, na co jest popyt, a to jest zdecydowanie chwytliwe wsrod sporej grupy Uśmiech

Pierwsza tapeta ma przyjemna harmonie i ladnie zaaranzowany uklad gwiazdek, to znaczy dowolnosc rozstawienia nie jest przesadzona, poswiata a la drodza mleczna?

Druga tapeta wyswietla sie u mnie z jakims malym zgrzytem jakosci, poza tym gradient i dobor kolorow jest przyjemny.

Jesli dopiero zaczynasz bawic sie w GIMP-ie, to zycze powodzenia i cierpliwosci, takze w sytuacji, kiedy pojawi sie ostrzejsza krytyka.
Jakbym miala corke okolo 10 lat, to pewnie mialaby cos takiego na tapecie, a im ciemniejsze tapety, tym ja jestem bardziej zadowolona :p

Zapisane
Luna Nightly
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

GIMP: 2.8
Licencja: Copyright
Wiadomości: 9
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 05.02.2014, 11:00:02 »

Dziękuję za odpowiedź. Rzeczywiście dopiero zaczynam, tablt graficzny dostałam jakieś 2 tygodnie temu.
Zapisane
Calii
√ ι ק

Reputacja: 21 Offline Offline

GIMP: 2.10 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 092
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 05.02.2014, 15:12:09 »

Świetny prezent! Gratulacje Uśmiech
W takim razie musisz koniecznie przerobić trochę tutoriali, aby obeznać się z funkcjami i możliwościami programu i przejść powoli do tzw. digital paintingu, czyli cyfrowego rysowania/malowania. Jeśli interesujesz się grafiką/plastyką i masz jakieś prace na papierze, to zawsze możesz zeskanować później taką pracę lub dowolny szkic i pracować nad nim na komputerze.
Ale wszystko we wszechświecie ma swoją kolej, więc najpierw opanuj ciekawe efekty i narzędzia Uśmiech Tak naprawdę jakiegokolwiek programu się używa, powinno się coś o nim wiedzieć więcej niż nacisnąc 1 przycisk od makro/filtru, który robi magiczne zmiany z pracą. Jak ogarniesz podstawowe terminy i to, co one robią, będziesz znacznie pewniej podchodzić do każdej kolejnej pracy.
Zapisane
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieGalerie 2DTapety (Moderatorzy: Cloud, Hasia)Wątek: Tapety My Little pony
Skocz do: