Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneBazarProśbyWątek: Poszukiwany dobry grafik - usługi programistyczne wzamian =]
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Poszukiwany dobry grafik - usługi programistyczne wzamian =]  (Przeczytany 1620 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
DreaM
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

GIMP: 1.*
Licencja: Copyright
Wiadomości: 7
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« : 07.12.2013, 00:49:22 »

Witam. Oferuję prostą wymianę: podejmę się zakodowania dowolnego szablonu w zamian za wykonanie dobrego szablonu graficznego do gry przeglądarkowej MMORPG 2D.
Moje umiejętności:
-bardzo dobra znajomość HTML, CSS, PHP, baz danych MySQL (również z zastosowaniem PDO)
-kodowanie szablonów pod wordpressa (poziom dobry+)
-dobra znajomość jQuery
-wystarczająca znajomość AJAX
 
Dodatkowo oferuję długotrwałe konto ViP w swoim projekcie.
Z góry dziękuję i pozdrawiam użytkowników!
Zapisane

ghoot
Użytkownik

Reputacja: 3 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8 + GAP
JID: ghoot@jabber.org
Licencja: Copyright
Wiadomości: 282
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 08.12.2013, 04:04:47 »

Z tymi umiejętnościami robisz grę MMORPG? To chyba najwyżej coś w stylu niegdyś popularnego "the west" czy "plemion" Język

Raczej Ci tutaj nikt tego nie zrobi, bo grupy są trzy - Ci którzy nie potrzebują programisty, Ci którzy potrzebują, ale wolą takiego po studiach, i Ci którzy sobie sami zrobią. A konto ViP wystarczającą zachętą nie jest.

Może raczej znajdź szablon i spróbuj dogadać się z twórcą. Zobacz w tym dziale o webdesignie http://www.gimpuj.info/index.php/board,29.0.html Zwróć uwagę na tematy Dobrotka i Skwarka, prezentują wysoki poziom.

Zawsze możesz też kodować samemu, i bez szablonu można stworzyć ładny, minimalistyczny design strony. Tylko css-em można osiągnąć naprawdę spore efekty. Ta strona jest stworzona w całości w CSS, z "bardzo dobrą" znajomością css 3 wykonanie jest proste, chociaż czasochłonne.
Zapisane
DreaM
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

GIMP: 1.*
Licencja: Copyright
Wiadomości: 7
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 08.12.2013, 21:07:54 »

Nie koniecznie. Zdjęcia z projektu znajdziesz na [cenzura]
« Ostatnia zmiana: 12.12.2013, 18:39:24 wysłane przez Ziomioslaw » Zapisane

ghoot
Użytkownik

Reputacja: 3 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8 + GAP
JID: ghoot@jabber.org
Licencja: Copyright
Wiadomości: 282
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 10.12.2013, 21:33:20 »

A mógłbyś opowiedzieć coś o stronie technicznej?
Rozumiem że klient jest w javascript, a synchronizacja jest realizowana w technoligii AJAX? Czy przy takim rozwiązaniu nie ma "lagów", szczególnie przy dużej ilości graczy? Jakich narzędzi używasz do optymalizacji? Serwer to LAMP/WAMP?

Pytam, bo sam hobbystycznie pisuje coś pod sieć - obecnie raczej niższe warstwy, nie gry i strony - i zastanawiałem się czy pisać grę multiplayer. Stwierdziłem jednak że sensowniej byłoby użyć do klienta C/C++ lub najwyżej javy, jako że dane miały byś przesyłane dynamicznie. Klient przeglądarkowy kojarzył mi się raczej z grami typu ww. plemion.
Zapisane
DreaM
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

GIMP: 1.*
Licencja: Copyright
Wiadomości: 7
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 12.12.2013, 09:13:07 »

Nieaktualne, sam sobie poradziłem. Zapraszam na [cenzura]
« Ostatnia zmiana: 12.12.2013, 18:39:29 wysłane przez Ziomioslaw » Zapisane

Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneBazarProśbyWątek: Poszukiwany dobry grafik - usługi programistyczne wzamian =]
Skocz do: