Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieGalerie 2DSygnatury (Moderatorzy: Cloud, Hasia)Wątek: Pierwsza zabawa z gimpem ;)
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Pierwsza zabawa z gimpem ;)  (Przeczytany 2072 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Kiimii
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
Licencja: Copyright
Wiadomości: 3
Galeria Użytkownika

Kiimii


Zobacz profil
« : 03.11.2013, 18:39:03 »

Siemka to moje pierwsze prace Mrugnięcie Czekam na szczere opinie ;P Praca nr 2. silnie związana z tutkiem Uśmiech nr 1 trochę z własną twórczością(odbiegłem od tutka na dobre chyba to nie wyszło ale to nic ;P ) Mrugnięcie

1.

2.

3.

4.

5.

6. I jeszcze jeden znalazłem z wczoraj(to była chyba II praca moja) Mrugnięcie


Niedługo wrzucę parę nowych Uśmiech 2


« Ostatnia zmiana: 03.11.2013, 19:22:50 wysłane przez Kiimii » Zapisane

Żaba
Użytkownik

Reputacja: 5 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.8
Licencja: CC-BY-SA
Wiadomości: 212
Galeria Użytkownika

Żaba


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 03.11.2013, 19:30:55 »

Zupełnie nie znam się na sygnaturach, więc się wypowiem Duży uśmiech
1- za dużo filtrów (wytłoczenie i rozszarp?) i za duży kontrast. Prawie nic nie widać.
2- lepsza od poprzedniej, postać chyba nie najlepiej przeskalowana przez co za bardzo rozciągnięta (przy skalowaniu warto zaznaczyć łańcuszek)
3- trochę słabsza od poprzedniej, ale nie najgorsza, napis strasznie mi tam nie pasuje, do tego to białe (światło?) na ramionach postaci brzydko wygląda.
4- moim zdaniem najlepsza sygnaturka. Postać starannie wycięta, ładnie wtopiona- ma to wszystko ręce i nogi Chichot
5- też niezła, chociaż czcionka w napisie mogłaby być inna, i mogłeś dać mniejszy kontrast na postaci. I ramkę węższą na bokach.
Zapisane

~Żaba

Cytat: Hasia
-Siema. Jak zrobić kanapkę z pomidorem? -Bierzesz chleb, kroisz, smarujesz masłem, kroisz pomidora i kładziesz na chlebie. -Dzięki, a jak zrobić kanapkę z ogórkiem?
Kiimii
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
Licencja: Copyright
Wiadomości: 3
Galeria Użytkownika

Kiimii


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 03.11.2013, 19:41:30 »

Odnośnie 1 to lipa zgadzam sie ;P nie używałem tego co napisałeś Mrugnięcie
2. Postać niebyła skalowana taka jest w oryginale Uśmiech
3. Z napisem potwierdzam miałem nie wstawiać ale nie ten plik wybrałem i mi się trochę nie chciało zmieniać Mrugnięcie
4. Dzięki Mrugnięcie
5. Napis mi się podoba Mrugnięcie a ramka rzeczywiście coś mi się w ustawieniach zrypało ... ;P
 Ogólnie dzięki, postaram się zastosować do twoich hmm.. uwag Mrugnięcie
Zapisane

Vercingétorix
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

GIMP: 2.8
Licencja: Copyright
Wiadomości: 6
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 06.11.2013, 20:17:42 »

Nie będę oceniał indywidualnie każdej pracy, bo wszystkie mają jak dla mnie te same problemy. Po pierwsze kolorystyka nie pasuję i jest zbyt jaskrawa. Drugi poważny problem to wtopienie renderu - nad tym też musisz popracować. Oprócz rozmywania wypadało by też "wyregulować" kolor renderu dopasowując bardziej do tła.

2 praca najlepsza Mrugnięcie
Zapisane
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieGalerie 2DSygnatury (Moderatorzy: Cloud, Hasia)Wątek: Pierwsza zabawa z gimpem ;)
Skocz do: